FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.09.99  07:39

    « Re: Tipo - Pardubice - Servo

    Ahoj,
    ad1 - velké vrakoviště je v Hulíně(Auto Fiat import 0634/352330 nebo taky v Hulíně Auto Korner 0634/351620
    Velice dobry a nejlevnejsi prodejce novych nahr. dilu je na tel.068/5312792(p.Doseděl)
    add2 mě taky začal téct olej. Sundali jsme manžetu z pístu a bylo to jasné. Vevnitř jsou nějaká "gumová těsnění" a ty když prasknou, tak musíš koupit píst nový.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.09.99  14:35

    « Bez nadpisu

    Panove,mam na vas dotaz!Kamarad schani PUNTO D,nebo TD.Kdyby jste nekdo prodavali,nebo vedeli o
    nejakem peknem kousku dejte vedet!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.09.99  08:21

    « Re: Tipo - Pardubice - Servo

    1) Kde jsou ty vrakoviště na Olomoucku?




    2) Co se musí na servu vyměnit, když po té, co se tam nalila hydraul. kaplina, tak ihned všechna vytekla? (To je blbej dotaz, co?)




    Díky za odpovědi.
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.09.99  19:13

    « doplnek

    Jeste neco
    Zajimalo ba me jakou mate na Tipech 1.4 spotrebu.
    A jakej mate nazor na Fiat vs Polsky benzin vs spotreba ???
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.09.99  19:09

    « Dotaz

    Zdar lidi.
    Mam takovej problemek. Vlastnim Fiat Tipo 1.4i r.v. 1989. No a o co jde. Vlastne o to ze kdyz je motor studeny tak strasne rad poskakuje pri rozjezdech. (u stary skodovky bych to chapal)
    mel sem to v servisu a vymenili mi tepelny cidlo spinajici sytic. Zlepsolo se to ale porad to jaksi neni ono. nema nekdo stejny zkusenosi???
    Jestli jo tak predem dik. Jo bodlo by do posty.
    musiolek@rkka.cz
    Dik
    Martin
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.09.99  09:30

    « TIPO - LPG?

    Mate niekto skusenosti s montazou LPG pohonu do FIATA TIPO 1,4i (r.v.1990)?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.09.99  07:54

    « Re: Tipo - Pardubice

    Ahoj,
    taky mám Tipo a po vrakovištích jsem se začal dívat v okamžiku, kdy se pokazilo servořízení. Moje zkušenost je taková. Zde na Olomoucku je spousta vrakovišť. Když jsem se ptal na servo, měli vždy jedno nebo dvě a to za cca 6 000,- Kč.
    Pak jsem zkusil zavolat na vrakoviště v Praze a ejhle, cena 2 500,-Kč. Musel jsem risknout to, že jsem jim poslal peníze(nemají BU - nevím proč) a doufal, že to přijde. A přišlo, v perfektnim pořádku, servisák říkal, že to moc nepracovalo(čistá vazelína, písty, čepy řízení v pořádku). Takže mě to i spoštovným vyšlo na 2 700,- Kč. Slušná úspora, že?
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.08.99  06:43

    « Tipo - Pardubice

    Právě probíhají moje křtiny do klubu Fiat, neboť mám 4.den Tipo. Parametry už jsem tady nedávno popisoval. Jezdí nádherně až na jednu maličkost. Moje stará "Dáčka" mě ještě nikdy nenechala nikde viset. Kdežto tenhle bulík již 3.den. Za deště, když jsem zkoušel všechny ty varianty přední, zadní stěrač a tak, tak najednou vrrrrrrrrrr.. Zaseklo se relátko stěrače a následně shořelo relátko imobilizéru a bylo po srandě. To ještě kvůli zácpě, kterou jsme způsobili (vybrali jsme si pro tuto "radostnou" událost zrovna dost nevhodné místo)vylítl Peugeot206 do příkopa. Naštěstí se mu nic nestalo a v 6 lidech jsme ho šupli zpátky na silnici. ... No a když jsme u toho. Nemohl by jste mi někdo popsat ten ovladač stěračů? A co mi jde ale nejvíc... Sháním relátko na centrál a vůbec bych potřeboval nějakej šikovnej kontakt v dosahu Pardubic (alespoň VČ) - vrakoviště nebo něco podobnýho na Tipo. Nevíte někdo o něčem? Díky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.08.99  14:10

