FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.08.99  06:06

    « dandys: Tipo

    Zdravím . Strašit jsem opravdu nechtěl ,ale když je tipo celý pozinkovaný tak jseš v pohodě.Je pravda že jsem tipo ještě rezatý neviděl (hlavně dveře a prahy které na všech unech krásně
    "kvetou") pokud nebylo zpravovaný po bouračce.Tak ať ti šlape a jsi s ním spokojený. Abych řekl pravdu, mít 85tis. po ruce tak ho hned beru.
    DANDYS..................................… />
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.08.99  13:36

    « Pomoc velmi nutně!!!!!

    Neví někdo z Vás minimální poloměr zatáčení Fiat Tipo. Díky. Odpovědi prosím na:beranek@chemopetrol.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.08.99  09:37

    « TIPO - hluk

    Ahoj Fiaťáci,
    jak už jsem zde psal, mám Tipo 1,6 dvouvačkové. Vím, ten motor je z těch horších, ale zatím s ním nemám žádné problémy(naj. cca 18 000). Jen mi vadí, že pokud se točí na 3000 - 3200 otáčkách, tak se výrazně zhluční, potom zase ztichne a jedem jako v pohádce.Nevíte čím to je? Dělá to při všech rychlostních stupních. ????
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.08.99  08:19

    « Re: Re to dandys: Tipo - servis, doplňky

    Taky jsem mel Dacii posledni model a az na tu neskutecnou spotrebu (8-9l supru) to bylo celkem letadlo jo a dost to rezlo. S tim Tipem, dyk od roku 89 by mely byt vsechny Fiaty z pozinku, tak nevim o jake korozi je rec, pokud to teda nebylo rochly nebo nejak extra namahany jizdou ve sterku (nebo blbe nastrikany).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.08.99  08:14

    « Re: To: Marcel

    Mracitka 650,- a sorry na tu adresu jsem fakt zapomnel..... prinesu opravdu :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.08.99  06:59

    « Re to dandys: Tipo - servis, doplňky

    Trefa do černýho. To Tipo je opravdu to z bazaru od nádraží. S tou podlahou mě radši nestraš. Taky jsem si všimnul toho "kvalitního nátěru", ale ta varianta že by pod tím byla koroze by byla sviňárna. Teď už je ale pozdě. Sice tam ještě stojí, ale cesta spátky už v podstatě není. Na mě si ale nějaká děravá podlaha nepřijde. Už jsem měl tři auta a všechny tak za 5-10 tis. Jednou mi už auto nešlo zvednout na heveru ani s pomocí trámků podél a musel jsem na plošinu a u jednoho jsem s úspěchem už dvakrát laminoval ďouru pod nohama. Takže takovýhle stav je pro mě vlastně svátek. Předpokládám že časem posbírám nějaké cenné informace nebo nějaký ten katalog doplňků atd., takže kdyžby něco tak (dhalbrstat@infinity.cz). Jo a mimojiné budu teďka prodávat Dacii za cca 6 tis...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.08.99  06:20

    « Re: Tipo - servis, doplňky

    Zdravím . Já jsem taky z Pardubic. Není to TIPO z bazaru u nádraží ? Tam totiž ještě v pondělí (16.8) stálo TIPO s pěknou světle modrou metalkou
    a 1.6 motorem 1xOHC (58kW). Taky se mi moc zamlouvalo.Jen mně dost udivila "vyasfaltovaná podlaha" a trošičku pokoucené hrany prahů.Spíš obava jestli to není pod tím zrezlé ? Možná že to je jen antikorní nástřtik , ale přišlo mi že toho je tam až, až. Jinak ale vypadalo moc , moc pěkně.Napiš jestli je z toho bazaru . Hned vedle stálo UNO z 91 1.4 černé ale chtěl za něj docela dost (asi 78 tis.)ale taky moc pěkné.
    ****************************************… /> Máte někdo zkušenosti s tipem . Hlavně jakou má antikozní úpravu a jestli jse od nějakého roku vylepšovala? Dík.
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.08.99  10:28

