FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto

    25.10.99  14:36

    « konec.....Prodej............ FIATu UNO 75ieSX

    Zdravím všechny fiaťáky. Bohužel mne finanční situace dohnala až k prodeji svého fajáta.(koupě bytu) Je to Uno75ie SX .Pokud chcete nějaké podrobnosti tak na
    .
    Cena tak 40tis.Snad má další značka ( někdy )bude zase FIAT.Inzerát najdete i v soukromé inzerci .Byl jsem s ním celkem spokojený a jen velmi těžko jse s ním budu loučit.Omlouvám se ,že jsem téměř nepíši , ale naši "skvělí" zprávcové podnikové sítě blokují již 2 měsíce vstup na různé stránky a taky na www.AUTO.cz Tak musím psát od kámoše.Zatím se majte a zas někdy s FIATEM...
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.10.99  14:16

    « Pro všechny :

    Tak sem si tak pročetl ty vaše starší příspěvky a usoudikl sem, že ty kecy o klesající životní ůrovni v ČR sou pěknej blábol!!! To všichni máte nějaký Punta, Bravo, Brava a eště si stěžujete??? ... já sem dal všechny prachy, abych dal do laku mojí 28 let starou 127-ičku. Na nový auto si ušetřim tak za ... 80-90let !!! :o)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.10.99  16:12

    « Re: fiat brava

    Diky za odpoved. Mam jeste par dotazu (to vis, podas prst a ...).
    Predne, co tim myslis - "trochu ziznivejsi motor"? Za kolik se da jet mimo mesto?
    A jak to je s tim prostorem vzadu - budou 180cm vysoci spolucestujici drit hlavou o strop?
    A jeste to radio - to se pozdeji neda vymenit za nejake jine?
    A jeste (sorry) - nevis jaka klima se dodava za priplatek - manualni nebo auto?
    Zatim..
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 20.10.99  13:46

    « fiat brava

    Máme Bravu z roku 1996 1,6 103 koní - Jedna z prvních -dlouho se na ně čekalo, když si tam člověk něco navymýšlel a mohu říci:
    Motor je fakt dobrej a spolehlivej,ale tím že je DOHC (nejmodernější koncepce) tak je i trochu žíznivější,ale zato výkonější než u konkurence.
    Spolehlivost bezproblémová. Měnil jsem jednu brzdovou žárovku. Dobrá prodejna je ve Zlíně.
    Prostornost je velká, snad v zadu je méně místa pro větší lidi na hlavu. V případě koupě doporučuji koupit si to kvalitnější radio.
    Za ty peníze není v této republice lepší koupě.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.10.99  11:07

    « Re: Fiat Brava

    Mam Fiat Brava 100 SX 16 V - mam ho fakt jenom chvilicku, jeste krasne voni novotou, takze ohledne spolehlivosti toho zatim moc rici nemuzu, ale co se tyka vykonu, jizdnich vlastnosti a pohodli, tak muzu doporucit.
  • 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 20.10.99  10:11

    « Svezení s Puntem 2

    Tak jsem se v sobotu vydal s rodinou otestovat nové punto do Fiatu Vavřinec v Praze.Po prohlédnutí vozu v autosalonu jsem přijal pozvání k testovací jízdě a první dojmy z řízení? Oproti předchozí generaci,kterou jsem vlastnil je to propastný rozdíl. Jistý a pohodlný podvozek(vyroben z vysokopevnostní oceli Dualphase), velmi tichý, přesné a krátké řazeni bez vybrací při volnoběhu(lanovody),žádné pazvuky(je pravda,že auto mělo najeto jen 190km).Prostorný interiér,pohodlné sedačky s dlouhými sedáky,výborně padnoucí volant a ten kufr(5dv.).Dále se mi líbila promyšlenost interiéru do každého detailu,spousty odkládacích míst.A teď zápory: vysoká cena,chudé základní provedení - černé nárazníky,absence otáčkoměru,potahy sedadel u všech vystavených verzí jen v modré barvě.
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.10.99  14:00

    « www.fiat.cz

    !!! už fungují !!! Co na ně říkáte ??? Střízlivé a docela zajímavé, nemyslíte?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.10.99  12:17

    « Re: Nová prodejna v Ostravě

    Brava 1,4 12V.
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.10.99  14:18

    « Fiat Brava

    Uvazuji o koupi Bravy 100 16v nebo 115 16v. Nemate nekdo zkusenosti, nebo neco, cim byste mi to vymluvili nebo doporucili. Dik.
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 15.10.99  13:39

    « Re: Nová prodejna v Ostravě

    Co máš za model?
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.10.99  13:15

    « Nová prodejna v Ostravě

    Konečně otevřeli opět prodejnu a servis v Ostravě. Je to Vítkovicích vedle dopravky, místo Hyundaie ale Refin jako majitel zůtsal. Končně už jsem potřeboval někde zajet na garančku. Jo a samozřejmně také mají přes víkend předváděčky nového Punta, jikak každý majitel Fiatu do konce měsíce si tam může nechat zdarma otestovat auto před zimou.
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 15.10.99  13:08

