FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.11.03  13:31

    « Re: auto roku = faux-pas podruhé

    Ahoj, no ja som v tej pande aj naozaj sedel. Mam 195cm a vpredu som si sadol uplne pohodlne, ked som si presadol dozadu, mal som oprete kolena o predne operadlo, ale nic brutalne, tak isto mam oprete kolena aj v octavii. Na vysku nad hlavou tam bolo este asi 10 cm. Ale je to uzke auto, urcite nie 5 miestne. Na dovolenku by som s tym nechcel ist, ale ja sa vozim na Stile :-) Mozem porovnavat, ved zena ma pomerne priestranny matiz ale panda je vacsia.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.11.03  12:58

    « Re: auto roku = faux-pas podruhé

    Dynamic: Jo, druhé auto do rodiny, taková nákupní taška pro manželku - proč ne. Prošel jsem si test a tam se píše: ... i na zadních sedadlech lze na kratší vzdálenosti cestovat .... což v praxi znamená, že když si sednu na přední sedadlo, tak za mne se už nikdo nevejde. A kufr 206 litrů - bída. Váhám, jestli se takovému výtvoru vůbec má ještě říkat auto.
    Wolff: třeba Avensis,Fokus,nebo Mazda 3 v pohodě. S Pandou těžko, leda že bys jednoho pasažéra dal do té rakve :-))) . Ale kam potom s bagáží :-((.
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 20.11.03  09:22

    « Bez nadpisu

    A s kterým autem z nominovaných bys mohl jet ve 4 na 14 denní dovolenou v plné výbavě? Možná s pětkou, ale za 1,4 milionu trochu mimo.Mimochodem s rakví bych si to s Pandou klidně troufl...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.11.03  09:13

    « Re: auto roku = faux-pas podruhé

    Hm tak ja neviem, ale v EU maju ludia vacsinou peniaze na to, aby si Pandu kupili ako druhe auto do rodiny, na nakupy atd.. Skus sa trochu odtrhnut od cesko - slovenskej smutnej reality.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.11.03  08:18

    « auto roku = faux-pas podruhé

    Souhlasím se Skiacem v tom, že ta volba letos byla ujetá. Porsche a Mercedes jsou taky blbost, ale jak může být autem roku něco do čeho se ani pořádně nevejde "taková normální rodina". Anebo si myslíte, že tím autem jste schopni odjet ve 4 lidech na 14 denní dovolenou hory/moře s veškerou potřebnou výbavou ? V tom případě mi "value" vychází nula.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.11.03  22:59

    « Re: auto roku = faux-pas

    to skias: sorry, ale tys nepochopil, za co se ta cena uděluje :-(
    Mercedes získal tuhle cenu jedno v roce ´73. To byl vůbec nějakej ujetej rok. Už jen proto, že druhej byl Fiat X 1/9, kterej se mi sice moc líbí, ale mezi ´Car of the year´ bych ho ani nenominoval. Porsche vyhrálo taky jednou - s 928, což mi přijde jako jedno z nejlidovějších Porsche v historii. Ale ještě větší úlet než tyhle dva výherci je druhé místo Rolls-Royce v roce ´65.
    Holt doba je jiná a v posledních desetiletích se dává čím dál tím větší důraz na ´value for money´, což Panda nadmíru splňuje a myslím, že pozásluze vyhrála.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.11.03  18:25

    « Re: auto roku = faux-pas

    Myslíš, že by si to předávaly monoposty Ferrari jako vrchol hi-tech a designu ? Hmm...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.11.03  12:58

    « auto roku = faux-pas

    To je teda zase jednou auto roku ... Kde jsou ty doby, kdy tuhle soutěž vyhrávaly AUTA jako Mercedes, Porsche ... Auto roku by mělo být takové, že když kolem něho člověk projde, tak by jím měl být okouzlen a měl by po něm toužit. Ale tohle u tohohle Fiatu teda určitě nehrozí.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.11.03  20:33

    « Re: AUTO ROKU 2004

    to theo: Ještě Opel Meriva. Mě se ten typ auta líbí a navíc je to vcelku moderní. I když Idea je samozřejmě hezčí :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.11.03  19:20

    « Re: AUTO ROKU 2004

    Já jsem to celkem očekával, jako jedinýho opravdu vážnýho konkurenta jsem viděl pouze Mazdu 3
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.11.03  18:34

    « AUTO ROKU 2004

    Taky jsem si myslel, že je to blud... Někde jsem četl, že je to Mazda 3 která je i v ČR. Ale nakonec jsem zjistil, že je to PANDA a mám z toho velkou radost. Chlapi FIAT ještě ukáže světu jak se dělají auta!!!!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.11.03  13:36

    « Re: auto roka!

    Je to super. Osobně se mi Panda moc líbí. Doufám, že jednou vymění moje Uno :-)
    BTW: Už jsem měl docela strach, že je to jen kachna. Převzal jsem tu informaci na stránky z italiaspeed.com a u nás celý den nikde nebyla. Až teď ji přinesly seznam.cz (novinky.cz) a auto.cz a naštěstí je to pravda ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.11.03  20:24

    « auto roka!

    auto roka 2004 je PANDA!!!kuknite si fiat.mysteria.cz!!!!huraaa, konecne zasa uspech pre fiat!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.11.03  08:48

    « Re: regata

    nevim to jiste ale neni to oblozeni.Nevim jak presne ta kontrolka vypada takze,podle vaseho popisu mozna brzdove oblozeni,nebo chyba ve vedeni.
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.11.03  18:43

    « regata

    kterej pak dobrovolník mi řekne k čemu je v regatě dieselu kontrolka druhá zprava, vpravo dole na palubovce? kolečko a kolem přerušovaný čárky, auto sem předtim neměl a nevim co tomu chybí když tohle svítí? díkec
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.11.03  13:51

    « Snímač tlaku turba

    Zdar, co tak mlhavě pamatuju, Tipo TD sx mělo budík ukazující plnění (tlak) turbodmychadla. Potřeboval bych snímač pro tenhle budík. Bude asi namontován na sacím potrubí či na IC, nevím... Pokud o něm někdo něco víte (cca rozměry, cena...), dejte kdyžtak vědět - v prodejně dílů na Fiaty čuměl prodavač dost vyvaleně, že to nikdy neměl, ani to neuměl najít v katalogu :-( - a k nějakému autoriz. dealerovi (který to snad bude umět aspoň najít v katalogu :/ ) se dostanu kdovíkdy...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.10.03  18:01

    « Re: Cromu nebo Tempru ?

    Na náklady lepší Tempra, na svezení a využití vnitřního prostoru Croma (teda, jestli ta Tempra nemá být SW) - hlavně kvůli konstrukci Cromy jako hatchbacku ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.10.03  13:34

    « Re: tažné

    Originál málo, asi 1300, chce to koupit kousek už se zapsanou těžkou koulí, dřív se to psalo celkem běžně, viděl jsem na Cromě i 1800...
  • 00 Reagovat !

    foto petous

    petous 30.10.03  13:32

    « Cromu nebo Tempru ?

    Kolega se rozhoduje mezi Cromou 2.0 nebo Temprou 1.8 z cca 1993roku. Co je lepší volba? Hlavně s ohledem na pozdější náklády.
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.10.03  23:26

    « tažné

    Chtěl bych koupit Cromu nebo Themu 2.5 TD na tahání vleku, nevíte někdo jakou má hmotnost bržděného přívěsu???
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…