    « Re: Vzpěry 5. dveří (Tipo)

    Tak bylo potřeba vyměnit jen jednu vzpěru, druhá bylo O.K. Cena za vzpěru (1 ks) - 650 Kč.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.08.99  19:37

    « Re: Štěstí v neštěstí

    Já také, ale na motorce.Kapalo to přímo na rozpávenou hlavu motoru, ale mě to vzplanulo naštěstí jsem to uhasil.Fakt super zážitek.
    FIAT IS BEST
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.08.99  13:05

    « Re: PUNTO SPORTING RADIMBO

    DÍK, ale pokud můžu poprosit předem, abych stihnul prodat své krásné pontíko (a nevim jestli to žena přežije) :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.08.99  11:07

    « Re: PUNTO SPORTING RADIMBO

    Dobrá, dám ti vědět až budu mít nějaké info o Punťovi z Německa !!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.08.99  06:54

    « Re: Tipo motor 149C2

    Ja ne :-)
    Lidi podte psat ......
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.08.99  12:21

    « Tipo motor 149C2

    Nemáte někdo zkušenosti s motorem 194C2.046 (Tipo 1.6 značení "2ACT") - má to 2xOHC, ale jenom 8 ventilů, elektronika GM, dovezeno ze Švýcarska (r.v. 1991). Vždycky, když na to jdu koupit nějakou maličkost k motoru (palec ...) tak to nikde nemají, ale zatím to jezdí jedna báseň.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.08.99  06:40

    « Re: PUNTO SPORTING RADIMBO

    Pekny, pekny, ale budu muset uvazovat spis o 90 Puntu, totiz tridvirko neprojde pres manzelku, to jsem si neuvedomil, ale stejne moc dekuju, ale tech aut uzu jsi vystridal vic nez ja a to je co rict, no jo moc dlouho uz jsem na Puntech, tak ztracim, ale ja jsem vyjimecne spokojenej (ale uz by to chtelo par koniku navic, kdyz predjizdis ve 150 tak uz to moc dopredu nejde). Poslu Ti casem (jak se znam tak za 2 mesice) do schranky fotky meho P-ta (jenom to jedno stoji za foceni). Web zatim nemam, jak se rika kovarova kobyla........
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.08.99  17:32

    « Re: PUNTO SPORTING RADIMBO

    znovu www.epe.cz/~bohac
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.08.99  17:30

    « Re: PUNTO SPORTING RADIMBO

    ta adresa je www.epe.cz~bohac
    já jsem ho neťukl, nechal jsem si to ťuknuté dovézt z Německa a je krásně spravené !!!
    jestli bys měl zájem, tak mi brnkni na 0603/854644
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.08.99  14:05

    « Re: Štěstí v neštěstí

    Jo mám, ale se Škodou 1000 MB, tam mi to taky chytře kapalo na výfukové potrubí. Jak já to dřel hadrem aby to nebaflo !!! No a kámoš kdysi na žigulu taky, tam mu to z karburátoru upadlo i s ocelovou trubičkou. Ještě že to přestalo ject. A poslední zážitek stejného zaměření - služební Forman, spuchřela hadička a benzín stříkal jak o závod. Naštěstí jsem odjížděl studenej a pach benzínu mě okamžitě zastavil, jinak by jsme Formana už neměli - jenom ohořelouz kastli. Ale když jsem měl Fiat Uno Turbo, tak takovýhle problémy se mi vyhly !!! Zdar Fiatům !!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.08.99  14:01

    « Štěstí v neštěstí

    Dlouho jsem nic nenapsal, ale o tohle se musím podělit. Moje Uno se asi podruhé narodilo, když mi kapal benzín z prasklé hadičky přímo na rozpálené výfukové potrubí. Kdyby to blaflo, tak nevím. Nemáte někdo podobné zkušenosti ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.08.99  12:23

    « Re: Vzpěry 5. dveří

    UNO do r.v. 89 má jednu na pravý straně . Alespoň já to tak mám.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…