FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.10.03  08:16

    « Re: Tipo - panel poruch a otevrenych dveri

    hm, kdyz mne trapila Brava nejasnym zvukem kolem 90 km/h, nezbylo nic jineho, nez to dat v servisu na zvedak a rozjet na chvili naprazdno. Myslim, ze by se takto dal ten piskot alespon castecne identifikovat. Pod tim piskotem si docela dobre dokazu predstavit i nevracejici se desticku ve trmenu, v tom pripade by se ale kotouc trosku zahrival.
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.09.03  21:02

    « punťo HGT na prodej

    Info: v Ostravě prodávají Fiat Punťo HGT - modré, r.v. 2000, najeto 24000, garážované, v zimě nejeté, za 239000,-. Kdyby někdo měl zájem :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.09.03  15:04

    « Re: Tipo - panel poruch a otevrenych dveri

    Pískání nevím, ale to světlíčko asi opravdu bude ta spz. U Cromy mi to v určitých intervalech taky dělalo. Vždycky jsem vyjel a do prvního projetí dírou check panel svítil, pak se to vzadu rozsvítilo a panel dal pokoj...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.09.03  07:23

    « Re: Tipo - panel poruch a otevrenych dveri

    jo, to by mohlo bejt.. akorát teda žádná souvislost s tím pískáním. Už jsem jednou opravoval kablíky v pátých dveřích. Teď jsem ale na dveře vůbec nešáh, ani z auta jsem nevystoupil a ono se to rozsvítilo a po vypnutí a zapnutí zase zhaslo... To jsou věci(?)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.09.03  18:09

    « Re: Tipo - panel poruch a otevrenych dveri

    Pokud sem to dobře pochopil, tak je to osvětlení SPZ
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.09.03  13:25

    « Tipo - panel poruch a otevrenych dveri

    Na palubovce je obrazek auticka a u nej spousta kontrolek. Nikde jsem nenasel jejich popis, ale vsechny jsou srozumitelne, rekl bych standardni. Nerozumim ale jedne, co se mi nedavno rozsvitila a po chvili zase shasla. Je na prave strany(tedy ze zadu toho auticka) uprostred(mezi kontrolkami STOP). Vypada jako monoclanek s caplikama na obou stranach, takovy prazdny podelny obdelnicek s plnou kostickou na kazde strane.
    Nevi prosim nekdo, co to je?
    Svitilo to ve chvili, kdy mi zacalo cosi piskat(jako treba przdy) z predni napravy. Nebylo to pri brzdeni. Mirnilo se to, kdyz jsem zatacel a zesilovalo kdyz jsem jel rovne.
    Tak to je druha otazka, co by to mohlo byt?
    Diky kolegove.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.09.03  16:54

    « Re: To mfilip: oprava překlepů

    nemám pocit že jsem socka.Potřeba odlišit se je v mé branži na prvním místě.Před třemi lety jsem byl jediný kdo v okolí našeho městečka měl Fiata Bra. a ještě k tomu nádherně červeného.Stále lidé vědí, že tento vůz patří člověku který prodává pojištění.Auty koncernu VW,Škoda bych zapad do šedi(včetně Toyot a toje velmi kvalitní vůz).Co s tím když ho má kde kdo?
    P.S.na Fiaty nejvíc hážou špínu Ti ,kteří jej nikdy nevlastnili
    F. Brava stále mám a jdu do Stila.(nádherně červeného)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.09.03  14:17

    « mwd

  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.09.03  13:23

    « Re: To mfilip: oprava překlepů

    Ja neznam ani jednoho Fiataka, ktery by na vsechny rubriky okolo vyrvaval, jaky neni Fiat supr. Tohleto byva vlastnost majitelu VW Group a v posledni dobe i majitelu Toyot, coz mne mrzi. Mas novou Toyotu, bezva, uzij si ji, je nova bezporuchova, to tak vetsinou u novych aut byva, i u Fiatu. Predtim si mel Carinu, ale ty svine ti je LPGeckem zrusili, ze pak nejezdila ani na benzin, ze ? CarinaE ma mimochodem podle TUV 2000 naprosto stejnou spolehlivost jako Brava do stari 3 let. Podle dlouhodobeho testu TUV na 100tkm byla Brava vyhodnocena jako nejmene poruchovy vuz s predni pohanenou napravou napric vsemi tridami. Ve statistikach nejvetsi britske pujcovny vozidel MWD je Fiat druhy nejmene poruchovy vuz tusim za Mazdou. Tolik taky nejaka fakta o Fiatech. Fiatum a Toyotam zdar.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.09.03  13:08

