FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto

    03.07.00  23:32

    « Bez nadpisu

    Já myslel, že to bere tagy a vono h...o. Z nějakého důvodu mi to nechce uložit zakončení tagu, tak se omlouvám.
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.07.00  23:28

    « Oprava

    Jsem tu nový. Vlastním už přes rok Fiat Tipo 1,6 rok výroby 1990. mejlněte mi prosím, kde se nachází vrakoviště bohatě zásobená na "Tipa". Sháním pístky na páté dveře, sklo na pravý přední světlomet, hodily by se i jiné věci. Znáte to. Díky
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.07.00  23:26

    « Ahoj lidičky!!!

    Jsem tu nový. Vlastním už přes rok Fiat Tipo 1,6 rok výroby 1990. mejlněte mi
    prosím, kde se nachází vrakoviště bohatě zásobená
    na "Tipa". Sháním pístky na páté dveře, sklo na pravý přední světlomet, hodily by se i jiné věci. Znáte to. Díky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.07.00  11:46

    « Re: Klepání na přední nápravě

    Koupil jsi nakonec tu Bravu ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.07.00  11:13

    « Re: Klepání na přední nápravě

    Tak jsem dneska ujel asi 5 km za obcasneho bouchnuti, zastavim a zacal se valit dym z pod haupny. AUUUU. A to jsem ji chtel koupit tlumice, nove bovdeny na brzdy a dalsi veci! Mrcha! Ted sedim v praci a jsem zvedavej co to bude -- voda tam byla, teplota normalni a smrdelo to po gume. Tak jsem zvedav, co to bude :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.07.00  09:55

    « Re: Klepání na přední nápravě

    Ty silenbloky bych doporucil zkontrolovat jeste jednou.mel sem totiz to samy.pri rozjedu neco v motoru zabouchalo ale ve vyssich rychlostech byl klid. Duvod : 2 silenbloky zpuchrele 1 napraskly.
    Po vymene vsech ,jeden sb cca 800 Kc je vse v pohode.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.06.00  08:20

    « Re: Klepání na přední nápravě

    Nee. Jestli myslis ty klouby u kol (kolove klouby? Axialni loziska? No proste ty, co jsou na nich nasazeny kola?) tak ty jsou vymeneny -- uz v nich taky lupalo :-).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.06.00  17:45

    « Re: Klepání na přední nápravě

    Ja to tipuju na klouby - když se rozjíždíš se zatočenýma kolama, tak to mlátí víc?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.06.00  15:23

    « Re: Klepání na přední nápravě

    Silent bloky to asi nebudou -- kontroloval jsem je. To uchyceni tlumicu vyzkousím. Diky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.06.00  07:24

    « Re: Klepání na přední nápravě

    podle me by to mohly byt dve priciny:
    1) silentbloky na uchyceni motoru jsou u fiata zoufale mekke, takze pri prudsim rozjezdu jdou "na doraz". jestli jdou nekde sehnat tvrdsi je otazka
    2)nez se pustis do vymeny tlumicu zkontroluj jestli je mas nahore v ulozeni dobre dotazene. stava se ze se povoluji a pak to "klepe".
    nevim jestli jsem ti pomohl ale aspon jsem se pokusil
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.06.00  11:52

    « Klepání na přední nápravě

    Vím že to tu už v nějakém klubu bylo, ale prohledávat se mi je nechce... Takže jestli někdo víte, napište.

    Při rozjíždění mi několikrát dutě něco vepředu klepne. Co to je? :-) Když e rozjíždím, tak to několikrát klepne jakoby dole u nápravy. Zvuk je to podobný klepnutí masivnější tyčí do částečně utlumené železné plochy. Chystám se na tlumiče (to jsou ale ceny...), ale nemůže to být ještě něco jiného?
    Díky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.06.00  11:00

    « Potřebuju fotky!!!

    Ahoj lidi!
    Docela dost se zajímám o tajné projekty.Jestli je mezi Vámi někdo,kdo má fotky nebo nákresy budoucích Fiatů,tak mi je prosím pošlete na ludsimr@volny.cz
    Díky
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.06.00  14:28

    « Fiat Talento

    Máte někdo zkušenost s Fiatem Talento 1,9 D ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.06.00  13:23

    « Re: Brava 1.2 16V

    Mas pravdu. Stara 1.4 mela 78 koni nova 1.2 ma 80 koni. Spotreba je suprova. Slovák se sere nejen do fiatů ...
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.06.00  13:06

    « Brava 1.2 16V

    Kamarád jí má, jel jsem s ním, a můžu potvrdit, že je to naprosto dostačující motor, pokud nechcete jezdit jen dálnice. Dynamika mi připadala na daný obsah víc než solidní. Jestli se nepletu, tak parametry tohoto motoru jsou o fous (u spotřeby o dva fousy) lepší než starší 1.4 12V. Já bych si Bravu 1.2 16V jako rodinný vůz klidně koupil, pokud bych byl na Fiaty.
    Jinak vás tady na Fiatu lituju, Korzičan sem přináší opravdu smysluplné poznámky.
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 15.06.00  10:22

    « Bez nadpisu

    No nemá, asi má, ale není na těhle stránkách. Ona je asi ta 1,2 na takový těžký auto slabá, takže drak to asi není, ale do města asi bude dostatečná...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.06.00  23:50

    « Re: fiat Brava 80 16v

    Kdo by ji taky kupoval
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.06.00  11:43

    « Re: fiat Brava 80 16v

    Tady asi nikdo tuhle novou Bravu nema.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.06.00  10:04

    « Re: fiat Brava 80 16v

    >chtěl bych požádat o zkušenosti majitele těchto vozů.Mám zájem o jeho koupi.

    >Spotřeba,poruchovost,jízdní vlast.

    Osobni zkusenost nemam, ale ve starsich prispevcich se o tomto auticku novi majitele vyjadruji kladne, a i u starsich aut je malo poruch. Ostatne takrtka kazde nove auto je dobre. Nektere odejdou driv, nektere dele, ale zalezi na tom, jak se o nej starate.

    Asi bych u tohohle noveho (ale i starsiho) Fiata nemel moc obav. U starsiho zalezi na tom (jako jiz u kazdeho ojeteho auta), jak se o nej predchozi majitel staral.
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.06.00  09:24

    « Na co je potom rubrika

    Fiat Brava - zkušenosti ?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…