TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.09.99  09:43

    « Re: Antikorozna ochrana - Corolla

    Moje zkušenosti s Corollou. Nic nestříkej neboj nic nezrezne. Jenom s tou solí to je fakt. Mě sežrala disky docela pěkně :).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.09.99  09:38

    « Re: Frankfurt

    Uf jsem zpět. Autosalon byl super, ale.. Cesta tam pohoda, zhruba 5 hodin. Cesta zpátky 10hodin myslim, že jsem duševně umřéééél. Dejte mi kvér a já se tam vrátim. Tři hodiny 70km po dálnici. Fotky budou (asi jenom Celica :)) musim říct, že ve skutečnosti je fakt bomba až na ten zadek. Na ten si nemůžu zvyknout. Interier je hodně předělanej. Jinak stánek Toyoty byl fakt super. Plazmový TV, 3x Celica, 2x MR2 (jediná do který se nesmělo), 1x corolla TTE, 3x Avensis, Yaris nepočítaně, Corolla Sainze, Toyota 24h LeMans, 2x Landcruiser, Hilux, Picnic, Prius a určitě ještě něco. Všechny motory VTT-i rentgenový průřez včetně prototypů. Hned vedle byla Honda. Tady už se dalo sedět v S2000. Hope musim tě zklamat i když je to nádherný auto pro nás určitě není. Bez přehánění se tam nemůže vejít člověk nad 180cm aniž by mu někde něco nepřekáželo. Bohužel jsem neměl možnost sednout si do MR2 abych mohl srovnávat. Citroen tam měl nějaký auto budoucnosti docela zajímavý. Nejlepší stánek měl určitě Mercedes byl opravdu MEGA a hlavně měl co ukazovat. Audi a jeho nadupaný motory turba, biturba kroucáky 350, 400 atd. to jsem fakt zíral. A2 je ve skutečnosti o moc hezčí než na obrázku a to samí musim říct o Fábii i když nevim co, ale něco divnýho na ní je. Jinak škodovka měla docela hezkej stánek. Celá jedna hala byla jenom tunig Stainer (nebo Staidler :)), Remus, Foliatec atd. Takže až na tu cestu super.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.09.99  07:41

    « Re: Frankfurt

    zkus se domluvit s dalinem jestli nejaky dal na svy stranky, jinak ti je muzu poslat, ale je toho prece jenom pres 14 mega.
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.09.99  18:19

    « Frankfurt

    Tak co, jak bylo? Vyprávějte, přehánějte... Nějaký fotky? Crowbare, dají se ty tvoje fotky někde stáhnout?
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.09.99  01:58

    « !!! SUPER BIG SRAZ !!!

    Takže pozor, 2.10.99 v 10.00 hod. se koná největší sraz v Čechách (teda doufám). Mělo by přiject cca 80 aut a možná i zdaleka víc. A kde se toto bude konat? U benzinové pumpy ÖMV na Benešovské silnici za hotelem SEN. Prostě od Prahy sject na Benešov a u první pumpy zastavit a předvést svého plechového miláčka všem ostatním. Určitě přijeďte všichni, je to povinost... Ondra... více na www.autotuning.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.09.99  15:32

    « Re: Antikorozna ochrana - Corolla

    Dutiny ani tak ne, možná po 5 letech, ale spodek ano (ochrana před kamínky apod.)Garážováním auta se nic nepokazí, ale nutno vystříkat cca po 10 dnech vysokým tlakem sůl a netopit v garáži. pak ti vydrží dlouho.
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.09.99  11:35

    « Antikorozna ochrana - Corolla

    Mam jednu otazku. Ako je to s antikoroznou ochranou u Corolly r.vyr. 1996. Mam spravit (vystriekat) dutiny - hlavne prahy a pod. alebo je to zbytocne. Resp. po kolkych rokoch sa to doporucuje (auto garazujem). Mate s tym skusenosti? Mozte dat vediet aj ine tipy naco si dat bacha. Vdaka.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.09.99  08:14

    « Re: Frankfurt

    kdyz pojedes brzo tak by ta zacpa nemela bejt hrozna, jak rikam my jsme vyjeli ve 4 rano z plzne a v devet jsme stali nastartovany u vchodu, v zacpe sme stali asi 20 minut az kousek pred frankfurtem. pres ty * co ti tady nekdo radi bych nejezdil!! to vystaviste (messegelende) je kousek od hlavniho nadrazi frankfurt, zapadne od centra. ale hlavni je sjet uz na offenbach a pak se nechat vest cedulema. mozna ze nemci jezdej jako prasata, ale organizace tam byla uplne super. co se tyka toho lipska zalezi na tom co od vystavy cekas!! jestli chces videt kulaty obludy od citroenu a toyoty a jim podobnejch (studie) a mackat se v davu, tak je asi lepsi frankfurt, ale jestli chces videt auta co se fakt daji koupit a videt toho hodne z aut tak je asi lepsi lipsko. jestli te zajima vic tak mi napis muj mail myslim mas riso. jinak komu se nepovedlo se tam dostat, tak sem nafotil asi 250 fotek (jpg).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.09.99  20:12

