TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.10.99  12:32

    « Re: gumy

    Dát je na stejnej ráfek nemůžeš. Jen kdyby měly ty gumy stejný průměr R15. Moh bys tam dát 205/50/R15, ale ne 16, protože ta guma by na 15ce plandala. Vypadají sice skoro stejně, ale na průměru je 25,4 mm (1 palec) rozdíl v průměru, což je okem u pneumatik skoro nepostřehnutelné.
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.10.99  10:55

    « gumy

    Chlapy nevíte jestli se dá zamněnit guma 195/60/R15 za 205/50/R16 mělo by to být na Avensis rozměrově tam vleze, ale jde o to aby tam nedělal bordel jinej obvod /pokuď je/. Dík Ríša
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.10.99  15:19

    « Re: New Celica

    To nejlepąí!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.10.99  13:50

    « Re: New Celica

    Hope, k tomu obrázku GT4 jsem ti zapomněl dodat ještě info o výkonu a motoru. Bude to 2,0 Turbo s 280k (kolik je to KW nevím, nechce se mi to počítat). To bude docela rachot. A Premiéra, Na japonském trhu pravděpodobně prosinec 1999/ leden 2000. Dobré info, ne?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.10.99  18:09

    « Re: New Celica

    Co mas sakra proti motoru kterej ma 180 koni? A to nemluvim o jeho pravdepodobne preplnovane verzi - ta by mela mit cca 240 koni. Tak co je na tom motoru "nesportovni"? Mozna ta slabsi verze ktera ma "jenom" 140 koni. Ale na 1100 kg tezky auto je i to myslim dost. Kolik koni ma Calibra a kolik vazi?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.10.99  16:16

    « Re: Antikorozna ochrana - Corolla

    To: Nasrot. S tou garazou to nie je spatne. Za 1. - nie je vyhrievana. Za 2. - Nechodim autom dennodenne. Do roboty peso 15min. Takze len vikendy - chata, vylety, prazdniny, a pod. - vacsinou dlhsie trasy. Niekedy, ked ho potrebujem castejsie cez tyzden mam ho pred bytovkou. Inac garaz. Myslim, ze ked nanho menej svieti slnko, menej padaju kysle dazde, tak to nemusi byt nevyhoda. (Minule mi kvaplo na strechu nejake svinstvo a rozozralo mi to farbu - cca2x3cm. Ani neviem ci trus, alebo z okna niekomu nieco... Musel som to opravovat).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.10.99  13:06

    « Re: New Celica

    Nic ve zlém, ale celica je model od modelu horší a horší ( design-ově ! ), a jestli si měkdo myslí, že ten motor 1,8 je pro sportovní svezení, tak je blázen. Nemůžu si pomoci, nejlepší byla ST185 Turbo Carlos Sainz. Jediné co je cool na nové celice to je přístrojovka a budíky.
    Alf
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.10.99  10:55

    « New Celica

    Celica GT-4 bude! Zatim nevim s jakym motorem.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.10.99  10:54

    « Re: Poradte, co dělat v případě krádeže auta ??

    Hmm, to bohuzel nevim. Ale stejne by to asi nepomohlo si myslim. Jestli to udelali profici tak je to auto bud za hranicema nebo rozebrany.
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.10.99  10:26

    « Poradte, co dělat v případě krádeže auta ??

    Ahoj Toyotáci ! Píšu do Vaší rubriky protože je nejaktivnější. Kámošovi v sobotu ukradli auto, a požádal mě abych dal na i-net informaci. On to samozřejmě ohlásil a kontaktoval Cebii atd. Poradte mi kam na i-net dát tuto informaci a Vašs zkušenosti.
    Dík Alf
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.10.99  02:10

    « Re: Antikorozna ochrana - Corolla

    Podstrikovani na starsim aute nema cenuv - moc pozde; jedine kdyby jste to dobre vycistil a pouzil zink nebo nikl passivation (nevim to ceske slovo). Jedina vyhoda je ze budete mit ve svem aute trosku mene silnicniho hluku.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.10.99  15:10

    « Re: Antikorozna ochrana - Corolla

    Člověče tak první chybu jsi udělal tim, že jí dáváš do garáže. Já jí mám z '92 (viz sekce výzva pro Corolláky), nechávám jí venku (teda poslední asi 3 roky sice taky v garáži, ale není zavřená, prostě střecha, čtyři sloupky a nízký zídky okolo, aby tam neteklo a tak) a jediná koroze je v místě, kde byl po nabouraným blatníku slouplej lak a nechtělo se mi to zabarvovat, ale jinak nic.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.10.99  23:47

    « Re: carina

    Určitě si dej bacha na kvalitu karosářských oprav. Cariny se hodně vozej bouraný a spravujou se tady. Takľe prohlídni dobře plechy. Ale to platí snad i u kaľdýho jinýho auta. Jinak Ríąa má pravdu - Carina je jedno z nejspolehlivějąích aut na světě.

