FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 25.08.99  12:16

    « Re: Vzpěry 5. dveří

    logo má dvě
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.08.99  11:46

    « Re: Vzpěry 5. dveří

    Nešla by tam z una . Já jsem si ji na svém unu taky měnil . Dveře mi doslova padali na hlavu.
    Obzvlášt v zimě. Dal jsem novou za 635 kč.Uno má jednu vzpěru . Tipo má dvě ? Tak bych zkusil fáčkový. Třeba budou levnější.
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.08.99  10:29

    « Radimbo - adresa

    A ta adresa bohuzel nefunhuje :-(
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.08.99  10:28

    « PUNTO SPORTING RADIMBO

    A kolik za nej?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.08.99  10:26

    « Re: Punto to: Marcel a Hudy

    A jak to ted vypada po oprave? Nerikal si, ze si nekde tuknul?
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.08.99  09:40

    « Punto to: Marcel a Hudy

    Ta možnost s dovozem Punta tady pořád je , před chvíli jsem s ním mluvil a říkal že se bude snažit sehnat nějaké info. Zatím vozí jenom auta vyšší třidy, tady se to prý lépe prodávají. Takže vyčkejte anebo máte ještě jednu možnost. Do měsíce budu kupovat byt a budu muset prodat svoje Punto Sporting, obrázky jsou na www.epe.cz~bohac
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.08.99  09:15

    « Re: Vzpěry 5. dveří

    A nešli by tam Fačkový? Zkus to změřit.....
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 25.08.99  09:14

    « Re: Fiat .....Halóóóóó

    Nejsou vůbec žádné rozdíly,pouze nárazníky a zrcátka byly v laku a na zadní kapotě pod nápisem UNO bylo označení FIRE.Vím,že UNO se začalo vyrábět v Polsku někdy po roce 93,ale že jim to vydrží až dodnes...Polský trh je stejně poněkud specifický,uvážíme-li,že tam FIAT stále ještě vyrábí klasickou 126,mimochodem Seicento se vyrábí výhradně v Polsku a je tam nejprodávanějším vozem a co se týká kvality zpracování interiéru,je hodnocena lépe než u starého modelu Punta.I když nové Punto,to bude o něčem jiném,jestli jste někdo četl testy v italském Quattroruote nebo v německém Autobildu,"kvalitní plasty,zpracování konečně na úrovni německých vozů,mnohem lepší jízdní vlastnosti,komfort a mimořádně nízká hlučnost.Už se těším na první dojmy,16.10.99 se začne u nás prodávat.Čau
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.08.99  08:10

    « Vzpěry 5. dveří

    Za kolik se dají sehnat plynové (?) vzpěry 5. dveří na Tipo? Ty původní už mají nulovou funkci. Díky za odpovědi.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.08.99  07:35

    « Re: Corsa je lepší než Punto

    Ahoj,
    ja jsem temer fanatik na Fiat a tak to bude urcite Punto. Premyslim, ze se podivam, co odprodavaji leasingovky. Chtel jsem nechat neco dovezt, ale nemam zadny dobry kontakt.
    V klubu Fiat bych byl moc rad(mam zkusenosti s F UNO r.v. 84 a ted asi rok s Tipackem(bohuzel dvouvackovy). Problem je, ze se pohybuji v kraji stredomoravskem(Mohelnice, Olomouc, Přerov) a tady o nicem takovem nevim.
    Pro Fiat urcite mluvi i to, ze uz jsem si vytvořil svou sít dodavatelů ND, servis apod. Momochodem, kdyz se mi pokazilo servo na Tipu, tak mi nove nabizel nejlevneji prave muj dodavatel. Nakonec jsem, vzhledem k financim koupil starsi. Tady jsem narazil na zajimavy ukaz. Zde v Huline chteli za starsi neco kolem 6 000,-, v Praze jsem ho ziskal za 2 700 i s postovnym, prislo v perfektnim stavu. Servisak rikal, ze je jak nove. Tak kdyby jste nekdo potrebovali, napisu kontakt.
    Porad shanim nekoho, kdo dovazi auta a ma dobre reference.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.08.99  06:50

    « Re: Fiat .....Halóóóóó

    Tak to bych nedal nic za to, že začnou vyrábě tak za pět let Punto I :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.08.99  06:09

    « Re: Fiat .....Halóóóóó

    Je to vůbec možné ? Tak poláci ještě drží výrobu un. Karosérie je shodná s klasickou evropskou ?
    Nebo jsou nějaké rozdily ? DANDYS....
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.08.99  17:46

    « Dovezene Punto

    RADIMBO psal jsi neco o dovozu Punta ? Mozna jsem se spletl Nams nejakou konkretni moznost? Chtel bych neco vykonnejsiho nez 1.1
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.08.99  17:39

    « NO KONEČNĚ NĚCO

    Konečně se námn to tu rozjíždí - jen do toho to by bylo, abychom se nedostali do nejfrekventovanějších rubrik, vždyť Fiat je temperamentní auto tam musím mít temperamentní majitle ne??
    :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.08.99  17:39

    « Re: Corsa je lepší než Punto : to HUDY

    tady máš odkaz na Polskou stránku, kde je srovnávací test Punto v. Corsa !!!
    [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 24.08.99  14:59

    « ještě jeden příspěvek

    Sestra vlastní Tempru 1,6SX - spotřeba na dálky 6,8,po městě 8,5-10 l/100km.
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 24.08.99  14:57

    « Re: Fiat .....Halóóóóó

    Mamka vlastní Logo r.v.91 a zatím žádná koroze,ale pro jistotu jsem nechal vystříkat dutiny,protože jsem viděl spousty novejších Un, u kterých se již koroze začala objevovat.To víte,že se ještě v Polsku Logo vyrábí?Já to do včerejška nevěděl.Stál jsem u Plusu,když vedle mě zastavilo 5dv.Logo s PL značkou.Protože vypadalo jako když právě vyjelo z pásu nedalo mi to a podíval jsem se na výr.čísla na oknech,bylo tam ..99.
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 24.08.99  14:52

    « Re: HALOOO

    Ja jsem svého Punťáka před časem musel prodat, protože jsem narychlo řešil bydlení.Měl jsem 5dv.akční typ Cult(v podstatě 60SX.Kupoval jsem ho nového a průměrná spotřeba byla 6,3/100km.Za celou dobu se nevyskytla jediná závada.
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 24.08.99  14:45

    « Re: Corsa je lepší než Punto

    Asi před 3týdny dovezli známý ze SRN Punto 55S,r.v.96,který má najeto 206t.km a jezdí bez problémů,jednalo se o služební auto a dle servisní knížky,motor žádnou větší opravu ještě nepotřeboval.
  • 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 24.08.99  14:40

    « pro Pavla_KR5

    Musím se Ti omluvit,momentálně se stěhuji,takže slíbené materiály(crash testy)pošlu co nejdříve,je to opravdu rozdíl.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…