    « Re: To mfilip: oprava překlepů

    Kdybych měl 890.000 tak si koupim buď 2 Fiaty nebo jednu Alfu. Je to o vztahu ke značce, o emocích,touha odlišit se... Rozhodně si namyslim, že lidi jezdící ve Fitech jsou nějaký "socky".
    P.S.- Sám auto nemám, jezdím na kole. Ať ti Toyota slouží! Pěkný den.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.09.03  12:15

    « To mfilip: oprava překlepů

    To mfilip: Tak to se právě pleteš. Spousta z vás tady tlachá jak je Fiat suprovej, protože v něm přávě jezdíte, ale jezdíte v něm často jen proto, že nemáte love na pořádný auto. Já jsem si za těch 890.000,- (a klidně i víc) mohl koupit dost jiných aut, ale šel jsem právě do Toyoty, protože vím jak jsou to spolehlivá auta. Když vidím jak se všem lidem kolem auta serou, tak považuju spolehlivost za prioritu. Až jednou budete mít dost peněz, tak se taky budete dívat na Fiata s úsměvem :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.09.03  12:13

    « Re:

    To mfilip: Tak to se právě pleteš. Sposta z vás tady tlachá jak se Fiat suprovej, protpže v něm přávě jezdíte, ale jezdíte v něm často jen proto, že nemáte love na pořádný auto. Já jsem si za těch 890.000,- (a mohl bych dát klidně i víc) mohl koupit dost jiných aut, ale šel jsem právě do Toyoty, protože vím jak jsou to spolehlivá auta. Když vidím jak se všem lidem kolem auta serou, tak považuju spolehlivost za prioritu. Až jednou budete mít dost peněz, tak se taky budete dívat na Fiata s úsměvem :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.09.03  11:24

    « Bez nadpisu

    jsem si driv myslel, ze takovi prudici jezdi jen v oktaviich, ale v pripade brazdice a panasonica by nejvetsi reklamu Toyote udelali tim, kdyby nezminovali, ze ji vlastni.
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.09.03  10:15

    « panda

    Tak som dnes videl novu pandu. Je velmi pohladna. Vo vnutri je dost uzka, ale na dlzku je v nej dost miesta. Mam 194cm a nemal som problem sa usadit. Vzadu to bolo trosku mensie, mal som sedaky len do pol stehien, ale na nohy bolo asi tolko miesta ako vo fabii, dalo sa to vydrzat. Najlepsie to je s miestom nad hlavou. Mal som este rezervu nejakych 10cm, super pocit volnosti. Vypracovanie je OK, na urovni punta, vsetko velmi uhladne a uhladene :-) Cena je zaujimava, ale mohli sa posnazit, aby sa dostali o nejakych 10 tisic pod najlacnejsiu fabiu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.09.03  06:45

    « Re: 1,3 JTD

    Živitností motoru se rozumí to, že bude běhat 250.000 bez výměny důležitých komponentů, v podstatě jen s běžnou údržbou. Ovšem je pravda že od fiatu byla tato informace trošku neštastná a u podobných laiků viz níže to bude vyvolávat právě tyhle názory...
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.09.03  20:18

    « Co?

    To letec máš pravdu! Ta kritika je na dnešní dobu snuška lží a neopodstatněnejch keců!!! Na 1.3JTD se mi zdá plánovaná životnost 250 000 km jako suprová, třeba VW, Renault, Peugeot mají plánovanou životnost 150 000km. Tohle jsem čet černé na bílém!!!!!!!!! A mimoto je to malý diesel! tak co! Ale plánovaná životnost není skutečná životnost!!!!!! Ta je při správném zacházení vyšší!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.09.03  14:33

    « Re: 1,3 JTD

    Hmm, jedna paní povídala... Klasika, žádný argumenty.To jsou stejný argumenty jako: Škodovka je na prd, já měl 100 a pak 120 a nebyl jsem spokojenej....:-)Už mě s tím věčný kritici Fiatu připadaj trapný.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.09.03  13:30

    « Re: 1,3 JTD

    No u Fiatu bych se vůbec nedivil kdyby to byla skutečná životnost, ale ukáže čas. Znám pár lidí s Fiatama a něchtěl bych řešit jejich věčné problémy.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.09.03  12:57

    « Re: 1,3 JTD

    Asi do toho moc nevidíš co ? Kdybys trošku sledoval a vědels něco o konstrukci automobilových motorů, tak bys takhle neplácal. Jedná se o teoretickou, počítanou životnost dle norem. Běžně jsou totiž motory této kategorie počítany na 150 tis. km. Samozřejmě, že v praxi je životnost motoru o dost vyšší...
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.09.03  21:49

    « 1,3 JTD

    Minule jsem viděl v TV zajímavý pořad a tam se Fiat chlubil, že životnost tohoto dieslu je počítaná až na 250tis. km. Nevím čím se chlubí, přijde mi to spíš ubohé.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…