TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.09.99  23:20

    « Re: Frankfurt

    Já v pátek nemůľu, jsem v práci :-((((
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.09.99  11:25

    « Re: Frankfurt

    Tak už jsme na 100% čtyři auta možná pět :-) a to nepočítám Vás takže co?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.09.99  11:24

    « Re: Toyota Yaris?

    No ten kufr rozhodně obří neni, ale uvědom si, že je to mini auto a ne kombík. Felicie má rozhodně větší, ale doufám-že nekupuješ auto podle kufru???
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.09.99  11:48

    « Slalom

    Ahoj Toyotáci! Přijedete se ukázat a protáhnout své káry v neděli na Letnou ??
    Ozvěte se jestli jste tam někdo byl minulý rok, jak vypadá trat atd.
    Já tam budu na 100%
    Alf
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.09.99  11:06

    « Toyota Yaris?

    Zdravim Vas, Nemate nekdo osobni zkusenost s timhle autem, co je to zac, jak to jede, jak je to velky (kufr, misto pro nohy), treba ve srovnani s
    Felicii? Ma to smysl to kupovat, neni to na to, jak je to velky moc drahy? A co nahradni dily, apod.? Videl jsem to, a zda se mi, ze ten kufr
    je strasne malej a blbe udelanej,kdyz se da na maximalni velikost, tak si zase vzadu nikdo nesedne, neni to spis auto pro dva lidi, neni to o moc mensi nez Felicie?
    Diky za odpoved Radek
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.09.99  08:33

    « celica

    Tak jsem tu Celicu v Argentinský viděl. Máš pravdu Martine, že jsou ty kola divný. Já "dumaju", že ta chyba nebude v kolech, ale v tom, že měl vytáhnout blatníky. Takle to vypadá jak angličák.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.09.99  08:29

    « Re: Zadní spoiler na Corollu

    zavolej si na 0602/238 788 autovrakoviště Suštice tam by ho měly mít
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.09.99  15:27

    « Re: Zadní spoiler na Corollu

    Myslím že přímo u Toyoty a stojí dle nákupu před 2 lety na liftback asi 2700 v barvě vozu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.09.99  14:49

    « Zadní spoiler na Corollu

    Nazdar lidi. Nevíte náhodou někdo, kde sehnat zadní spoiler na Corollu sedan r.v. 1992, ale model ještě před tím? Marně se ho pokoušim sehnat a všichni mi tvrděj, že neexistuje, ale už jsem ho aspoň 100x viděl.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.09.99  09:51

    « Re: eclipse

    Bohužel ne, nesehnal jsem nikoho, kdo by se se mnou nacpal do auta, abych to neměl výlet za 6 000.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.09.99  09:38

    « Re: eclipse

    Ty jedeš do Franfurktu?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.09.99  09:22

    « Re: eclipse

    Mě se čtyřoká celica líbila od počátku, corolla také, ale u ní mě to bohužel brzy přešlo. Po shlédnutí detailů předku mě přijde takový nedodělaný. Třeba by to spravil přední spoiler, ale bohužel tam není, dokonce ani u verze G6, tomu říkám ostuda. Jinak eclipse je opravdu takový klasický, ale velmi líbivý. Musím se hopa přeptat na tu supru. No, jsem na celicu zvědavý.
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.09.99  09:06

    « eclipse

    No je vidět, že máme každej jinej názor protože na tom novym elipsu mě nadchly akorát kola a interiér. Jinak je to pěkný auto, ale rozhodně mi nepříjde jako něco novýho. Já si pamatuju dobu kdy vyjela první čtyřoká celica tak se mi chtělo brečet jak se mi nelíbyla a dneska je to pro mě v téhle kategorii nejhezčí auto. To samí se dá říct o corolle. A teď je namístě se zeptat jestli si na to člověk zvyknul nebo je to nadčasovej desing. Vezmi Forda ten většinou udělá model kterej je hezkej teď hned, ale jakmile vyjede novej model tak jsou to takový špinavý kraksny /všem co mají Forda se tímto omlouvám, ale nemůžu si pomoc/. Jinak pro mě vrchol sporťáku je nová Supra. Myslim, že Hop má opět fotky :)). Nevim jestli to je jen skica nebo už prototyp, ale Lamborginy je to jako vyšitý.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.09.99  10:55

    « Re: XYR

    Starý, hope? Sportovní vůz by se měl už ze zásady držet určitého stylingu. Ono je to někdy lepší, než vymýšlet něco, co vypadá jako špatná parodie na sporťák, jako celica (alespoň podle těch fotek, reál bude třeba lepší. Taková Alfa GTV vypadá taky na fotce dost divně, ale když ji vidíš na silnici, ...) Každopádně je právě ta partie kolem zadního blatníku taková nedotažená, přesně jak říká risa. Ale zadek taky nic moc. Jako by si tu krásu vybral pohled zepředu. Z něho fakt ta agresivita přímo sálá. Ale nesmutněte, hondě se taky současný prelude nepovedl. To o sportovních ambicích nás právě nový eclipse nemusí dvakrát přesvědčovat. Každý cm2 kastle vypadá jako sporťák. Baculaté tvary, žebrování. S takovouto koncepcí ještě nikdo v téhle kategorii nepřišel. Přiblížit vzhled superauta sporťáku téhle kategorie (vlastně jo, zapomněl jsem na miniferrari MR2).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.09.99  09:50

    « Re: XYR

    Já jsem našel jedinou chybu a to nevytažený blatníky na zadku. Na předek nemám jedinou výtku. Spíš jsou nereálný ty kola pro český silnice. Jinak tu fotku klidně pošly Hope jestli budeš mít chvilku. Dík.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.09.99  18:54

    « Re: XYR

    Hmm, nechám to do frankfurtu uleľet. Na některejch fotkách se mi líbí, na některejch ne. Ale kdyľ nad tím tak přemejąlím, tak třeba s MR2 (starou i novou) je to podobný. A Celica ST 205 (poslední mrkačka) se mi líbí zepředu a z boku ale zadní boční pohled - oąklivá jak noc. Ale tyhle vąechny posouzení jsou "statické", z fotek. Kdyľ to auto vidíą jet, tak je to něco úplně jiného.Jinak ten design Eclipse mi přijde trochu starý - je to v podstatě facelift 3000GT.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.09.99  09:33

    « Re: XYR

    Minulá celica (tedy současná) byla tak o 500% hezčí. Na celicuXYR se dá koukat tak jedině zepředu a to není tak důležitá partie u sporťáku (dělám si srandu, je důležitá, ale ne on road). Celica bude ukazovat ostatním spiš nevzhedný zadek a bok. Ale třeba si zvyknu. Riso, řekni si hopovi, ať ti přepošle ode mne fotky opravdu povedeného sporťáku - budeš se divit, ne honda, ale mitsubishi Eclipse. Až ho uvidíš, bude ti z celicy smutno.
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.09.99  09:16

    « XYR

    Koukněte tam: Auto Tip číslo 18, strana 4.
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.09.99  08:41

    « To Saziman

    Vlezný bude 25DM, parkování by mělo být přímo u areálu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.09.99  08:40

    « Re: Frankfurt

    Takže hoši dávám návrh. V pátek 24.9 odjezd z Prahy cca 5.00 hod. samozřejmně morgen :)). My už jsme dvě auta na 100% možná tři.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…