FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.03.00  09:29

    « Re: Brzy nové Bravo

    Včera večer jsem jel kolem Fiatu a už jsem ho tam viděl. A jak jsem na to přišel? No celkem jednoduše: když jsem ho v únoru objednával tak mi řekli tak 2 až 3 měsíce. ...takže už tu bude nové Bravo co nevidět.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.03.00  03:42

    « Nejlevnější Punto

    Ahoj fiatisti, prosím, poraďte mi. Chci koupit malé auto s laciným provozem. Myslím, že Punto II bude asi to pravé - ale jaké? Má smysl kupovat diesel? Je o dost dražší, než benzín a spotřeba je úplně stejná, aspoň podle výrobce. A co přestavba na plyn, dělá ji i přímo Fiat? Najezdím ročně cca 25.000 km převážně po Praze. Díky za všechny příspěvky.
    Kid Lomihnát
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.03.00  09:43

    « ridici jednotka

    panove pomozte, znamy uz shani dva mesice ridici jednotku do Tipa z roku 94 1.6 i.e., nova stoji 20tis, a da se sehnat i pouzita do 5tis, jenomze to shani fura lidi dva mesice a porad nic, nevite nekdo o nekom kdo by to mohl sehnat?
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 30.03.00  09:35

    « Re: Brzy nové Bravo

    Podle mých informací přijde nové Bravo až na podzim 2001, letos v září bude restyling Seicenta, v říjnu bude Scudino a zmodernizovaná Barchetta. Kde jsi na to přišel, že bude Bravo už teď?
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.03.00  15:45

    « Brzy nové Bravo

    Nové Bravo by snad mělo být každým dnem.
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 29.03.00  11:01

    « Bez nadpisu

    Tak je pravda, že teď je malinká pauza - před novým Bravem. A pak nová Marea a pak třeba i něco většího...Jo teréňáček příde co nevidět...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.03.00  22:20

    « Re: Jen tak cvičně...

    Skoda nikdy nedelala nic v te tride jako ja mam Fiata :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.03.00  22:17

    « Jen tak cvičně...

    Koukám, že fiaťáci už nemaj co psát... No aspoň, že si ve "svíťit mlhovkama..." krásně vynadáme...
    Jo a ještě je celkem zábava, jak si z rubrik "škoda" nenechaj sáhnou na ty svý "nádhery"...
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.03.00  21:17

    « Tazne zarizeni UNO

    Nazdar,
    shanim tazne zarizeni na UNO r.v. 1987, verze 75 i.e. Nevite nekdo o necem levnem, resp na kolik to prijde ? email: karta@marias.cz
    Diky. Karta.
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 24.03.00  18:38

    « Bez nadpisu

    No snad...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.03.00  18:02

    « Re: Vsem

    Ještě tohle. S akcí souhlasím, ty ceny benzínu jsou hrozný, ale asi neprotestujte proti těm pravým. Za 1. ropní magnáti nás asi těžko vyslyší.
    Za 2. vyskokou cenu benzínu tvoří zejména
    spotřební daň a DPH.
    Takže se vlastně výše daně za benzín
    zvyšuje úměrně s cenou benzínu.
    Protestovat by se mělo proti vládě nebo poslancům,
    kteří nás ničí vysokou spotřební daní. A to ji ty magoři chtěj ještě zvýšit (abychom byly u EU dobrý). Už mě to pěkně s..., jak se přibližujeme EU (v německu cena benzínu 2 DM, u nás 30 Kč a těď si spočtětě kolik si koupí za průměrný plat litrů něměc nebo čech).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.03.00  17:54

    « Re: wolff

    Já, akorát že to dlouho trvá... Jaro je tady a Bravo nikde, prej tak v květnu..
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 23.03.00  17:10

    « Bez nadpisu

    kdo se těší na nový Bravo/a? Já teda jo.
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 23.03.00  11:05

    « Bez nadpisu

    to není pro mě překvapení.
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 22.03.00  15:12

    « ještě k Bezpečnosti PUNTA

    Mylně jsem uvedl počet bodování 4 z 5. Maximum jsou 4 hvězdičky - Punto tedy získalo maximální ohodnocení!
  • 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 22.03.00  15:00

