FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.07.00  13:08

    « Re: FIAT COUPE

    Oprava kaslu na Tebe!! (po precteni ostatnich ptrispevku nemam chut neco zrovna tobe dokazovat) a uvital ybch kdyby sis hledel prispevku v jinych rubrikach.....FIat nech nam co ho mame radi a chceeme si povidat o tom jak nam slouzi, nebo zlobi, nebo kde se na nem co da vylepsit.
    OSTATNI SE MNOU BUDOU ZAJISTE SOUHLASIT
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.07.00  12:55

    « Re: FIAT COUPE

    Sezenu to...a poslu!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.07.00  12:48

    « Re: FIAT COUPE

    aha, ale na mail rsd@seznam.cz by jsi mi to z nějakýho důvěryhodnýho zdroje oscanovaný neposlal viď? No vidíš a já ti to poslat moho třeba hnedle....i barevně:o) Punto srovnatelné s kvalitou Japonců....návrh na vtip týdne :o))))))))))))))))))))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.07.00  06:12

    « Re: FIAT COUPE

    RSD tak to jsi trochu narazil, Fiat Punto totiy patri ve vsech kategoriich na 3 misto v bezporuchovosti .....yrovna mi to s udivenim rikal kolega, pracujici v Toyote....:-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.07.00  20:49

    « Re: FIAT COUPE

    já se ani nedivím, protože co do četnosti závad automobilů se stářím obou kategorií od1-3 a do5let dostává dle DEKRY Fiat Coupé ,Fiat Cinquecento,Fiat Punto spolu s Citroeny a Alfou 145/146 na vrchol žebříčku závad....k tomu pak není co dodat.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.07.00  09:25

    « Re: FIAT COUPE

    Ja ne, ale myslim, ze je Fiat uz prestal vyrabet.
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.07.00  07:30

    « WAW

    Jejky omlouvam se za preprnutou klavesnici, ale to prelouskate ze joooo
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.07.00  07:29

    « Vrakoviste

    V Jiynich cechch beykonkurencni na ceste Veseli nad Luynici - j. Hradec je to v Plesich je tam spoustz TIP a UN, tel 0331-383121. 0602 61 00 22
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.07.00  02:09

    « FIAT COUPE

    AHOJTE.Mate nejake skusenosti s FIAT COUPE od r.v.94? Za odpovede vopred vdaka.USA.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.07.00  14:22

    « Re: CROMA

    MOC DIKY, DAM SI BACHA
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.07.00  09:33

    « Re: CROMA

    91? To je ta po faceliftu? Asi ano, ze. Tak ta je hezka (me se libi :-)) U tehle byli i pozinkovany(?) plechy, takze by nemela rezavet (jestli neni bouchnuta a vyklepavana). Co se tyce spotreby, jezdim s ni (87', 2.0ie, 170 000 km najeto) po meste za 9.5 litru (maximalne - ted uz sleduju ekonomer, jak mi tu nekdo vysvetlil, ze ten budik vlevo je ekonomer :-)), po dalnici (130 km/h) asi za 8 -- presne to nevim. Prumernou dlouhodobou spotrebu mam 9 litru -- 60 % mesto, zbytek okresky, velice malo ta dalnice. Mozna ze v nekterych dalsich prispevcich najdes zminku o spotrebe 15 l, tak to uz je spraveny (zavada na motoru -- predchozi majitel byl desny prase!).

    Zhodnotil bych to tak, ze je to velky auto -- nejen zvenku, ale i zevnitr (zdravim OCTAVIE :-), ale prez silny motor to neni zadny zavodak -- ano, jezdi rychle, ale mel jsem pruznejsi auta. Je zprevodovany na lehko -- netahne tolik. Ale abys to spatne nepochopil, predtim jsem mel Peugeota 309GTi a to bylo velice rychle a zive auto -- i na dvojku se s tim dalo pomerne rychle rozjet. Ale bylo mensi (na moji telesnou konstrukci), takze jsem si koupil Cromu (A take mi ho nejaka svine ukradla). Takze Croma je subjektivne linejsi, ale v porovnani napriklad s Felicii jede lepe.

    Typicke zavady Crom (dle ruznych zdroju) -- problemy se zadnimi brzdici (snizena ucinnost), problemy v elektroinstalaci s cidly. Ale rekl bych, ze u tohohle novejsiho modelu to neni tak strasne.

