FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.02.00  14:37

    « Re:

    Nejhorsi je,ze si tyhle frajeri stezujou na Fiata
    ale,ze ty vraky co prodavaj ve svym bazaru prodelali 2-3 bouracky a cena v Nemcich byla 100DM
    to jim asi zrejmne nedochazi!Krome toho ti to
    nadelej jako super cena a nazev jezdi dobre!Auto
    v bazaru si muze koupit akorat totalni magor!Doufam,ze vsichni bazaristi zkrachujou!
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 16.02.00  14:30

    « Bez nadpisu

    Danku ty seš vážně magor. Nesmíš prodávat auta ze šroťáku a snažit se je prodávat co nejlevněji. Fakt je ten, že bych nikdy nekoupil auto dovezený z Itálie, i kdyby to byl samotný Rols, nebo cokoliv jinýho. Auta v Itaálii a stejně tak ve Francii hrozně trpí. A papíry? To je snad vaše chyba ne?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.02.00  10:56

    « Re: Fiat?!?!

    Teď vlastním nový model Punta,je to můj první Fiat,začínal jsem na škodovkách,měl jsem Fiestu,Clio,Polo(poslední model),každý auto mělo nějaký problémy - nebyly nový.Teď jsem max.spokojen - ticho,žádný vrzání,solidní jízdní vlastnosti a poruchovost?To se ukáže časem.Před koupí jsem viděl u kolegy dlouhodobý test v Autobildu Punta 55 na 100t.km. Za celou dobu měl 8 závad(lehkých -žárovky,špatný kontakt,klička u oken...)a to myslím není špatná vizitka.Na Primě v pořadu jízda hodnotili ojetá Punta - podle TUV do 5ti let nadprůměrná spolehlivost,trvanlivé zavěšení,bezproblémová elektrika,...Např. Renaulty,Oply,VW podle anglického prestižního časopisu WhatCar jsou daleko poruchovější.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.02.00  08:12

    « Re: Fiat?!?!

    Opravdu nazor jak z nejakyho casopisu. To, ze nesedi papiry neni vinou Fiatu, ale podvodniku, co se zabyvaj jejich smelenim. Ohledne kvality, nevim kde jsi to sebral, sam mam uz tretiho Fiata (Regata, Uno, ted Punto) a s ani jednim nebyly a nejsou problemy. Ohledne nejakyho vrzani, tak nejhorsi, ale jen relativne, protoze stejne stary VW Passat souseda vrze jeste vic, byla Regatta, s Puntem tyhle problemy prestaly uplne. Co se tyce kvality pouzitich materialu, tak to je blabol zavedenej nemeckym tiskem, prece neznamena, ze kdyz je neco "lacine pusobici", ze je to nekvalitni. A posledni comment, co se tyce majitelu autobazaru, tak s tema mam jen ty HEJHORSI zkusenosti, takze jim neverim ani dobry den, natoz neco z branze. Jen koukaj jak cloveku vnutit auto a pak se na nej vykaslat. Fiatu zdar, zdravi Octan.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.02.00  06:29

    « Re: Fiat?!?!

    To je nazor jak s Bildu :-)))

    Ja nez jsem kupoval auto, tak jsem se takto poptaval a to byly paradni cuky :-)

    1, Hlavne nekupuj BMW, furt se to sere a jsou drahy nahradni dily. Nedoplatis se.

    2, Kup BMW - paradni povezenicko a nahradnich dilu jsou plne srotaky.

    3, Nekupuj Japonce, nedoplatis se ND a jsou to sity.

    3, Kup Japonce, to jsou drzaci, nic se na nich nesere a jsou toho plne vrakace.


    4,5-65, Kup MB, nekupuj MB, kup Peugeota, nekupuj hlavne Reugeota, Renolt je dobre, v zadnem pripade nekupuj Renolta.


    Z dost velkeho odstupu jako laik, jsem v prve rade pochopil ze absolutne nejde o znacku, ale o puvod a predchoziho majitele.
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.02.00  23:20

    « Fiat?!?!

    Zdravim vsechny Fiatisty a uprimne je lituju.Fiat je to nejhorsi co Vas mohlo potkat.Horsi uz je jenom VAZ.Vlastnim autobazar a to co jsem zazil s Fiaty za ty dva roky mi vzalo hodne zdravi a pohody.Absolutne nesedi papiry,asi devadesat procent dovezenych fiatu je minimalne o pet let starsich nez je uvedeno v TP/jestli se ten car papiru tak da nazvat/.Dalsi vec je absolutni poruchovost,snad vsech modelu co mi prosly rukama.Mizerne dilenske zpracovani-vsechno vrze a skkripe,nekvalitni pouzite materialy a to i u nejnovejsich modelu.Podotykam ,ze to neni jen ma zkusennost,shodli jsme se na to se vsemi majiteli autobazaru v okoli.takze Vam radim zbavte se tech * a kupte si poradna auta!!
    P.S.Nechapu jak si mohou Italove dovolit vyrabet takova shitovni auta v dnesnich drsnych konkurencnich podminkach...
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.02.00  14:01

