FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.03.00  16:08

    « Re: TIPO

    Jak moc tocit Fiata to by me zajimalo. Mam Cromu 2,0 CHT a radim nahoru okolo 3000-3500 otacek. Otackomer je do 8500, zluta zacina u 5000, cervena u 6000. Kolem tech 3500 otacek me pripada, ze to uz dost rve a chce to preradit...vetsinou radim tesne nad 3000 ot/min.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.03.00  11:08

    « Re: TIPO

    Mas zpekla kliku a vrze ti asi v hlave.
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.03.00  11:03

    « TIPO

    Já osobně mám TIPO 1.4 SX r.v.1994 a má najeto 150 000 km a jediné co jsem měnil byly brzdové destičky,filtry,olej,provozní kapaliny a jiné věci, které je nutno měnit i u jiných aut.
    Loni na podzim jsem byl na prohlídce ve FIAT servisu a tam mi technici nechtěli věřit, že má motor najeto už 150 000 km - musím podotknout, že ho nijak nešetřím(vytáčím to až k 6000-6500 ot/min.)Já osobně nemůžu říct na fiaty ani jedno špatné slovo. A ještě něco k tomu vrzání:na českých silnicích se rozvrže každé auto-jel jsem v BMW 540 r.v.1998 v kůži a max výbava(cena kolem 2000000 Kč)a taky to sem tam vrzlo.
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 16.03.00  10:33

    « Re:

    ..... a s Saabem.
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 15.03.00  17:32

    « Bez nadpisu

    No jen sem si teďka uvědomil, že budeme spřátelení s Opelem - žádná radost....
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 15.03.00  12:30

    « Bez nadpisu

    Jo a chtějí vrátit alfu na americký trh - tak to je dobrá zpráva.
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 15.03.00  12:09

    « Bez nadpisu

    No doufám, že se to neprojeví negativne na Fiatech. Aby z toho netezil jen GM. GM by mohl prebrat techniku a kvalitu a design a Fiat kvantitu. To by vcelku pomohlo všem.
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 15.03.00  08:52

    « Bez nadpisu

    No vcelku nic, jde jen o zvýšení cen akcií u Fiatu a GM. GM nic nedostalo a mět akcie GM největší automobilky není od věci, ne?
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.03.00  21:31

    « GM+FIAT

    tak co na to hovorite?
  • 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 10.03.00  08:44

    « pazvuky v interiéru

    Četl jsem poslední číslo AutoTipu,kde mě zaujaly dva testy:VWPassatu 1,9TDI kde psali:při jízdě se občas ozývalo vrzání plastů a při každém spuštění rádia nepříjemné praskání ze všech reproduktorů.Dále Jaguaru S-Type za více než 2mil.Kč. kde se při jízdě objevoval tentýž nešvar - vrzání plastů.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.03.00  08:37

    « Re: Punto

    Přesně před měsícem jsem si odvážel z prodejny svého prvního Fiata.Je to model Punto 1,2ELX,5dv.Mám najeto necelé 3t.km a zatím jsem max.spokojen.Spotřebu mám kolem 6 l/100km.Prozatím jsem nezaznamenal žádné pazvuky,o kterých se občas u Fiatu mluví.
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.03.00  19:11

    « Punto

    V nejbližších letech uvažuji o koupi nového auta (něco menšího). Už jsem přečetl mnoho oficiálních informací o různých autech, hodně se mi zalíbil právě Fiat Punto. Máte s ním někdo zkušenosti?
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 08.03.00  10:09

    « Bez nadpisu

    No tohle sou ty věci, který asi Fiatu moc nepřidaj - to nasere - blbůstka, ale nasere. Jen je potřeba si uvědomit, že se tohle stává jen velmi zřídka
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.03.00  21:25

    « Re: okno u BRAVY

    zazrak, dnes nam to okno zacalo z niciho nic fungovat. p.s. dufam, ze to tak aj zostane. nachybe musel byt nejaky kontakt.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.03.00  16:41

    « Re: okno u BRAVY

    Me nefunguje taky okno u spolujezce, ale je to spalenym motorkem kdyz se spolujezdec pokousel otevrit zamrzle okno. Relatko cvaka - motor nejede...Samotny motorek se neprodava, pouze cely system vcetne tahel cena 4500 Kc nove, 1100 vrakac..

    Bohuzel tyto informace nejsou k Brave ale k Crome. Ceny budou podobne.
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.03.00  22:07

    « okno u BRAVY

    Na Brave sa nam pokazilo el. stahovanie okna spolujazdca /nastastie v zavretej polohe/. Nejde otvorit ani od spolujazdca, ani od sofera. Mali ste uz niekto podobny problem? co bolo pricinou? dufam, ze sa neposr... cely motorcek? je mozne, ze je to len poistka alebo daco take? moc diky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.03.00  18:45

    « Re: TIPO 1,7D - 91

    Pokud to ma 170 000 km a jasny puvod a dokonce servisni knizku s pravidelnyma prohlidkama, tak bych motor vubec neresil. (ja mam taky servisni knizku, ale majitel se na ni vysral asi v 25 000 Km, kazdopadne na pravidlene prohlidky jezdil.

    Taky jde o to, jaky mas zdroje nahradnich dilu a spotrebniho materialu. Kdybych mel kupovat brzdovy desticky za 2800 Kc/par a motorek do dveri za 4100 Kc tak by me jeblo.

  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.03.00  15:48

    « Re: TIPO 1,7D - 91

    Diky za rady.
    Z toho co jsem slysel od znamych spis vyplyvala vetsi poruchovost a nakladnejsi opravy prave na motory TD.
    Jaky mas nazor na nalitanych 170000 km. Kolik muze tak jeste vydrzet?
    Servis by mel byt naprosto v bavlnce-servisni knizka, nejake primesy do oleje apod.
    Jaka cena by mela smysl?
    Moc dik a jsem s pozdravem.Honza
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.03.00  12:52

    « Re: TIPO 1,7D - 91

    Tipo s tímhle motorem má už asi 3 roky teta a je s ním dost nespokojená - hlavně kvůli častému servisu. Nepamatuji se detaily, co všechno jí zlobilo. Jinak se mi jeví Tipo jako velmi zajímavý vůz (vnitřním prostorem poráží většinu současných vozů střední třídy, malá délka je výhodná při parkování ve městě, pozinkování karoserie měly v tý době kromě Fiatů jen Audi, relativně laciné náhradní díly, atd. - viz. starší příspěvky v téhle rubrice). Já osobně bych šel spíš do motoru 1.9TD/66kW, který mám v Tempře. Tak Ti přeji správné rozhodnutí a šťastnou ruku. Pavel.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.03.00  17:32

    « Re: TIPO 1,7D - 91

    Ja mam 2,0 Cromu 92/93 a 206 000 km bez poruchy motoru, ale bylo se o to starano jak v bavlnce.

    Zjisti si kdo s tim jezdil a jestli jezdil na prohlidky atd...

    Kamarad koupil Cromu z Italie a v 160 000 km mu vyletela ojnice z motoru :-(

    Ale diesel by mel vydrzet jeste dyl.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…