FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 04.10.99  10:29

    « to:krslmg

    To je divný,v Autobildu byl nedávno uveřejněn test Punta II 1,9JTD ELX.Píše se tam,že v interiéru jsou použity kvalitní materiály a zpracování je konečně na úrovni.
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.10.99  09:59

    « Bez nadpisu

    to: jarous
    Sedl jsem si do novyho Punta ve Frankfurtu a musim rict ze je to stejne laciny jako to stary. Akorat hranatejsi.
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.09.99  11:12

    « Koupim Ritmo 1,9TD

    Koupim Ritmo 1,9TD bez dokladů. Nevíte někdo o nějakém dovozu který se nepodařilo přihlásit? Papíry mám. Ď za Info
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.09.99  12:53

    « FIAT.CZ

    nevite, kdy bude zprovoznena domena fiat.cz. mela byt minule pondeli a zase nic.
    bye bee
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.09.99  14:25

    « Fiat 127

    Ahoj Maro, jak se mas, pokud chces, tak mi posli email na adresu petan @ email.cz
    Kdy jdes na vojnu? Zatim cau
    Petr
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.09.99  08:36

    « Re: Dědeček F127

    Nazdar Luckyluck. Mám na teba prosbu, vieš mi poradiť či sa mi oplatí kúpiť F127 a akú verziu ?
    Vďaka.
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.09.99  08:17

    « Startování Fiat Ritmo

    Vyčistil jsem kontakty na rozdělovači, vyąplíchal sprejem a to stejné s kontakty kabelů na svíčkách . Není to sice super, ale uľ se s tím dá pokaľdé odjet. Jak půjdu kolem víčka rozdělovače, koupím ho novej i s kabely ke svíčkám. Ty jsou snad originální z roku 1982 :-) PTD
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.09.99  15:11

    « Re: Fiat (Ritmo) startování

    Stejnou zavadu mel kamos na Unu 75ie. Vylamalo si na tom zuby desitky odborniku, odvezl to i do rakouska, tam udelali test, vymenili pajsl rozdelovace za 2000 Os a bylo to stejny. Nakonec to bylo probite vicko rozdelovace (neviditelne) za neco malo pres 200Kc.
    Co takhle postupovat vylucovaci metodou (vysusit vicko, nastartovat, kabely, nastartovat atd.) Nebo jeste lepe pujcit si prislusnou sadu dilu na nejakem z vrakcu?
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.09.99  14:55

    « Bez nadpisu

    Tyhle Fiaty jsou spise elegantni hracky na kratkou
    dobu pro nas mene majetne. Nemyslite ?
    Jinak se nenechte rusit. Nemyslim to zle.
    Cimrman
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.09.99  14:13

    « Re: PUNTO II

    musim s tebou souhlasit. my mame punto (12/95) a ten drzak vyfuku taky odpadl. kdyz sem na to ale koukal tak se mi zdalo ze byl privarenej dost amatersky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.09.99  14:03

    « Re: PUNTO II

    Jarouši z nového Punta jsem byl natolik unešen, že jsme se díval hlavně na účelnost odkládacích ploch a celkový dojem, který je dost dobrý. Kvalitu plastů jsem nestudoval, ani tomu nerozumím a stávající Punto mě připadá, že je spasované / slícované celkem dobře.
    Včera jsem zjistil, že z pod mého 3,5 roku starého Punta 1,1 r.v.96 trčí držák výfuku, který byl původně přivařen v přední části výfukového potrubí těsně za "vlnovcem", před katem. Uhnil 1mm tvarovaný plechový držák, který je uchycen k 8mm kulatině, která je přes silentblok přišroubována k nápravnici. Tímto se mě potvrdilo, že bolestí stávajícíh Punt je výfuk (mám tři zkušenosti) a po zimě budu muset měnit poslední díl výfuku (silně rezne po obvodu). Přes tyto drobné problémy nedám na Punto dopustit !!!
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 27.09.99  12:06

    « Re: PUNTO II

    Podívejte se na stránky: [odkaz] je uveden ceník na nové Punto,cena začíná na 269.900,-. Mário, četl jsem, že prý plasty použité v interiéru jsou velmi kvalitní i zpracování by mělo být daleko lepší než u předchozí verze, jaké jsi měl dojmy?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.09.99  10:55

