FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto

    13.04.00  16:40

    « Fiat Uno

    Cau lidi,
    rad bych zjistil, na kolik se pumpujou pneumatiky u Fiatu Uno s motorem 1 litr.
    Kdyztak mi to sdelta na Damonek@post.cz
    diky
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.04.00  07:08

    « Informace o F Croma 2.0ie

    Nazdar lidi.
    Sháním někoho, kdo má Cromu 2.0ie r. v. 87, abysme trochu pokecali. Zajímají mě nějaké technické informace -- něco o elektrice (k čemu jsou na motoru jednotlivé sondy, kam vedou -- popis konektoru), třeba taky něco o spotřebě -- čím ji ovlivnit, co brzo odchází.
    Konkrétně by mě zajímala ta sonda, co je mezi svíčkama -- tři kaabely, dva do jednoho konektoru. Ty konektory lze navzájem přehodit, tak nevim, jestli jsem je zapojil správně. Taky mi svítí kontrolka oleje (na panelu autíčko vlevo dole) -- to je tlak, nebo hladina? Který čidlo to je a kam vedou kabely?
    Zatím se mějte.
    BoB
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 07.04.00  07:15

    « Re: Punto II To: Skodovak

    Je to dobrý hlavně ve městě např. při parkování. Tlačítkem si zapneš větší účinnost posilovače, potom ho můžeš vypnout, nebo po překročení myslím 60 km/h se vypne sám. V itálii se za první dva měsíce letošního roku prodalo 65.000 Punt.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.04.00  21:53

    « Re: Punto II To: Skodovak

    Teď bych nechtěl kecat, ale myslím si že je to vyšší účinnost posilovače řízení (pro jízdu méně, pro parkování více).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.04.00  21:48

    « Re: Punto II To: Skodovak

    cert vem plasty, proste mu to treba prijde laciny... to se asi neda vysvetlit je to subjectivni

    Me by spis zajimalo co to je "dualdrive" nebo tak neco, - tlacitko CITY - co ukazuji v reklame. to se meni prevody na volantu?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.04.00  20:45

    « Re: Punto II To: Skodovak

    No teď mám vic času. To by mě teda zajímajo, podle čeho posuzuješ laciný plasty. To jako ve škodovce jsöu drahý platy? To my teda vysvětli.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.04.00  14:00

    « Re: Punto II To: Skodovak

    Nech toho závidění...
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.04.00  09:31

    « Punto II

    NIc proti Puntu II, i kdyz ma hezky interier, plasty pusobi velice lacine a po par tisicich km
  • 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 06.04.00  09:14

    « Marea

    ve světě motoru z minulého týdne je test Marey S.W. 2,4JTD, stojí to za přečtení. Chválou na tohle auto rozhodně nešetří,podvozek,komfort,ticho,kvalitní plasty....
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 06.04.00  09:12

    « Re: Bezpečnost Punta II

    www.euroncap.com
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.04.00  23:49

    « Re: Bezpečnost Punta II

    Když jsem v Puntu seděl, skoro bych takovýmu hodnocení nevěřil... No ale je to pohodička, neznám podobný takhle útulný autíčko. Snad je to pohodlíčko a útulnost až nebezpečný - připadal jsem si jako kotě ve vystlaným košíku a v pohodě bych tam usnul. Taky máte dojem, že nový Fiaty voněj nějak příjemněji než jiný auta? Nechci posuzovat kvalitu podle vůně, ale Fiat je prostě nejvoňavější, tvrdí moje drahá polovička a výjimečně s ní souhlasím:-)). Ale abych jen nechválil - nabízejí tady Mareu za 409.000 Kč, pokochal jsem se, poseděl v ní, pak jsem sednul do nový Nubiry (Daewoo) za 420.000, no a ta Nubira je interiérem i výbavou minimálně o půl třídy vejš, než Marea :-((.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.04.00  21:56

    « Re: Bezpečnost Punta II

    mozes napisat daku adresu kde sa o tom pise? dik
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 05.04.00  08:25

    « Bezpečnost Punta II

    Podle nejčerstvějších informací dopadly Crash testy dle Euro-NCAP Fiatu Punto na výbornou. Vůz byl oceněn 4 hvězdičkami což je maximum:Doslova se tam píše "Fiat Punto je na špičce v bezpečnosti, nejvyšší vyznamenání zasluhuje vynikající ohrana cestujících,což potvrzuje promyšlený bezpečnostní-koncept Fiat Punto. Test obsahuje dvě části:čelní náraz v 64km/h proti bariéře přesazené o 40% a boční náraz v 50km/h. Oba tyto testy zvládlo Punto bravurně.Po nárazu zůstala kabina pro cestující stabilní a dveře šli bez problémů otevřít. Ochraný účinek při bočním nárazu byl velmi dobrý psal tester do protokolu. Výsledek - velmi zasluhující doporučení".Fiat prý použil při konstrukci Punta II vysokopevnostní ocel "Dualphase" a je to znát. Je tam toho ještě daleko více, tohle je jen úryvek
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.04.00  02:54

    « Re: Nejlevnější Punto

    Milý Zare, já se zatím spíš hlavně odhodlávám si takhle malý auto koupit. Hodně dlouho jsem si nevezl zadek v autě kratším než 4,9m a pod 3 litry objemu motoru, ale stálo to strašný prachy, a tak se teď z nouze kodrcám v maličkém rezavém Golfu a trochu se v něm bojím... Docela bych uvítal diskusi na téma "bezpečnost malých aut a Punta zvlášť". Neznáte někdo nějaké statistiky nehod z Itálie, zaslíbené země pro malá auta - typy úrazů, následky po střetu fiátka s něčím větším, ... ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.04.00  13:58

    « Re: Nejlevnější Punto

    Zapoměl jsem dodat,že mám najeto cca 5,5t.km.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.04.00  13:55

    « Re: Nejlevnější Punto

    Já mám Punto II ELX s motorem 1,2.Spotřeba se mi zatím pohybuje kolem 6 l/100km.Myslím,že za tu cenu je to bezkonkurenční nabídka.Měl jsem na něj slevu 30t.Kč.Jestli Tě budou zajímat nějaké podrobnosti,tak se ptej.Ahoj Zare
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.04.00  12:49

    « Re: FIAT=FUJ!!!

    Tobě, smrade, namá ani cenu nadávat. Sám ses pojmenoval dost výstižně.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.04.00  12:47

    « Re: Nejlevnější Punto

    Zkus si zjistit, kdy začnou dávat do Punta nový motor 1.2JTD. S tím by mohlo mít Punto spotřebu pod 4 litry.
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.04.00  11:41

    « FIAT=FUJ!!!

    FIAT=FUJ!!!
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 03.04.00  15:05

    « Bez nadpisu

    Na ten plyn nevím - dělají to, ale stojí to asi tak nějak kilem 30 000 Kč. No to je vcelku dost a ani plyn už není nejlevnější - viděl sem ho kolem 15 korun. Takže s tím plynem nevím...
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…