    Co se tyce koupe starsiho auta, tak urcite tu nekde najdes rady na co se obecne zamerit. Asi bych si zajel do Fiat servisu na pocitac -- kontrola ridici jednotky a stavu elektrickych zarizeni, take tlaky ve valcich. Take bych si nechal udelat u nekoho solidniho technickou a emise -- kontrola lambda sondy, katalyzatoru. Croma nejni spatne auto, ale je to uz starsi pan, takze se muze zacit * -- v tomhle veku to uz neni ani tak o kvalite auta jako spis o lidech, ktery ho meli pred tebou.

    Takze bud obezretny a nikomu (ani rodinnym prislusnikum) pri koupi auta never!
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.07.00  07:34

    « CROMA

    Zdravim vsechny, kteri se uz probrali. Mam moznost koupit Cromu 2.0 ie, 91, 115tis, vse v el., poloaut. klima, atd. Vsechno super, ale ten motor????? Chtel bych vedet kolik to zere a jak to jede. Mate to nekdo? Predem diky za odpoved.
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.07.00  14:31

    « Tak zas ta moje Croma -- zadni brzdice

    Moc to tu nezije :-) Tak jeden dotazek. Doufam ze to napisu srozumitelne - pro ty, kdo uz mely brzdy rozdelany.

    Mam Cromu a na zadnich kolech brzdice (tusim ze podobne brzdice ma i Tipo). Zatim nic zvlastniho :-) Ale nejde mi rucni brzda. Kdyz jsem pod to vlez, tak lanovod od brzdy fungoval (ale stejne jsem si koupil novy). Proste ten lanovod zatahl za tu packu rucni brzdy na brzdici, ta zatlaci tu tycku do brzdice, ale po uvolneni se nevrati. Rucne s ni jde pohybovat, neni tedy zadren a ani brzdy nejsou zavzdusneny.

    Kdyz jsem brzdic rozebral, tak tam nebylo "co by se mohlo posrat" -- pistek se v brzdici pohyboval, do pistku byl zastrcen ten zadni sroubovaci sroub se svernou pruzinou a zajisten perkem. Zvenku je tam na ten sroub nasazen klinek a vraceci pruzinka. Tak proc to nejde?

  • 00 Reagovat !

    foto

    16.07.00  19:14

    « predni sedacky u Tipa 2.0 16V

    Je tu jeste nekdo, kdo vlastni Tipo 2.0 16V?

    Potrebuju poradit jestli jdou nejak snizit predni sedacky, ktere jsou original neskutecne vysoko a to i pres moznost vyskoveho serizeni sedadla ridice. V kombinaci se sibrem, ktery strop jeste o kousek snizi uz moc mista pro hlavu nezbyva. Ted si nejsem jisty jestli se jedna o standardni Tipo sedacky, spolecne s ostatnimi modely, ale mam pocit ze ne.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.07.00  09:01

    « Re: Pístky

    Mě dveře drží, ale těžko se otvírají.

    O dalších vrakovištích už nikdo nic neví?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.07.00  21:03

    « Re: Vrakoviště

    Co se tyce tech pistku na paty dvere. Ty jsem chtel koupit na Cromu novy -- rekli mi asi 1200 za jeden originalni -- tak jsem si koupil na Favorita za 300 jeden, z tech starejch jsem uriz stary koncovky, navaril na tyhle novy a zadni dvere opet drzi nahore :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.07.00  21:00

    « Re: Ahoj lidičky!!!

    Ten na Borskych polich se jmenuje "AUTO OBA", tel. 0603806305. Ten na Jatecni ma tel. 0197478252, 601267188. Tedko jsem zrovna od tech AUTO OBA neco bral -- jsou trosku drazsi nez ty druhy (predni blatnik na Cromu za 1200, na Jatecni za 1000), ale taky vypadaji solidne...
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.07.00  21:48

    « Vrakoviště

    Jsem z východních čech, původem českomoravská vysočina. Spíš ta moravská. Ale to je úplně jedno. Minimálně jednou za rok mám cestu do různých koutů republiky. Rodina v Tachově, kámoš v Plzni atp., atd.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.07.00  13:23

    « Re: Ahoj lidičky!!!

    Čau, nemáš na ty Plzeňský vrakáče nějaký spojení (mail/tel.)? Díky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.07.00  13:18

    « Re: Ahoj lidičky!!!

    Alespon kdybys rek' odkud ses... Jinak v Plzni vim o dvou, jedno je specializovane na Fiaty -- na Borskych polich, ulice Ke Karlovu. Druhe je na ulici rovnobezne s Jatecni -- to je zase dost velke na to, aby se tam nejake Tipo sehnalo a kluci co to maj tak jsou docela slusny (nizky ceny a da se s nimi i pokecat a i jinak jsou ochotny).
    Ale ty z Plzne urcite nebudes, co :-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…