TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • 00 Reagovat !

    foto shockwave

    shockwave 12.05.18  17:55

    « Filtr pevných částic Toyota 1,6 valmematic 97kw 2014

    Ahoj, nevíte prosím zda tento vůz Toyota 1,6 valmematic 97kw 2014 má mít filtr pevných částic? Jedná se o benzín verzi. Děkuji moc
  • 00 Reagovat !

    foto rendolf

    rendolf 21.09.12  23:43

    « Yaris 1.0 Automat - PROBLÉMY


    Ahoj, mám problém s automatem - potřeboval bych poradit.
    Běžně, když parkuji, dávám R a vypnu motor. Včera se mi ale stalo, že když chci znovu nastartovat, dám řadicí páku na N, aby to nastartovalo, ale na displeji se rozbliká R, a nastarotvat nejde.
    Pomůže jen zařadit pákou N, vypnout klíček, zapnout klíček - pak jde auto nastartovat. Auto jinak jezdí a řadí normálně. Nevěděl by někdo, co s tím je?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.03.09  01:06

    « Celica T 20

    Hmm....takúto diskusiu som dávno nevidel...niekde to viazne,lebo je to absolutne neaktuálne...je rok 2009 8-s
  • « 00 Reagovat !

    foto PierceOO7

    PierceOO7 01.11.08  22:09

    « Re: Bez nadpisu

    Trápnejšiu reklamu som fakt už dosť dlho nečítal 8-s 8-s 8-s :no: :no: Trápnejšiu reklamu som fakt už dosť dlho nečítal 8-s 8-s 8-s :no: :no: Trápnejšiu reklamu som fakt už dosť dlho nečítal 8-s 8-s 8-s :no: :no:
  • « 00 Reagovat !

    foto PierceOO7

    PierceOO7 01.11.08  22:08

    « Re: Bez nadpisu

    Trápnejšiu reklamu som fakt už dosť dlho nečítal 8-s 8-s 8-s :no: :no:
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.05.08  14:10

    « hop1

    Aho,jaké máš zkušenosti s Aurisem?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.12.07  23:19

    « hledam informace Toyota celica 1990-1999

    rad bychsi prostudoval všechny motorove varijanty informace o motorech a vse cose o temto krasnem aute da sehnat mužetemi poslat na mejl nebo poradit odkazi dekuji
    ChudikL@seznam.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.11.06  14:49

    « Toyota CELICA 2.2 GTS

    :idea: Toyota CELICA 2.2 GTS (Kanada), problem: obcas jede, obcas ne. Obcas tlaci vzduch zpet do sani. Rozdelovac novy. Muzete poradit kde je problem? Pripadne schanim dily: pravy predni blatnik, prave zrdcatko. Ocenim kazdou radu ci nabidku. Piste prosim na mail Grim3rr@cybermachines.cz :idea:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.12.05  10:51

    « Re: Re: hilux

    V principu bezproblémové auto! Motor který se vyrábí již delší dobu! HiLux už má také svoji historii. Záleží spiš na tom samém kusu!! Bouraný, různé bastlení! A tak!! Pokec na www.toyotaklub.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.12.05  23:09

    « Re: hilux

    dobrej den. Nepoznáte Toyotu Hilux 4WD 2,4Diesel? Chcel by som si ju kúpiť a potreboval by som o nej s niekym pokecať. bohužiaľ niesom na tom finančne dobre a tak sa musim uspokojiť a so starším autom.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.07.05  22:16

    « Re:

    A všichni budeme čím dál tím víc! :(
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.03.05  18:47

    « Bez nadpisu

    No, každej máme teda dětský sny různý. Já chtěl bejt jako kluk třeba popelářem >:D
    Jinak ta sleva určitě potěší, rozhodně těch pár nešťastníků co jsou na tzv. autorizované servisy odkázaní :D
  • 00 Reagovat !

    foto

    05.03.05  19:01

    « Bez nadpisu

    Vazeni a mili toyotaci.
    splnil se mi detsky sen. Od zacatku brezna pracuji ve firme AUTOTYP Praha. Je to autorizovany servis TOYOTA a autorizovany dealer a servis FIAT. A vzhledem k tomu, ze si me tam vazi ;-) >:D tak se mi podarilo domluvit neco i pro Vas!
    10% sleva na praci
    5% sleva na dily
    pro registrovane na Toyotaklubu.cz

    Pro snadnejsi identifikaci jsme se rozhodli pripravit klubove karty. Ty muzete ziskat primo u nas v servisu. Adresa je:
    AUTOTYP Praha s.r.o.
    Kolbenova 809/31
    Praha 9 - Hloubetin
    Pripadne dalsi informace na adrese:
    servis.autotyppha@autotyp-praha.cz
    nebo na strankach www.autotyp-praha.cz
    Ukazat v mape
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.12.04  12:52

    « Re: Re: Re: Re: Prius

    [odkaz]
    A má i slušný "krouťák"
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.12.04  12:43

    « Re: Re: Re: Prius

    RRSS: v USA či Kanadě jich jezdí kvanta pořád, ne jen na okrasu - jsou tam totiž velice levné, narozdíl od našich podmínek (základ stojí cca 22tis. USD...). Co se týče zvadnutí baterek, tak řízení motoru je nedovolí úplně vybít. Stejně tak jejich stavba se od běžných NiMH akumulátorů liší tak, aby se mohly opravdu stále vybíjet a dobíjet.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.12.04  12:10

    « Re: Re: Re: Prius

    Prius zrychluje z 0 na 100 za 10s. To podle mně není špatné.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 22.12.04  19:21

    « Re: Re: Re: Prius

    ...taky proto je asi v USA módní u bohatých
    To ano, s Priusom sa sem-tam ukazu na ceste pred kamerami a v garazi maju schovane 8-valcove SUV a nejake sportove auto s podobnym motorom :D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.12.04  16:39

    « Re: Re: Prius

    Baterie v Priusu mají prý mít dlouhou záruku. Na toyota.cz jsem nenašel místní specifikaci, na toyota.com píšou 8let/100k mil. Tím pádem ve většině případů bude mít problém až druhý majitel.
    Mně se to auto líbí a zdá se mi i použitelné v praxi. Kdybych byl bohatý, tak bych do něj možná šel a měl bych dobrý pocit z toho, že dělám něco pro nižší znečištění ovzduší. (taky proto je asi v USA módní u bohatých).
    Pro běžného kupujícího, který zvažuje hodnota+emoce za danou cenu je to mimo. Navíc mám obavy z nedostatečného výkonu pro trochu rychlejší jízdu. Trochu mně taky děsí představa, že potřebuju rychle předjet a zvyklý na slušný složený výkon obou motorů budu najednou nemile překvapen, když baterie zvadne a pojede to jen na benzín... ale možná je to jen předsudek daný neznalostí :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 22.12.04  10:59

    « Re: Prius

    prius je zaujimavy, ak sa raz budu platit dane za emisie, tak to urcite bude mat vyznam kupit, momentalne je to nepredajne.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.12.04  09:24

    « Re: Prius

    A k čemu? Nejsem až tak velký ekologizátor...
    Kromě toho mne děsí představa nákladů na výměnu "baterek" po nějakém čase.
    PS: Trochu se synem modelaříme a děláme dost do "elektra" (letadla, auta, lodě) a náklady na pořízení kvalitních zdrojů jsou značné, o jejich výdrži v případě nepravidelného využívání ani nemluvě.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…