FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.10.03  12:14

    « Autoalarm Piranha

    Nevíte nekdo kde by se dalo stahnout schema zapojeni auto alarmu Piranha ATC 914/55 a neco o tomto alarmu?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.10.03  15:17

    « Re: Jaky olej do Una Turbo 1,3 benzin ?

    Poptej se na [odkaz] ti budou určitě vědět ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.10.03  08:57

    « Jaky olej do Una Turbo 1,3 benzin ?

    Chlapi, nemate nekde prirucku a nebo nevite jaky olej se ma lit dle specifikace vyrobce?
    Jde me o motorovy olej. A o to jestli 15w, 10w nebo snad 5w.
    Dky moc.
    Jinak k tem Fiatum, ja vybiral podle motoru a take podle vzhledu a ten je anebo aspon byl v 90 letech fakt sexy. ( Uno Logo, Punto, Coupe, Bravo/Brava)
    No a nyni ta 1,3 JTD no tak to bych si nechal libit...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.10.03  17:30

    « Re: Fiat

    Mě se Multipla strašně líbí, ale než na ni našetřim, bude z ní babička :-( Musí ale mít nárazníky v barvě a hlavně obuté hliníky. Podmínkou by taky u mě byla kaplička s otáčkoměrem. Jinak bych byl asi v rámci možností bez připomínek ;-) V rámci možností proto, že se mi nelíbí umístění "budíků" uprostřed. Myslím si, že ty patří před řidiče...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.10.03  16:31

    « Re: Fiat

    To Nadšenec: Strejda Multiplu má, ale sotva mu skončí leasing, tak jí pouští do světa. Krom toho že s ní má problémy, tak ho sere ještě to, že se ho lidé ptají " Co to je za hnusný auto?" To by mi taky asi vadilo. Sám osobně ji považuji za jedno z nejošklivějších aut a nelíbí se mi ani zevnitř, ale fakt je že je uvnitř velice prakticky řešená a když by vypadala k světu, tak by z ní mohlo být solidní rodinné auto.
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.10.03  16:09

    « Fiat

    Tak jsem zkouknul pár fotek Fiatu Idea a musím říct, že se mi moc líbí. Přijde mi to stejnej "mazlíček" jako Panda, kterou jsem měl dnes poprvé potkat osobně.
    Mám pocit, že s takovými auty by se Fiat mohl vymanit z krize (snad jen ten facelift Punta je zepředu dost brutální :-( ). Jak to vidíte vy ostatní?
    PS: Taky moc lituju toho, že se chystá facelift Multiply. Nová verze by měla být mnohem víc konvenční - to snad pomůže prodeji, ale škoda jednoho opravdu originálního auta...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.10.03  18:33

    « Re: Fiat Croma

    2.5TD do Regaty leda do kufru, uz jsi ho nekdy videl ? Muzes jen menit bez velkych problemu modelove stejne, tj.Lancia prisma, delta stara, 1.9TD, vykon 80k, meli cerpadlo nahore, ale vyvody na prislusenstvi O.K. Z novejsi rady 1.9TD 90k jako Tipo/Tempra ci Lancia Dedra/Delta new jdou taky, ale musis vedet co mas delat a mnozstvi uprav v souvislosti ze neco nesedi uz znacne narusta. (mimo jine nainstalovat olejovy chladic vidím jako znacny problem) Pokud o tom nic nevis, tak vymen jen typove shodny motor se starou radou 80k., viz vyse.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.10.03  18:25

    « Re: Motory

    Tento motor je v AR 156 facelift a bude i ve Stilu spolu s šestikvaltem to bude síla. Motor 2.5 TD do Regaty nenapereš, je mnohem větší.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.10.03  18:17

    « Re: Motory

    Někde jsem četl, že veškeré motory OPEL s Commo-railem mají být FIAT :-)))))))
    Mimto ty se vstřikovacím čerpadlem jsou ISUZU!
    Ale je fakt, že kdyby si Opel-Isuzu chtěl udělat vlastní Common-rail tak určitě předělá 1.7, 2.0, 2.2 Di-DTi!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.10.03  12:44