    « Servisna dokumentacia

    Toto je asi posledne miesto kde som sa nepytal.
    Zhanam servisnu dokumentaciu na starucky FIAT 131 Mirafiori, lebo kde tu sa na nom objavia nejake problemy. Hladal som v knizniciach, zastupeni Fiata ( tam mi povedali ze ten typ nedovazali), servis o nicom podobnom ani nechyruje. Prosim kto vie kde by mohla existovat nech mi to oznami.
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.08.99  10:28

    « Autolleasing

    Nevíte Někdo co se děje z Firmou Autoleasing z Ostravy mají tam už dva dny úplně prázdno jak u Fiatu tak u Alfy, showromy jsou prázdné a nová auta která byla ve dvoře také zmizela, jsou tam pouze stará jakob ze servisu. Nevím co se děje a přitom to jr jediný Fiat daeler v Ostravě, další je až ve Frýdku-Místku. Pokud někdo něco ví tak prosím o dpověď. Čau.
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.08.99  09:55

    « To: Marcel

    kolik jsi dal za ty mračítka ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.08.99  09:42

    « Re: Fiat Uno

    Ma to rizenej KAT? Jestli jo tak tipuju lambdu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.08.99  09:41

    « DOPLNKY NA TIPO

    KV 017/3234898 nebo Tel. 0602/95 61 08
    to jsem nasel v Annonci, ale nejsem si jist jestli je to ono, zitra to bude aktualni (pokud na to nezapomenu hlava derava)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.08.99  09:36

    « Re: Tipo - servis, doplňky

    Jestli shanis nejake spoilery, tak jsem si nechal od jedne firmy z Rokycan poslat katalog a na Tipo je tam taky dost a relativne levnejch veci, pockej kouknu po telefonu na toho pana a zitra to tady bude i s adresou, stoji to sice 150 Kc, ale co je dneska zadara ne? A s tou jednovackou jsi koupil dobre ta dvouvacka prej nechodi moc dobre. Jo nechal jsem si od nich na Puntaka poslat mracitka.
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.08.99  07:11

    « Tipo - servis, doplňky

    Nazdar Fiaťáci! Právě v těchto dne probíhá můj vstup do vašeho(našeho) klubu. Už jsem si tady hodně početl a nyní si kupuju Tipo (1,6 1xOHC, r.v. 1991, kovově modrá metalíza, trošku tý elektriky - alespoň na oknech, vypadá moc dobře a na konec cena: 85 tis.). Jsem z Pardubic a tak se hned sháním kde by se našel nějaký rozumný servis a kde bych sehnal nějaký doplňky jako třeba zadní-horní spojler... Jestli někdo víte, tak mi dejte prosím vědět. Děkuji za přátelské přijetí do klubu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.08.99  11:07

    « Re: :-(

    Jeniku, kup si na to GOOD YEAR Aquatred, ja je tam mam (na PUNTU) a od ty doby nemam s Aquaplaningem sebemensi problem a vsechny predjizdim i v nejvetsim liaku, neveril bys co ta guma pojme vody a to mam 165/65/13
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.08.99  08:51

    « Fiat Uno

    Koupil jsem Fiat Uno r.v. 1992, mám s ním malý problém. Jede jako péro ale když ho jen lehtám tak cuká - poraďte někdo. Dík.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.08.99  10:47

    « Re: multipla

    To je možné..........
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.08.99  10:02

    « Re: multipla

    Máš, ale na něco jiného než já ...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.08.99  09:38

    « Re: multipla

    Fiat vždycky musí něčím překvapit a tentokrát se mu to docela povedlo. Mě osobně se Multipla hodně líbí , ale to asi nemám vkus ..........
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.08.99  07:58

    « Re: multipla

    Multipla je humus a jestli se někomu líbí, tak nemá vkus !!! Tak se na to podívejte, fuj, kdybych v tom jel, tak bych se musel stydět.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…