    BTW: Kterej uvaľujeą rok / cenu?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.09.99  15:35

    « Re: carina

    tak to nevim starý Cariny jsou hodnocený do 10let stáří jako nejspolehlivější auta. Němci asi před měsícem dělaly testy starejch aut od "každý" automobilky nějaký a když došel ke Carině tak říkál, že nic nenašel. Jedině dvě nahnědlý místa v kufru takže jestli se tomu dá říkat závada tak to bylo jediný. čus.
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.09.99  08:53

    « carina

    Chci si koupit Carinu a chtel bych vedet na co si mam dat bacha pri koupi.
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.09.99  16:12

    « Anitokorozna ochr. - to: austin, risa

    vdaka za rady. Potesili ste ma.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.09.99  09:01

    « Re: Frankfurt

    To by byla opravdu slušná kombinace. Ještě lepší by byl motor ze Supry :)) akorát kdo by to zaplatil?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.09.99  07:49

    « Re: Frankfurt

    Taky si na celicu zvykneš, ale ta stará je prostě hezčí, no. Tak s tvou výškou to opravdu asi nebude v S2000 to pravé. Ale ty tedy nejsi zrovna typický evropan (výškou) doporučoval bych tak chrysler stratus cabrio, nebo mercedes CL. A i ty by ti asi byly těsné. A chtěl bych tě fakt někdy vidět v barchettě, cha cha. K Type R - nezdá se mi tedy málo agresivní, oproti klasickému Acco ho ty spoilery docela vylepšily, ale asi ideální by byla kombinace s IS200 - Z Type R motor, podvozek a sedačky a z IS karoserie, pčístrojovka a zadní náhon. To by bylo dreamcar, jaká by byla evropa?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.09.99  13:57

    « Re: Frankfurt

    Nemůžu si pomoct, ale ten zadek měly roztáhnout aspoň lemy na blatníky. Ten předek je fakt super, bok je ještě solidní , ale ten zadek mi k tomu nejde, ale jak už jsem říkal, když jsem viděl poprvé "čtyřokou" tak se mi chtělo brečet jak se mi nezdála. K S2000 nemůžu si pomoct (měřim 198 :)), ale opravdu když si dám sedačku nejdál tak tam sedim asi jako v Celice nejblíž. Koukala mi hlava (ven jsem se koukal přes přední sklo), volant jsem měl nejvíš co šel a přesto jsem ho držel mezi kolenama. Vytáhnout pravou nohu to chce opravdu mladé tělo. Jinak řazení a ten výkon motoru to zaslouží absolutní jedničku, fakt gut. Jinak Honda Accord typ R to mělo mít dravější desing a přesedlávám z toyoty :o
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.09.99  13:06

    « Re: Frankfurt

    Riso, jak vidím, tobě se celica moc nelíbí, já jí naopak přišel na chuť trochu víc. Ale zadek je asi fakt nejslabší partie. Pokud jde o S 2000. Seděl jsem v ní už v Brně. Měřím 183, ramena mám jako stěhovák, ale do S2000 bych mohl ještě s dalšími 10kg. Na rozdíl od třeba Mazdy MX5, ze které mi čuhalo úplně všechno, je u S2000 perfektně krytá hlava a i pro nohy dost místa. o ergonomii nemluvě. Pokud se ti zdá malé, posaď se do MB SLK, nebo do Alfy Spider. Tam poznáš, co je to stísněnost. Vím, že se mnou z principu nebudeš souhlasit, ale já v ní seděl taky a mohl bych bát ještě o kousek vyšší i širší a stále bych se cítil pohodlně. Tak fakt nevím. Zkoušel jsi řadit? Už jsi někdy viděl přesnější šaltrpáku?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…