FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.08.00  18:30

    « Re: Wolff

    Víš Wolffie, v zásadě proti tobě nemám vůbec nic, ale ten můj ryze "vyhraněný" názor na Fiaty jsi ve mne vydmíchal právě ty. Jestli chceš, tak se nebudu (..a už dlouho jsem to neprojevil) dál zabývat kvalitami Fiatu vůči ostatním automobilovým firmám, ale pokud někdo vznáší názor, že "jsou němci bez nápadů, vyrábí německé sračky atp. , tak to se na mne nezlob ale pak zajímalo mne, čím si tento tvůj názor vysloužili?
    Na tuto otázku jsi mi ale doposud pro mne uspokojivě neodpověděl a ani nečekám, že mi na ni racionálně odpovíš. Smažme tu popichovačnou historii a zeptám se tě bez ironie a sarkasmu: Napiš mi ,čím Fiat přispěl do automobilového průmyslu (zajímavá technická řešení, zavedení zajímavých prvků do seriové výroby atp...) Určitě se něco najde, stejně tak, jako se najde u koncernu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.08.00  22:51

    « problem se startovanim za tepla

    Zdravim, u meho Tipa 2.0 16V mam problem se startovanim za tepla, kdyz to hned nechytne tak se hrozne "zachlasta" benzinem. Vypada to, ze ho tam jde mnohem vice nez je potreba (projevuje se to i na spotrebe). Kdyz se zadari a chytne to, tak to pak sice jede, ale i tak se pri nizsich otackach obcas dusi, pri vetsi akceleraci je to obzvlaste citelne.
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.08.00  22:40

    « Fiat 131 ABART

    Koupím i bouračku.
    bt@wo.cz
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 04.08.00  15:55

    « Bez nadpisu

    Ale RSD já sem rád, že si se objevil taky někde jinde. Znamená to, že asi nejsi placený... I když kdo ví. *=Fiat - to psát nemusíš. Tvé apatické reakce na články o kterých nic nevíš a nedokážeš na ně reagovat znějí podobně. Mě nejde o to aby si napsal o Fiati že jsou skvělá auta, stejně tak jako já nenapíšu o VW, že jsou skvělá auta, když nestojí za nic. Ale bylo by nejlépe, kdyby si s tyhle názory nechal pr sebe, protože VWplatí za reklamu hodně peněz a další výpomoc již nepotřebuje. Vzhledem k tvé inteligenci je tato reklama vcelku účinná(možná) na rozdíl od patologicky narušených jedinců (kamil*, Pavouk...)a myslím, že to nemáš zapotřebí. Mistrně se dokážeš vyhnot kličkám, které ti tady kdokoliv nastaví. Myslím, že je škoda tímto talentem tolik plýtvat. Možná by ses chytil u lépe placené profsi než v automobilové branži... Uvažoval si o politice? Jestli ne tak o tom popřemýšlej. Nevím odkud si, ale jestli z Prahy tak by se ti to mohlo povést, zvláště k vzhledem k tvé znalosti němčiny - To se dnes nosí...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.08.00  12:03

    « Re: Re:

    Vidis, a ja vzdy vim koho myslis. Co se ti nelibi ne potrefene huse ? Kazdy kdo te obcas zbrzdi v rozletu je potrefena husa ? Je, ja jsem si odpovedel sam, ponekolikate.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.08.00  11:30

    « Re: Re:

    RSD, ty jeste porad delas ten pruzkum chovani? ;-) Zejo?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.08.00  11:09

    « Re:

    víš ,já jsem zde nikoho záměrně nenařknul, ale potrefená husa se ozve vždycky. V tvém případě se mi to už potvrdilo několikrát...ale jen si poslužte. Docela se bavím.
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.08.00  08:37

    « Bez nadpisu

    dik za odpoved. A rejpal ses ty.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.08.00  15:41

    « Re: Fiat

    můj názor na Fiat je jen ryze osobní....a neplacený!(pro věčné rýpaly...)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.08.00  15:40

    « Re: diplomka

    jo, klidně točí se okolo designu výrobních procesů v součinnosti s proměnlivým veřejným míněním jako ukazatelem trhu, a zpětná vazba na výrobu v co nejrychlejších lhůtách změn. Obhájeno.
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.08.00  12:41