    « Re: Punto II

    Jedete se někdo podívat na představení nového Punta tento víkend? Prý se budou pořádat testovací jízdy,apod..Jsem zvědav jak to pojede.
  • « 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 12.10.99  09:21

    « Re: Punto II

    No to je řekl bych správný postřeh, že každý nablýskaný auto vypadá jinak než v základu. A ty nárazníky, i když se to nezdá, dokážou cenu auta snížit na nižší hladinu. No a tak se umožní koupě auta i pro méně majetné. Punto v SX verzi jistě lakované nárazníky má. I když kdo ví, třeba Multipla?
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.10.99  14:54

    « Punto II

    U Zlínského Fiatu jsem o víkendu již zahlédnul dvě nová Punta a pokud mám srovnat mé dojmy z Farnkfurtu a ze Zlína, musím konstatovat, že jsem zklamaný. Měl jsem za to, že budou již v základu všech verzí nárazníky v barvě kastle, ale opak je pravdou a obyčejná červená vypadá, jako základovka. Stříbrná je sice pěkná, ale auto s černými nárazníky vypadá velmi levně. Interiér měl v obou verzích nepříliš přesvědčivý světle modrý potah nevalné kvality.
    Jako na klad bych upozornil na skutečnost, že tří a pětidveřová verze má jiné páté dveře a také zadní skupinová světla.
    Inu nablískané auto v plné parádě (hlavně výbavě) vypadá a láká jinak, než holý základ. Přeji i tak Novému Puntu hodně dobrých prodejních výsledků.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.10.99  10:36

    « Re: TIPO - Pružina na výfuk u

    Čau Hudy, raději se podívej pod auto na výfuk. U katalyzátoru je taková pružina - vybadá jako "brýle" - jestli ji nemáš zlomenou. Já ji mám třeba ulomenou a při 3000 ot/min mi to začíná vibrovat, ale potom se to uklidní (cca při 3300 - 3500 ot/min). Nová stojí 2300,-- Kč u Fiatu, ale pokud se podíváš na vrakovišti buď v Uhříněvsi u Prahy nebo v Kladně (u první křižovatky za Poldi směrem Praha - Kladno). V Uhříněvsi jsem ji sehnal za cca 500,-- Kč, i když byl jeden ze dvou drátů zase zlomený. Kámoš v práci mi to svařil nerezem a je jako nová. Zatím jsem neměl čas ji vyměnit (šrouby jsou děsně rezavé), takže ti neřeknu přesně, jestli ten problém je v pružině nebo ne. Nicméně při 3000 ot/min je každý motor hlučnější a potom se zklidní. Dej vědět, jak jsi dopadl. čau.
  • 00 Reagovat !

    foto petous

    petous 10.10.99  14:41

    « Chiptuning

    Máte někdo zkušenosti s jakýmkoliv tunningem motoru u Fiata ? Napište, podělte se o zkušenost.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.10.99  12:23

    « Re: Fiat Brava 1.4 12V

    Motor 1.4 12v u Fiat Brava je skôr na kµudnejąiu jazdu na dialnici, ale keď niekomu nevadi vyąąia spotreba tak sa dá jazdi» aj ąportovo, pritom treba ma» motor ale aspoň na 3000ot/min.(doma mame Brava 1.4)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.10.99  13:48

    « Re: Fiat Brava 1.4 12V

    K tomu, jestli je / není postačující motor, nevím nic (jde taky o to k čemu má být postačující). ALE: s Fiatem Bravo / Brava se prý velmi (prý že fakt velmi!) nedoporučuje rychlejc vlítnout do větší louže - prý tomu chybí zdola jakýsi krycí plech, kterej na jinejch autech buď je - a nebo je to vyřešený celkovou dispozicí v uložení všeho pod tím deklem, co je součástí kastle nad motorem. Právě tahle absence nějakýho kusu plechu jako krytu prý může způsobit vycáknutí kusu týhle louže přesně tam, kde to může nadělat setsakra paseku (sání?). (jen jsem tak zaslech...osobně nevím, Fiata nemám a mít nebudu) :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.10.99  11:18

    « Fiat Brava 1.4 12V

    Mate niekto s nim skusenosti resp. je ten motor postacujuci ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.10.99  07:03

    « Re: TIPO - Pružina na výfuk u

    Ahoj,
    to me zaujalo. Ja mam taky problem, ze pri 3000 otackach je motor(1,6) dosti hlucny, jak se prehoupne cca 3300 ot., tak je zase jako hodinky.Myslis, ze to bude prave timno? Jeste prosim jednout, jak se ten dil jmenuje? At se na to muzu poptat.
    Diky
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…