FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto

    02.12.99  22:16

    « nejak to tu umrelo

  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.11.99  14:18

    « Re: Punto II

    Je to super kara,mel jsem moznost se projet a myslim si,ze je to konkurence pro fabii jako hrom!
    Mimochodem palubka je hezci a vubec ceky interier
    se velice podaril!
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 29.11.99  09:25

    « Bez nadpisu

    No s tím chryslerem máš pravdu(2,5 d)známá z Cromy, ale to byla taková technická výpomoc.
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.11.99  08:40

    « Punto II

    Měl jste někdo v ruce kromě Punta II také Fabii, abyste se pokusili o nějaké porovnání?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.11.99  10:26

    « Re: FIAT DRBY

    No dufam, ze to bute tak, ak hovori roman.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.11.99  21:19

    « Re: FIAT DRBY

    Klid, vypadá to spíše jenom na jakousi spolupráci,...Fiat už Chrysleru dodává motory pro Voyager...
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.11.99  11:02

    « FIAT DRBY

    No jestli daimler prevezme Fiat tak se muzem rozloucit s italskym designem...... a to uz pak fakt nevim co si koupim asi trabose
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 23.11.99  13:16

    « Bez nadpisu

    No teď jsem se skoro lekl, co to Zajíček tady píše. Co to ČTK tady s Daimlerem nacvičuje? Ať nestraší. To by mě Agniely opravdu naštval. No našrěstí to vyvrátili.
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 23.11.99  09:41

    « Bez nadpisu

    No chtělo by to nějaký drby. Co se děje v Turýně, Miláně, Modeně a vůbec. Víc aktivity hoši a třeba i děvčata
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.11.99  21:59

    « www.fiat.sk

  • « 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 19.11.99  09:09

    « Re: co vy nato

    No to asi znamená, že je Multipla fakt dost dobrá. Se svými rozměry nabízí víc místa než konkurence. Má 6 sedadel, tedy o jedno méně než třeba Zafira, ale stále si zachovává svůj docela slušný zavazadlový prostor.
    Takže asi je doopravdy nejlepší. Uvidíme v neděli v autosalonu na Primě k čemu došli. Jsem na to zvědavej.
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.11.99  21:43

    « co vy nato

    Co poviete na to, ze Multipla zaostala za Yarisom len o 19 bodov???
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.11.99  21:07

    « auto roku 2000

    Mrknite do Auto roku 2000. Je tam zaujimava sprava ohladom Fiatu Brava.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.11.99  18:21

    « Re: to > majco/ a co FIAT Coupe

    Mozem to skusit, ale s officialnymi dealermi(servis) mam zle skusenosti.
    Zla praca a vysoke ceny. Ked som chcel nejaky
    diel na moje Coupe, tak len na objednavku
    za 1-2 mesiace. Nejaky chlap mi tam chcel
    predat ziarovku za 500 Sk. Zohnal som ju za 60 Sk.
    (novu, aj ked nie orig. ). Neviem, neviem ?!?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.11.99  21:55

    « Re: to > majco/ a co FIAT Coupe

    Doma mame Bravu a tiez sa stalo, ze sa brzdova platnicka nevratila uplne bolo to pred aj po servisnej prehliadke 45000 km. Asi o tyzden nato sme to isli reklamovat a opravili to napockanie zadara.
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.11.99  08:26

    « Punto GT

    Mám o něj docela zájem. Napište někdo nějaký zážitky, zkušenosti a tak vůbec. Budu s ním spokojenej?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.11.99  13:55

    « Re: a co FIAT Coupe

    možná máš jenom zarezlý pístky..chtělo by to možná trošku proklepat.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.11.99  09:30

    « Re: a co FIAT Coupe

    Vdaka za radu a bol by som vdacny aj za typ, ktory
    tam "pasuje". Vseobecne je zname, ze motory bez
    turba sa horsie tuninguju. Nasiel som nemecku
    stranku o FIAT Coupe. Pre 2.0 16V bez turba odporucaju vymenit sviecky(+5% vykonu),
    vyfuk(+8%), chip(+25%), vzduchovy filter(+3%).
    Takze total tuning = cca 180 PS. Turbo sa "natlacit" az na cca 280 PS. Zatial som spokojny
    aj bez tuningu (presiel som z Audi 80 1.8 90PS)na
    FIAT (2.0 140PS). Ide 230 km/h aj bez tuningu a
    nad 4000 ot/min to ma krasny zvuk (cool).Len ma zacala hnevat brzdova platnicka. Nevracia ju
    do spravnej polohy (piska) ... :o( Inak je to
    SUPER kara, zatial ...
  • « 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 09.11.99  08:11

    « Re: fiat brava

    Jo tak to máš pravdu. Já ti napsal jen svůj názor.
    Alfa je skvělý auto a v 1996 jsem ji chtěl, ale byl tady háček - neprodávali je. No a pak vyšla Brava, úplně nový auto.
    Ale ještě bych ti to řekl takhle. Alfa má možná lepší jízdní vlastnosti, spíš do sportovna laděný(podvozek), i když je třeba si uvědomit, že podvozek obou aut vychází z Typa. Ale myslím, že Brava je lepší než Alfa v jedné rozhodují věci - v bezpečnosti(tužší karoserie, levněj ti vyjdou airbagy, myslím, že i boční.
    Jinak je Alfa rychlejší, o tom nediskutuju.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.11.99  01:01

    « Re: a co FIAT Coupe

    no myslím, že můžeš být rád, že to máš bez turba....:O))))) jinak co se týče výfuku nevim,...já tam měl laděnou koncovku od remuse,...ale jestli je na to i celý výfuk nevim, ale je to hodně pravděpodobný...já bych tam být tebou dal spíše ten laděnej, ať to ještě líp jede. U auta s takovým skvělým vzhledem je škoda, když mu někdo ujede. Ale konkrétně nevim-podívám se do svých materiálů...
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…