    « Bez nadpisu

    Ja nemam nic proti zaplaceni vlastniho casu. Jen si vzpominam, jak se mluvilo po listopadu o placenych rozdmychavacich vasni pri demonstracich. Jen mne to napadlo, kdyz sis vzal do oka Fiat, jestli umele nemodelujes nejakou situaci, kterou bys pak mohl pouzit. Nicmene si uz nekolikrat rikal, ze "nemas rad italske ...." ( ted nevim: auta, pekace, sracky ? ), takze asi opravdu pujde o tvuj osobni nazor. Ale prece, nesouvisi tvuj nazor na Fiat trosku s tvou praci ? P.S. Nemecky by mi to opravdu nepomohlo. Ale v polstine se docela chytam. Muzes tu diplomku popsat jen par ceskymi slovy, jestli to pujde.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.08.00  10:48

    « Re:

    mohl bych jen velmi zběžně provést později jakousi rekapitulaci. Samotnou studii bohužel k nahlédnutí na webu nenajdete. Mohl bych tam ale na 311 stránkách(:o) uvést svoji diplomovku, která se zabývá obdobnými věcmi...jestli by někomu nevadilo, že je v němčině :o)To že mi někdo platí za můj čas přece nemůže brát někdo jako něco opovrženíhodného ? Nakonec každý máme nějaké to zaměstnání a jsme placeni více méně za svůj čas.
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.08.00  07:14

    « Bez nadpisu

    To je skoda, ze nas se svou praci nesmis seznamit. Prace na zakazku je prace na zakazku. Vlastnik studie je zakaznik. Ale az to skoncis, pochlubis se nam k cemu si dospel ? Ktera automobilka je v podvedomi naroda nejhorsi ? Odpovedel jsem si sam ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.08.00  07:11

    « Bez nadpisu

    Mozna jsi na to jeste neprisel, ale tady lidi znaji jen pravdu sladkou, a ne trpkou. Taky nemyslim, ze by nekoho porad bavilo psat Skoda=*, nekteri proste stale neveri a neveri. Treba pro nekoho koroze Felicii neni *.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.08.00  07:07

    « Re: bob_

    Jo tak takhle to je :-) Ja zapomel ze ty pracujes v marketingu... Takze ty nas tu studujes :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.08.00  07:01

    « Bez nadpisu

    A jejej, tak ty jsi v tom rypani profesional. Ty za to dostanes zaplaceno ? Neni to nahodu nejlepsi Skoda, ktera te plati ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.08.00  23:41

    « Re: To ladao

    doteďka jsem reagoval na názory v tématech příbuzných Škodě od lidí, kteří škodě zrovna moc nefandí a ani nerozumí a teď , když jsem provedl přesun se to některým nelíbí...není divu protože leckdy je pravda trpká!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.08.00  23:37

    « Re: bob_

    Dík, ale nemyslím, že by bylo pro někoho zábavné, kdybych tu deně napsal strohými slovy Fiat=*. Ostatně už dlouho jsem to nenapsal, a tak se někteří, diskuze zůčastnění točí mou přítomností sami :o) Ti kdo Fiata mají na to časem příjdou, a ti kdo ho ještě nemají tak ať si ho ozkouší. Třeba bude někdo spokojený, někdo(spíš víc než někdo) zase ne, a pak si koupí třebas jiný auto. Já nedávám za vzor tu,kterou značku ale rozhodně bych Fiata za vzor nevyzdvihoval, jako někteří zůčastnění. Věnuji se docela smysluplné činnosti při diskuzi na tomto webu ,a to mapování sociologických skupin a jejich názorů na současné dění v automobilovém průmyslu , a přenáším je do marketingových studií pro jednu nejmenovanou společnost. Docela mne to baví.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.08.00  23:30

    « Re: Bos_

    Ouuuuu, to kopírování ti ale muselo dát zabrat :o) Jinak na tu tvou otázku s X vykřičníkama, která je sice zcela out ,jsem ti odpověděl již v tom tématu, ve kterém jsi me potazoval ( i když nevím proč bych zrovna já měl švárovi schánět nějaký auto....)Jinak ty tvoje zkušenostui s tím závoděním v itálii a turbodieselama jsou asi mohutný.(Všem ostatním se omlouvám, že jsem tu tímto způsobil takovouto reakci pana Bos_e , který tu takto pěkně a souhrnně okopíroval některá jiná audítka..alspoň se tu zase neukoušete nudou až se denně budete "vídat".)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.08.00  12:28

    « Re: To RSD

    Aspon jsem se ujistil, ze narazka, ktery Fiat (krome ...) je lepsi nez ochipovana Octavia byla pochopena takto nejen mnou, a v tom pripade nechapu reakci RSD, ktery mne opet pozdeji jemne upozornil, ze si stejne odpovim sam.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…