TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • 00 Reagovat !

    foto

    02.09.99  12:30

    « gumicky

    Marku, za 450 je celej sterac nebo jenom gumicka?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.09.99  12:28

    « Re: Slalom ve Zlíně

    Hadej :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.09.99  12:23

    « Re: Slalom ve Zlíně

    Hope,na cem pojedes?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.09.99  12:21

    « To HOP

    Sakra tys mne predbehnul ja chtel mit ten litr taky,jinak s gumickama do steracu : u pumpy stoji 100,- a vydrzi 3 mesice a dost!S tim mam zkusenost,lepsi je orig. cca 450,- ty jsou na dlouho.
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.09.99  12:14

    « Tisic !!!!!!!!!

    A je to tady! Bouchejte rychly spunty! Tisici prispevek v TOYOTA-CLUBU je tu! Ale ze sme toho tady nakecali, co .... ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.09.99  12:11

    « Re: Slalom ve Zlíně

    Ja jedu. Prilbu mame bohuzel jen jednu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.09.99  12:09

    « Vyfuky

    Nedavno se tu nekdo bavil o vyfucich, uz ani nevim kdo. Ale kdybyste chteli na Corolly 1.6 84-92 (vc. RWD), nebo MR2 mk1, Celica 90-99 nebo RAV4 vejfuky, tak dobra firma je JanSpeed. Jsou to nejaky anglani, nedelaj toho moc, ale co delaj je dobry. Skutecny narust vykonu, krasny zvuk, ne moc velkej randal. A navic vynikajici kvalita, mnoho vyfuku je take mozno objednat v nerezu. Ceny jsou cca 60 liber za universalni tlumic vcetne koncovky az 260 liber za komplet vyfuk vc. downpipe v nerezu. Zatim to tu nikdo nedovazi, ale mel by ... ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.09.99  12:06

    « Slalom ve Zlíně

    Ahoj, jedete někdo v sobotu si zazávodit ??
    A nemáte jednu náhradní přilbu ??
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.09.99  11:14

    « Re: sterace ---

    Hmm, tak to by me taky zajimalo. Kupovat "gumicky" u pumpy vubec nema smysl, vydrzi tak 3 mesice. Originaly vydrzej 3 - 7 let ...
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.09.99  10:34

    « sterace ---

    Pratele, nevite nekdo, kde koupit sterace i s raminkama tak, aby to nestalo 1800 Kc? Nedavno jsem kupoval za 180 v Baumaxu, ale pak jsem zjistil, ze jsou jen na zadek ... vepredu mam kazdy jinak veliky. Zatim kupuju asi jednou za 1/4 roku takovy ty vymenny na plastikove liste, ktery jsou hrozny. Dik.
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.09.99  07:10

    « Fotky ???

    Co ty tvoje fotky HOPE? Najdu je nekde nebo je posles?(Doufam ze se ti nezacuchal film,cha,cha to by v tom byl cert!)Vcera jsem tu nebyl - delam HIACKU,dneska snad pujde do laku...takze v sobotu pocitam bude prvni "motorovka".
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.09.99  07:05

    « To electro:

    Zrasovany svetlo = ulamany prichytky na masku,ty vejfuky na Proseku - souhlasi,mam od nich celej od motoru az po koncovku.Je to firma SPEI jsou i na i-netu www.spei.cz,ceny fakt dobry!Ale ty FOTKY ze srazu nebudou !!!.Opravdu se ten film nejak zacuchal a nesel ani dopredu ani dozadu - vecna skoda,musi byt novej sraz ....?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.09.99  02:13

    « Re: fotky

    Jo, fotky jsou v pohode, az budu mit chvili casu tak je zpracuju.
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.08.99  14:37

    « Electro

    Tak co. Už víme co to je :))
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.08.99  14:36

    « fotky

    Jak došly fotky hope?
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.08.99  14:35

    « Electro

    Cožeeeeeeeeeeee kde se nemusí platit DPH adresu a tel. prosim. To jako za praci nebo i za díly?
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.08.99  10:35

    « Tlumice

    Jeste ty tlumice: diky za doporuceni, minuly rok jsem tam nechaval montovat dozadu nejaky Monroe, stalo to lehce pres 6 tis. vc prace. Puvodniho majitele jsem z toho nechal zaplatit 2/3, protoze ty stary byly uplne v haji. Mimochodem, jestli budes delat vejfuk, nebo nekdo jinej, je dobrej servis na Proseku. Docela dost velkej (žádný pristipkari), ale i tak jsem se s nima dohodnul na slusny cene za koupi a montaz zadnich dvou dilu a vyvareni predniho. Hlavne jsem jim rek, ze muzu mit dily od Stangla za VO ceny, na coz nechteli pristoupit, ale navrhli, ze nemusim platit DPH, kdyz nebudu chtit uctenku. Spokojenost na vsech stranach ;-))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.08.99  10:17

    « Re: TO ELECTRO:

    DIKY VSEM, KDO PRIJELI NA SRAZ, RAD JSEM VAS POZNAL.
    Sorry, , ze jsem se neozval, nejak jsem slehnul, asi nejakej zanet v krku. S tim svetlem je super, sice netusim, co znamena zrasovany, ale rad se na nej prijedu podivat - budes o vikendu v Praze?
  • 00 Reagovat !

    foto petous

    petous 30.08.99  15:36

    « RE: Yaris a převodovka

    U těch dvou co jsem řídil nebyly s převodovkou žádné problémy, kvalty šli super, nahoru i dolů, absolutně bezhlučně. Je ale ovládaná lanovody a to je systém citlivý na nastavení a možná i zacházení. Přečtěte si v rubrice Š. Octavia 1.8T, tam bylo k tomuto tématu mnoho příspěvků.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.08.99  11:50

    « Re: off-topic to: hop

    Tak ti nevím, kde jsem jí viděl a jednu MR2 jsem skutečně viděl (červenou), ale nevzpomenu si, kde to bylo. Vím že v sobotu v okolí Pačejova, nic víc. Teď jsem dodělal na mým webu fotky z Pačejova. Fotil je kámoš, ale já je umístil na moje stránky. Takže jestli chceš, tak tam tak za 15 minut mrkni.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…