FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.08.00  16:27

    « Re: Mozna ti to pomuze

    Ja mam Cromu 87 2.0i - dve vacky. Ta ma cidlo na hlave motoru mezi vackama -- tri draty.

    BTW: Ty nemas tu knizku od Koppa o Tipech? Tam to IMHO je. Jestli nezapomenu tak se doma podivam.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.08.00  15:04

    « Re: RSD

    RSD je mrtvy. Zrazil ho FIAT ;o)
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 23.08.00  11:55

    « Bez nadpisu

    Sem rád RSD, že sem tě nepřekvapil, ale už by si zase něco mohl napsat...
    Teda cokoliv, hlavně něco- vcelku nuda
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.08.00  11:05

    « Re: Mozna ti to pomuze

    Jé, sorry, teď jsem si to přečetl pořádně ... Já tam mám jedno čidlo a má dva výstupy (pokud se odpor mění vůči kostře), jinak teda netušim, kde by čidlo mohlo být. Ještě možná na hlavě motoru? Díky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.08.00  10:59

    « Re: Mozna ti to pomuze

    OK, je to jedno čidlo se dvěma výstupy nebo dvě oddělená čidla
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.08.00  10:55

    « Mozna ti to pomuze

    Ja mam na Brave 2 cidla na prirube, ve ktere je termostat. Jsou separatni, jedno je pro palubku a druhe pro ridici jednotku. Pokud je nekde najdes, zkus odpojit konektor a prilozit jej ke na vterinku ke kostre, melo by ti to vystrelit rucicku na palubce do maxima. Jinak je pravdepodobnejsi, ze je vadne cidlo ( na Bravu cca 350 Kc ) nez palubka.
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.08.00  10:35

    « Teplota motoru

    Prosim Vás někoho o radu: který čidlo hlásí teplotu motoru pro teploměr na přístrojovce (ukazuje si co chce) teplota motoru je ve skutečnosti OK, větrák to taky nespouští... Jedná se o Tipo 1.6, '92, jednovačkový
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.08.00  12:35

    « Re: FIAT COUPE

    Hmm. Fajne.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.08.00  17:22

    « Re: FIAT COUPE

    Asi neskoro odpovedam, ale predsa ... Mam Coupe 2.0 16V r.v.96 - plna vybava - klima, servo, ABS, elektrika okna + zrkadla, 2x airbags, 6x repro CD, koza (leather, nie meee eee koza), elektrony. Ma to super jazdne vlastnosti - motor (max.cca 230 km/h na tachaci), super brzdy, stabilita v zakrutach atd. Mam to necele 2 roky a nabehal som ca 15tis.km. Teraz mam 53 tis.km a nic neklepe, nebucha (viz VW rubrika). Zatial som celkom spokojny. Ale, aby som len nechvalil - myslim za rok alebo dva bude treba opravit vyfuk. Raz sa mi dostala nejaka spina do cidla na klimu a nesla.
    Stacilo rozobrat a zlozit. Inak skus [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.08.00  21:44

    « super spotreba FIAT PUNTO

    moj brat sa vratil z cesty okolo europy. na punte 55S najazdil 4845km v mix./mesta,90km/h,120km/h,.../. priemerna spotreba je presne 5.1 l/100km. podla mna je to super a je to doteraz najmenej za cele 4 roky co ho mame./ma najaz.65000km/. ma niekto este mensiu spotrebu v takomto rezime?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.08.00  23:15

    « Re: Wolff

    Opravdu jsem od tebe nečekal racionální odpověď a mé předpoklady se naplnily.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.08.00  22:05

    « Re: FIAT Tipo 1,6

    Prominte mensi problem, nevsiml jsem si rok vyroby 1988. jeste jednou sory
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.08.00  09:28

    « Sakra,

    Ty mas v Tipu motor z Bravy ? Jak si to mam jinak vysvetlit, kdyz mas motor z roku 1998 ? To smrdi nejakou opravou.
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.08.00  09:26

    « Bez nadpisu

    Ty mas v Ticu motor z Bravy ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.08.00  21:46

    « FIAT Tipo 1,6

    Mam maly problem nemohu nikde sehnat typove oznaceni vzduchoveho filtru pro motor 1,6DOHC, vyrobeno 1998. Problem je ten, ze je to dovoz z Nemecka a vuz ma mit ovalny filtr, v autopotrebach ani v autorizovanych servisech ho nemaji v pc, tak jestli nekdo nevi. Rad kdyz tak sdelim cislo typu motoru.
    poriz@post.cz
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 15.08.00  16:47

    « Bez nadpisu

    Jediné, čím si snad VW u Golfa získala svoji pověst je černá přístrojová deska, která opravdu vypadá luxusně a příjemně, jenže v létě?!
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 15.08.00  16:46

    « Bez nadpisu

    RSD, já sem takových věcí uvedl hodně a nejen já. Ty jsi sice taky uvedl věci koncernu, bohužel se mi (tak jak sem předpokládal) nezdály zase až tak zajímavý. No nic to nemá cenu.
    Zkráceně bych ti uvedl několik důvodů.
    Tak např. nejnovější důvod je, že v japonsku svolávají Pola od roku výroby tuším 94 ke kontrole brzdového systému, pro možnou konstrukční vadu. Totéž se dělo již mnohokrát v Evropě. Jestli ti de o to, že ve VW nedrnčí přístrojová deska tak si na omylu. Jel sem již v dost VW (hlavně v golfech) a v každém drnčela - v jednom víc, v jiném míň. Plastpové díly v interiéru také odpadávají a ulamují a připadá mi, že mnohem více než u jiných aut.
    A motorově se VW teď hodně zpravily motorory o Audi, ale i tak mě ty auta připadají línější než všechny ostatní (snad jenom Citroeny jim mohou konkurovat, teda nemyslím samozřejmě zase nějaké špičkové verze) A bylo by toho mnohem víc.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.08.00  15:16

    « Re: problem se startovanim za tepla

    Ja bych to typoval ze ti odeslo nektere cidlo teoloty motoru. Asi by to chtelo napichnout. ALe kdyz znas hodnoty a umisteni da se zmerit i obycrejnym ohmmetrem.
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.08.00  12:40

    « Tuning JTD motorů u fi Renocar

    Občas se mrknu na webovské stránky brněnské firmy RENOCAR (www.renocar.cz), kde mají nabídku tuningu pro všechny možné motory. Co se týče JTD motorů, tak tam zatím byla nabídka pouze pro Alfy. Včera jsem ale koukal, že to mají "updatovaný" a je tam už nabídka i pro JTDéčka ve Fiatech. Kupodivu je to přelaďovaný na stejný výkon jako motory AR (přitom např. 2.4JTD u Alfy má VTG turbodmychadlo, zatímco u Marey tomu tak není). No nic, tím líp. Takže 2.4JTD se dá přeladit z 96 na 120kW a 1.9JTD z 77 na 100kW. To je celkem dost, co na to asi životnost motoru. Mají tam chybičku, když výchozí výkon u Punta 1.9JTD udávají 66kW - správně je tuším 59kW (po přeladění 85kW). Čau, Pavel.
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 06.08.00  12:58

    « Prodej Fiatu v Itálii za měsíc červenec 2000

    Fiat(jen Fiat): 61.390ks, Škoda: 1.710ks. Jen pro porovnání. RSD - nevíš, jak v nových stránkách AutoBildu najít archiv? Odjíždím na dovolenou, mějte se tady zatím fajn. Čau.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…