    « PUNTO-jízdní dojmy

    Konečně jsem měl možnost projet se (jako řidič) s novým Puntem na trati cca 15km. Šlo o motor 1,2 8V, s pětidveřovou karoserií. Sám vlastním 4roky staré Punto 1,1 55 5D.
    Mohu Vám všem sdělit, že v novém jsem se cítil více než dobře, podvozek prodělal hodně změn a je to poznat při všech manévrech. Asi nejvíce mě překvapilo hladké projetí dírami na vozovce, které jsem skoro nepocítil. V interiéru je oproti starému více ticha (i při rychlostech okolo 120 km/h a motor je dostatečně živý. Věnec volantu je silnější a mě lépe padnul do ruky (a to nemám zdaleka dlaně jako Arnold). Spojkový pedál jde sešlapovat lehce.
    Jako zápor vidím nepříliš účinné brzdy a nepřirozenější výhled z auta vpřed (menší čelní sklo, hluboká palubovka, silný A-sloupek) a vzad (tři opěrky hlavy).
    Po """jízdě""" jsem nasednul do mého Punta r.v.96, "ztuha" zmáčknul spojkový pedál, s "obtížemi" otočil volantem /bez serva/ a s nepříliš valnou akcelerací jsem vyjel na cesty plných děr a tudíž i patřičnými rázy do přední nápravy. Jsem si ovšem vědom, že mé Punto je koncepčně min. 7 let staré. Dnes mohu konstatovat, že TO nové Punto je opravdu o hodně dál...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.02.00  10:47

    « Re: Punto

    Mám 8v motor a 5ti dveřovou karoserii. Spotřebu zatím mám kolem 6 l/100km. V pátek jedu do Rakouských Alp tak ho pořádně "protáhnu".
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.02.00  21:17

    « Re: Punto

    Urobil si dobre, ked si ho kupil. Inac mas motor 8v, alebo 16v a 3 alebo 5dv karoseriu?
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.02.00  09:44

    « Bez nadpisu

    Aby se do mě někdo nenavážel,netroufám si srovnávat jízdní vlastnosti,ale tišší je rozhodně!Kolega má Octavii 1,6(55KW)LX.
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.02.00  09:40

    « Punto

    Včera dopoledne jsem si byl pro své první nové auto: Fiat Punto 1,2ELX.Jedná se o ten model,na který Fiat poskytuje 30t.Kč slevu.Jinak mé dojmy jsou zatím velice pozitivní,včera jsem najel cca 300km.Dnes půjdu dřív z práce a někam vyrazím.Kolega co má Octavii 3dny byl překvapen tichostí i samotnou jízdou v tak "malém" autě.
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.02.00  22:01

    « no co, kto ma uz nove Punto?

  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.02.00  19:23

    « Re: Croma

    No 1,6 na to dvoutunovy auto, to musi byt katastrofa. Uz takhle je to liny. Je to hold limuizina, takze me to nevadi, ale 1,6 bych teda nechtel...
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 07.02.00  19:18

    « Re: Croma

    Ta verze CHT(karburátor) se vyráběla pro trhy, kde nebyl požadován kat.,tzn v té době Itálie,Francie,ČR,apod.,takže k nám se asi normálně dovážela.Vyráběla se taky verze 1,6, ale jen pro vybrané trhy.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.02.00  19:12

    « Re: Croma

    No mam novou masku a CHT. Shanim motorek k pravymu oknu....nemate nekdo, muzu mit celej mechanismus za 1100 Kc, ale nemam love. Stacil by me jenom ten motorek.
  • 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 07.02.00  15:27

    « Croma

    Vyráběla se ještě v roce 95,měla lehce pozměněnou přední masku a ve všech verzích byl Airbag řidiče,jinak o těch starších modelech:vyráběla se verze CHT - což bylo označení pro karburátor.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.02.00  12:42

    « Re: Croma 93

    Diky, to bude asi ono.
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.02.00  09:24

    « Croma 93

    Dělaly se i v roce 93. Zdroj: Autokatalog "Bildu", ten co se dá u nás koupit kaľdý rok. To je jak s Themou. Dělala se i v roce 94, ale kaľdej bazarista ti bude tvrdit, ľe najmladąí jakou kdy viděl byla ta z roku 91. Přitom kolega v Německu má krasavce z roku 6/94 a jeątě v kombiku. Jako nová. Co se týče karburátorových versí, viděl jsem např originál Ford Sierra, r.v. 92 s karburátorem, na motoru, který jsme měli ve firemní Sieře r.v. 1985 se stříkačkou MPI! Pro různé nenáročné trhy se podle mne dělaly karburátory aľ do roku 1994 a "někdy i více" PTD
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.02.00  13:13

    « Re: Kdopak ma Cromu?

    Tim "93 dovezeno" jsem myslel dovezeno oficielne Fiatem jako nove.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.02.00  13:09

    « Re: Kdopak ma Cromu?

    No historie to je prave v pohode. To je koupeno nove v CR v roce 1993, mam to od druheho majitele, pricemz v letech 1993-5 s tim jako prvni jezdil snad reditel ceskeho zastoupeni Fiatu a mam podezreni, ze na vlastni zadost si do jedne z poslednich Crom co se vyrobili nechal namontovat karbenatek nebo nevim co to je.Kdyz je na to nekdo kouka, tak jenom krouti hlavou :-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…