FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 24.09.99  09:03

    « Punto II vs Citroen Saxo,Ibiza II,Clio

    Akorát jsem dočetl srovnávací test. Co mě potěšilo je, že vyhrálo nové PUNTO!
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 24.09.99  09:01

    « Re: Fiat (Ritmo) startování

    Začal bych u rozdělovače, alespoň takhle blblo kdysi moje TIPO.
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.09.99  08:07

    « Fiat (Ritmo) startování

    Moje ľena jezdí v karburátorovém Fiatu Ritmo 85S (1.5) a pokud je ráno venku mlhavo, po deąti, nebo vąeobecně vlhko a příznivé podmínky pro vznik vodního kondenzátu, nenastartuje. Odpoledne přijdu k autu (venku uľ sluníčko) a naskočí na první brnknutí. Protoľe to chci spravit, ptám se do fóra, kde začít. Kabely ke svíčkám, nevodetěsný rozdělovač? Dejte prosím vědět pokud jste někdo uľ tento problem vyřeąili. Ď PTD
  • 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 22.09.99  08:34

    « výměna

    Fiat v ČR vyměnil generálního ředitele,je to prý angličan s velkými zkušenostmi v automobilové branži.Mimo jiné chce prý zviditelnit značku Fiat u nás.To jsem zvědav,jak se mu to podaří,připadá mi,že Fiat oproti jiným značkám není "vidět",rovněž si myslím že úroveň dealerů je dost mizerná(vlastní zkušenost).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.09.99  10:50

    « Re: Dotaz

    Uz podruhe tu na webu ctu, ze deravy vyfuk ma vliv na motor. Muze mi nekdo rozume vysvetlit jak se derava stredni nebo koncova cast vyfuku podepise negativne na cinnosti motoru? Podle me by to melo jezdit naopak o fous lepe (samozrejme za vetsiho rachotu). Jedine misto, kde bych chapal problemy je koleno od motoru s lambdou...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.09.99  08:49

    « Re: Dotaz

    Dovodov pre poskakovanie auta so sdudenym motorom moze byt niekolko, skus sa napr. pozriet na netesnost vyfukoveho potrubia (znacne prehrdzaveny medzitlmic, pripadne tlmic).
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 16.09.99  08:39

    « Re: Dobíjení

    Podívej se na regulátor alternátoru,nebo je nefunkční nějaká dioda.
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.09.99  15:59

    « Prosba o radu a zkušenosti

    Zdravím všechny členy FIAT - Klubu a současně
    bych zkušenější majitele vozů TIPO požádal o předání
    jejich zážitků a zkušeností s tímto vozem.
    Mám totiž možnost koupit TIPO následujících parametrů: 1,9 TD, 1992, 110 000 km, vše v elektrice,
    elektrony, metalíza.
    To vše za rovných 100.000 Kč. Vyzkoušel jsem si také
    jízdu a neměla chybu. Nevím ale, co by bylo možné
    v budoucnu očekávat za standartní poruchy a pod.
    Rád také uvítám další odkazy na internetu.
    Příspěvky mi prosím posílejte do schránky
    levardi@post.cz
    Všem majitelům a řidičům tohoto vozu přeji všechno
    dobré a předem děkuji za poštu. Milan
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.09.99  14:08

    « Dobíjení

    Nevíte, čím by to mohlo být: po nastartování žhne kontrolka dobíjení, čím vyšší otáčky, tím svítí víc, ale napětí v síti je přitom 13,6-14 V !!! (Tipo 1.6).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.09.99  12:12

    « Re: TIPO - Pružina na výfuk u

    Tak to jsem rád, že to vím. Tuhle informaci jsem dostal od jednoho servisáka, který se FIATEM zabývá už 30 let a dělal i nějaké "závoďáky" (hlavně 128) - jinak máv velice šikovný ruce. Ještě jednou díky - hned se na ni musím zeptat.
  • 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 15.09.99  08:11

    « nová Croma

    Víte,že Fiat připravuje nástupce,kdysi největšího Fiatu,má být větší než současná Marea
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 15.09.99  08:09

    « Re: TIPO - Pružina na výfuk u

    Když jsem měl Tipo,tak jsem jí taky kupoval.Kdo Ti řekl,že se dá koupit jedině s katalyzátorem? koupíš ji v jakékoli prodejně, která prodává díly na Fiaty.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.09.99  16:22

    « Re: Tipo - servis, doplňky

    parada uz to frci, dik ...zdar vsem Fiatakum
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.09.99  16:15

    « Re: Tipo - servis, doplňky

    Sedět by měla, protože jsem ji před chvílí ještě jednou zkoušel. [odkaz] !!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.09.99  16:11

    « Re: Tipo - servis, doplňky

    ta adresa nesedi, chtel bych se tam podivat
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.09.99  16:09

    « TIPO - Pružina na výfuk u "katu"

    Zdravím všechny příznivce FIATU. Neví náhodou někdo, kde by se dala sehnat taková hodně pokroucená pružina která je umístěna u "katu" a tlačí celý výfuk dolů ??? Ten zvuk při 3000 otáčkách se nedá vydržet. Prý se dá koupit jen s novým "katem".
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.09.99  16:04

    « Re: Tipo - servis, doplňky

    Nazdar Fiaťáku, možná jdu s křížkem po funuse, ale zkus se podívat na www.axon-cz.com. Je to tuningová firma z Plzně a přišel mi od nich docela dobrej výtah z jejich katalogu i s ceníkem. Je fakt, že jsou trochu drahý (mračítka na TIPO staojí cca 500,--) ale Tipa od nich vypadají moc dobře.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.09.99  11:58

    « UNO - Pardubice .......Re: Tipo - Pardubice

    To je fakt smůla,že po pár dnech se to "vysypalo".
    Abych řekl pravdu tak za 2 roky mne autíčko taky nechalo 2x viset. Byla to ale jedna závada která poprvé zmizela a podruhé už ne.Podruhé (bylo v loni někdy v prosinci ) jsem dojel k JET-u do popkovic (určitě znáš) a už jsem neodjel. Naštěstí ve Svítkově bydlí rodiče tak jsem své UNO 75ie tlačil cca 1km do garáže. Závada byla studený(z oxidovaný) spoj na relé k benzin.
    čerpadlu . Tak jsem to dal do FIATu na Fáblovku a stálo to 1200kč.Kdybych býval věděl kde to relé je tak mne to nestálo nic , protože "relatu" nebylo nic.Závada jse projevovala tak , že jsem motor nastartoval a ten běžel max.5s než došel benzín.(nebylo totiž napětí na čerpadle ). Zdar všem FIATům.
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.09.99  12:42

    « PUNTO NA PRODEJ

    Bohuzel, vzhledem k financni tisni musim prodat svojeho Puntacka buuu :-(, kdybyste nekdo chtel vyladeny Punto 55 ED (5dvirko, seda metal, narazniky v barve auta, airvbag, imobilizer, mracitka, serv. knizka.......) tak dejte vedet na xjn@seznam.cz
    ach joooooo
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.09.99  08:02

    « Re: Tipo - Pardubice - Servo

    to Hudy: Díky.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…