    « Re: PUNTO II

    Od autorizovaného Fiatu jsem se dozvěděl, že cena základního modelu (motor 1,2 8V, airbag v ceně) by měla být kolem 290.000,-Kč což je docela hodně. Je to trend jako u modelů Peugeot 206, Renault Clio, nová Fabia apod. Uvidíme, bude-li to pravda. Ahojte
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.09.99  08:59

    « Re: Dědeček F127

    mam hromadu dilu, co potrebujes?
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.09.99  08:55

    « Dědeček F127

    Ahoj ve spolek, zběžne jsem si přečetla Vaše starosti a řekla si, že k Vám, pokud mi to dovolíte, připojím. Mám svého mazlíka Fiátka 127, vlastně tatínka i dědečka Vašich Un a Tipů a Puntů. Ja na něj nemůžu dát dopustit. Už jsem takový cvok, že si sním i povídám a omlouvám se mu, když omylem vyberu nějakou díru či výmol, A on je na me za to tak hodnej, že když má přijít poprucha, doveze mne až domů a tam pak "ulehne".
    Nyní nás čeká taková maličkost a proto Vás všechny prosím o radu. Budu potřebovat tlumič výfuku. No pravdou je, že by byl potřeba za chvilku celý. Už jsme ho s "Mazlíčkem" ztratili asi 3x. Až mi tohle autíčko odejde jednou provždy, strašně ho obrečím a těžko se s tím budu smiřovat. Někdy Vám povím pár historek, co jsme spolu zažili. Takže budete-li cokoli vědět o dílech aj. dejte mi prosím vědět. Ahoj a díky. Wendy.tab@post.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.09.99  08:42

    « Re: PUNTO II

    Znáte už někdo ceny Punta II. Jinak souhlasím s tím, že nové Punto II je fakt povedené. Mám jen trochu obavy, jak to bude vypadat se spolehlivostí toho automatu. Přeci jen je to dost nové řešení a už klasické variátory měli trochu problémy (zhasínaní motoru při studených startech, kdy řeměn převodu byl zmrzlý a nedokázal přenášet kroutící moment).
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.09.99  16:18

    « PUNTO II

    Přátelé, byl jsem ve Frankfurtu na IAA 99' a jsem velmi mile překvapen novým Puntem, které oproti současnému dostalo punc agresivního / sportovního ďáblíka, obzvlášť pokud jde o verzi HGT (1,8 16V), nebo verzi Sporting (1,2 16V) se "sekvenční" sedmistupňovou převodovkou (chromovaná hlavice ř.p. a kulisa, stříbrná středová část palubovky), která jistě potěší srdce všech nás rádo by "soutěžáků"
    Jediné, co mě mrzí (všechny značky se chovají stejně), že se nedělá sportovní verze v pětidveřovém provedení, protože nejsem a nebudu nikdy natolik movitý, abych si mohl dovolit jedno auto pro mé vyžití a jedno pro rodinné účely (jistě hodně z Vás bude namítat, že Punto není rodinné auto. Pro někoho být ale musí). Ahojte zase někdy, Mário
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.09.99  14:22

    « Re: Dotaz

    vyfukove potrubi je nove (aspon tak vypada) ale pro jistotu se podivam. Dik.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.09.99  10:10

    « Re: Fiat (Ritmo) startování

    Mel jsem kdysi stejne problemy s UNO 75Sie. Muj postup byl - 1.vycisteni a vysuseni rozdelovace (bylo v nem vlhko a zkratove cesticky na vicku) 2.obaleni rozdelovace proti vode (zabalil jsem ho do igelitu). Starty se sice trochu zlepsily ale pri vetsi vlhkosti to porad nestacilo - tak jsem vymenil i kabely a bylo to OK. Rada od znameho servisaka: pozor na vyber kabelu - vyplati se brat jen znackove - jinak rychle starnou. Dobre je i zkontrolovat svicky.
  • 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 24.09.99  09:04

    « PUNTO II

    Fiat je zaskočen velkou poptávkou, již má na 160t. objednávek na nové PUNTO jen v Itálii.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…