    « Re: Frankfurt

    V Lipsku na jaře bylo prd. Příątí rok tam nejedu. Ale ku**a se*e mě ľe nemůľu do toho Frankfurtu. Sposta novejch Toyot, nový citroeny (ne ľe bych je chtěl, uľ sem dva měl a stačilo, ale líběj se mi) a spousta daląích.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.09.99  14:23

    « Re: Frankfurt

    Kde je to výstaviště??
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.09.99  14:18

    « Re: Frankfurt

    Po Norimberský dálnici bych nejezdil (tedy zpátky určitě ne). Včera ráno jsem se vrátil a jel jsem po ní a asi 11:30 jsem stál asi 5km frontu a za hoďku další a jinak se po ní stejně moc rychle jet nedá, protože ty skopčáci jezděj jak prasata a brzděj na úplně nemožnejch místech. Hlavně se to dost cuckuje, takže jedeš třeba 3km a nikoho nepotkáš a pak jedeš ve frontě čtyřicítkou. Tam je to lepší jet přes Vary, Pomezí, pak na norimberskou dálnici najet tak 50 km před Frankfurtem a to už se dá vydržet.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.09.99  11:43

    « Re: Frankfurt

    My už jedeme na 100%, teď jsi mě trochu sklamal, že to není nic moc. No risknuto :o. Jestli můžeš tak mi prosím tě napiš v který části města je to výstaviště a případně cokoliv bych tam neměl přehlédnout. K té Celice, ze předu je podle mě super zbytek bohužel *.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.09.99  07:53

    « Re: Frankfurt

    jestli vam muzu poradit, tak do frankfurtu nejezdete, nema to cenu, vsichni delaj jaka to je bomba ale zas takovy zazrak to neni!!! lepsi je na jare leipzig!!! jinak ja jel pres norimberk a wurzburg a stali jsme v zacpe pul hodiny takze ok. dulezity je sjet spravne pred frankfurtem, pokud mate zajem, podam informace. ta nova celica to je otres!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.09.99  09:04

    « Re: Frankfurt

    Jen pro zajímavost Volvista už tam byl a prej před Frankfurtem hrůza. Díval jsem se do map (Route66) a když pojedete i Vy z Prahy vrchem tak tam musíme být dříve. Máte to o 50km dál nejel bych asi na Drážďany, ale přímo na Bautzen. To je nejblíž na dálnici. My vyjíždíme ráno v pátek 24.9 čas počítáme okolo 4 - 5hod.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.09.99  08:51

    « Re: Frankfurt

    Jednoho, možná i dva bych Vám sehnal.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.09.99  01:17

    « Re: Frankfurt

    Jeste to neni definitivni, mozna by bylo reseni jet tam driv, presneji ve stredu, ale taky trochu bojuju s nedostatkem penez, takze uvidime, kdyz se neco zmeni, tak ti zavolam. Idealni by bylo sehnat jeste dalsi dva lidi, vzal bych 4Runnera.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.09.99  23:37

    « Re: Frankfurt

    Hop zradil takze jsem zustal sam. Zitra ti (Risa) zavolam a zkusim se s tebou dohodnout. Nejde to odlozit HOPe?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.09.99  23:34

    « Re: Slalom

    Ja jsem tam tuto nedeli byl (modry Yaris kousek od modreho stanu kde byla technicka prejimka), bohuzel jsem nestartoval protoze jsem nemel cas tam custat az do konce, ale HOPa jsi tam mohl videt az do konce (Je to tak HOPe?)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.09.99  23:28

    « Re: Toyota Yaris?

    Ja mam Yarise! A jsem spokojen, ted pristi tyden jdu na prvni servis tak napisu. Jestli te zajima jak to jezdi atd. tak si vylistuj moje zpravy nekdy z konce kvetna tam to popisuji docela dlouhym clankem!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.09.99  23:23

    « Re: celica

    Ne ne, kola jsou na podlozkach takze zastrcit. Standartne jsou na Celica mala kola, tyhle jsou OK, ale moc od sebe, to uz se me nelibi. Blatniky kdyz vytahovat tak ne o moc, tyhle cumej o 15 cm.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…