Pneumatiky

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.12.01  11:15

    « Re: Jaky rozmer?

    jojo-taky sem chtel poridit alu na zimu, ale vzhledem k tomu, ze 14" jsou stejne drahy jako 15", tak asi bud muset pockat, az sjedu tyhle 14" pneu (mj.vcera vecer jak snezilo sem je VELMI ocenil:)...tak se pak uvidi...jeste kdyby tak prebejvaly nejaky ty prachy?!:) ale tech asi nebude nikdy dost:(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.12.01  19:25

    « Re: sirka pneu

    nevidim, ale verim...:-)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.12.01  19:23

    « Re: sirka pneu

    mráček> No tak vidíš.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.12.01  19:22

    « Re: Jaky rozmer?

    magnat> Však jám mám alu kola na zimu jen proto, abych měl alespoň nějakou tu radost, když už to * drží.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.12.01  19:22

    « Re: sirka pneu

    Hufe dik, totez mi rekl i ATX!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.12.01  19:21

    « Re: sirka pneu

    mráček> Já mám na 6J15 185/60 a je to na hranici únosnosti. Obávám se, že 185/65 je moc úzká pneu. Z hlediska funkčnosti je to OK, ale zranitelnost ráfku dramaticky roste.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.12.01  18:51

    « sirka pneu

    Mam dotaz ke pneu, kdyz mam disky 6,5J a pouziju ty 185/65 R15, budou dostatecne presahovat, abych je nekde neodrel? Nebo mam pouzit ty 195/60 R15?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.12.01  15:51

    « Re: Tlak v pneu

    Vo voze ma nahodeny monitor tlaku a teploty v pneu /nie je to Laguna :)/. Vychadza mi to tak, ze k poklesu tlaku pri vyraznejsom poklese teploty pod 0C dochdza rychlejsie, pricom zahriatie pneu pocas jazdy trva min. 20min pri jzde v meste. Aj tak sa dostane horko tazko na predpisanu uroven. Pocas 2 rokov, co tento system pouzivam, som si vsimol, ze je v 99% to prave -0,2bar. Ak to skombinujem s presvedcenim, ze spravne nahustena zimna pneu je dolezitejsia, nez v lete, logicky by som tiez odporucal pridat tych 0,2.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.12.01  13:36

    « Re: Jaky rozmer?

    jasne-na zimu plech 15" a na leto alu 16" (anebo oboji alu, jako na Huf-ove Fabii:)



    btw.zima sotva zacala a ja uz se jenom tesim, az zase nandam letni+alu-fakt desnej rozdil:(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.12.01  13:08

    « Re: Jaky rozmer?

    TDI Combi a akorat to vyslo takhle skoro na Jeziska
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…