    « Bezpečnost PUNTA

    Podle nejčerstvějších informací dopadly Crash testy dle Euro-NCAP Fiatu Punto na výbornou. Vůz byl oceněn 4 hvězdičkami(max.je 5:Doslova se tam píše "Fiat Punto je na špičce v bezpečnosti, nejvyšší vyznamenání zasluhuje vynikající ohrana cestujících,což potvrzuje promyšlený bezpečnostní-koncept Fiat Punto. Test obsahuje dvě části:čelní náraz v 64km/h proti bariéře přesazené o 40% a boční náraz v 50km/h. Oba tyto testy zvládlo Punto bravurně.Po nárazu zůstala kabina pro cestující stabilní a dveře šli bez problémů otevřít. Ochraný účinek při bočním nárazu byl velmi dobrý psal tester do protokolu. Výsledek - velmi zasluhující doporučení" Je tam toho ještě daleko více, tohle je jen úryvek
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.03.00  09:14

    « Vsem

    Netankujte 30. dubna 2000 ! ! !
    Přečtěte si prosím tuto zprávu a předejte ji dále, mohla by se z ní stát geniální akce, pokud budou všichni spolupracovat!
    Toto je protestní akce proti stále stoupajícím cenám pohonných hmot!
    Neustále stoupající ceny pohonných hmot, získávají pomalu zastrašující rozměry.
    Je nejvyšší čas na reakci postižených.
    Celosvětově stoupají ceny pohonných hmot neakceptovatelným způsobem, I když jsou miliony barelů v zásobě. Nyní se rozhodli ropní producenti snížit svou produkci o dva miliony barelů denně, aby vyhnali ceny uměle nahoru.
    Všichni postižení jsou nutně vyzváni k protitahu.
    Rozhodující den je 30. dubna 2000.
    Pokud tento dne nebude nikde tankováno, nemůže si trh této skutečnosti nepovšimnout.
    Musíme si povšimnout toho, že máme moc; měli bysme ji jen použít. Dnešní moderní komunikační prostředky umožňují informovat o této akci ve velice krátké době obrovské množství lidí.
    Tankujte před, nebo po 30. dubnu 2000, ale:
    NETANKUJTE 30. DUBNA 2000 ŽÁDNÉ POHONNÉ HMOTY!!!
    Tato akce je nutná proto, aby pár miliónů lidí ukázalo ropným multimiliardářům, že se jím přejídá neustálé placení čím dál více peněz za pohonné hmoty a mají toho tak akorát po krk.
    Spolupracujte!!! Předávejte tuto zprávu dále!!! Pošlete tuto informaci svým přátelům a známým. Pomožte udělat z 30. dubna 2000 nezapomenutelný den!
    Děkuji
    ----------------------------------------… /> Originál této zprávy byl doručen z Německa, kde se plánuje úplně stejná akce ve stejný den. (a určitě nezůstane jenom u Německa...)
    ---
    Příchozí zpráva neobsahuje viry.
    Zkontrolováno antivirovým systémem AVG ([odkaz]
    Verze: 6.0.121 / Virová báze: 58 - datum vydání: 31.1.2000
    ----------------------------------------… />
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.03.00  21:51

    « Cena PUNTa ???

    Neviete niekto, ci 30 000 Sk zlacnenie punta (z februara 2000) je "trvale" ? - resp. ak je len doacsne = "akcioveho" charakteru , tak dokedy plati ? Alebo inak povedane - ak chcem kupit Punto, tak kde ho dostanem najlacnejsie ???
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 20.03.00  17:56

    « Bez nadpisu

    No záleží na tom jestli je to SOHC, nebo DOHC. DOHC je to jedno, ale SOHC můžeš odrovnat. A to se nebavím o OHV u Feldy...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.03.00  09:07

    « Re: TIPO

    Mám Tipo 1,6, když jedu na pohodu,tak řadím okolo 3500 ot.když se chci trochu povozit tak točím max.5000 ,do červeného jen vyjimečně to už musím být nasranej.V práci jsem zkoušel Felici do omezovače,Fiátka zatím neje mi ho líto.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…