    « Re: Fiat Croma

    Já bych se chtěl zeptat jestli se diesolový motory z cromy, konkr. 2,5 TD, dá narvat do regaty weekend r.v. 85? varoth@seznam.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.10.03  12:32

    « Re: Motory

    to AF: Mám takový pocit, že i motor 1.9CDTI/110kW pro nový oplácký modely je v podstatě 1.9JTD. Jinak nevím, jak by se Opel od svých podprůměrných 2.0DTI a 1.7CDTI najednou dostal k objemu 1.9 a výkonu 110 kW. V koncernu Fiat se tenhle motor asi objevi u Alfy GT Coupe. Je tak?
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.10.03  20:38

    « Motory

    Osobně si taky myslím, že je to lepší! Fiat má FIRE motory zmáknutý! A teď ještě 1.3JTD a VW může závidět!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.10.03  18:27

    « Re: este k tym motorom

    Omlouvám se, je to skutečně firáč, původně se uvažovalo o Oplu, ale nakonec šli vlastní cestou, naštěstí...
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.10.03  08:28

    « este k tym motorom

    Nechcem sa samozrejme hadat :-) Ja som cerpal informacie hlavne z internetu, ak mate niekto info priamo od fiatu je to spolahlivejsie. Na fiat.de pisu ze 1.4 motor je najnovsi prirastok do FIRE rodiny. Zdvihovy objem 1368 a vykon 95k pri 5800ot sa nezhoduju s oplackou 1.4. Opel ma objem 1389, nazyva sa TWINPORT a vykon ma 90k pri 5600 otackach min-1.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.10.03  08:20

    « Re: Motor 1.4 16v

    Drei, zwei, eins, Fire!
    Mit dem neuen, innovativen 1.4 16V-Benzinmotor und 70 KW (95 PS) ist die Fire-Baureihe auf höchstem Niveau, was Komfort, Leistung und Verbrauch angeht. Kern der Entwicklung: eine Steuereinheit, die selbsttätig alle Funktionen des Motors koordiniert. Ihr schnelles und präzises Ansprechverhalten optimiert das Zusammenwirken der Bordsysteme vom ESP bis zur Cruise Control. Auf diese Weise wird eine komfortable, geräuscharme und souveräne Fahrt bei gleichzeitig sparsamem Verbrauch und niedrigen Schadstoffemissionen nach Abgasnorm Euro 4 erzielt.
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.10.03  18:28

    « K těm motorům

    Dnes je vcelku normální, že automobilky mezi sebou takto spolupracujou! 1.3JTD je skvělej! A ta 1.4-16v od Opla bude taky dobrá!
    Velikou radost mi udělal test v SM to jsem nečekal, že by FIAT porazil Škodu VW!!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.10.03  18:08

    « Re: Motor 1.4 16v

    Motor 1.4 16V je od Oplu, na oplátku Opel bude mít 1.3 JTD.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.10.03  12:18

    « Fiat Croma - Manual

    Nevite nekdo kde by se dalo stahnout nejaky ten manualek a informace o Crome?Dejte mi prosim vedet na kolacek.vladimir@razdva.cz Dekuji
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.10.03  08:59

    « Re: Motor 1.4 16v

    Motor 1.4 16V je najnovsi prirastok do rodiny FIRE - co je skupina motorov, ktore fiat vyvinul v dobach Fiatu UNO. Podla mojich informacii by sa mal tento motor montovat do Stila od noveho roku, kde by mal nahradit iny FIRE motor 1.2 16V (80k). Od noveho roku sa budu do Stila dodavat aj nove Multijet diesle a v polovici roku 2004 bude nasledovat facelift ..
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.10.03  08:20

    « Motor 1.4 16v

    Udělal mi radost srovnávací test ve Světě motorů, kde Punto porazilo Fabii 1.4 74kw! Zajímalo by mě jestli je motor 1.4 16v v Puntu vlastní vývoj Fiatu nebo jestli má původ někde u GM? Vypadá moc povedeně a slušel by i Stilu.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…