TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • 00 Reagovat !

    foto

    08.11.99  14:40

    « Tokio

    Tak co říkáte novejm fotkám v magazínu? Lexus Sport Cupe to je fakt fešák i když v tom je jasně Mercedes a Audi TT :-) no tentokrát je to ku prospěchu desingu. HV-M4 mě nic neříkající auta,ale řekl bych, že slušný. Rozesmála mě toyota origin, to je fakt pěkná kára :))). Jinak na úvodní stránce je MR2 to je neuvěřitelný jak takle nádherný auto dokáže sprznit fotka. Hope pošly jim nějakou slušnou fotku ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.11.99  14:16

    « Re: Yaris - Meeting

    Musíš počkat do jara. Bude si jí kupovat kámoš :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.11.99  08:54

    « Yaris - Meeting

    Mam Toyotu Yaris - a docela by me zajimalo, jestli by se nasel nekdo, kdo by usporadal Yaris-setkani. Zatim jsem Yarise videl ridit jen same mlade lidi(hlavne holky - pravda az na nekolik starsich vyjimek) a tak by to mohlo mit uspech. Mohl bych se poptat v Toyote v Usti nad Labem (tam jsem to koupil) mozna by to podporili nejakou akci...
    Co vy na to???
    Andre
    tgl@ufo.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    05.11.99  09:14

    « To Hop

    hope, mrkni na www.autobild.de. je tam první článeček o MR roadsteru. King. A z toho RS auto revue si nic nedělej. opruzuje všude.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.10.99  15:21

    « Re: RS Auto Revue

    Díky za pochopení.
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.10.99  21:19

    « Re: RS Auto Revue

    Nevnucuj se, vtírko...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.10.99  20:35

    « Re: TTE

    A moravsky samozrejme taky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.10.99  20:35

    « Re: TTE

    Ne prazsky, ale cesky!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.10.99  08:58

    « Re: TTE

    a bylo na co koukat?
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.10.99  09:57

    « TTE

    Byl jsem v Koline nad Rynem a uz tam cekaji na nas Prazsky TOYOTA Club :-) Ne bylo to super a seznamil jsem se s jednou mistni zamestnankyni ktera slibila exkursi po skladu, dal na s pustit nemuze to by se prej musela domluvit s vedenim :-) , ale byla aspon velmi prijemna.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.10.99  09:10

    « Re: Cena nové Celicy

    Vždyť rozdíl v ceně té staré 1.8 a 2.0 byl taky veliký asi 300 000,-Kč, ale taky to bylo vidět na výbavě a samozřejmě na výkonu bohužel :(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.10.99  09:07

    « Re: Vejfuk

    já parohy mám,ale na corollu 93-97 takže to asi pasovat nebude,ale kdyby náhodou tak jsem určitě nejlevnější...možná :))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.10.99  13:10

    « Re: Carina

    TO bohužel nevím. Ale zkus se mrnknou sem: [odkaz] ... je tam spousta informaci, tak bys tam moh neco najit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.10.99  12:19

    « Re: Carina

    Je to dovoz, ale 3 roky už to jezdí u nás. Asi to bylo trošku bourané. Nevíš jakou to má spotřebu po městě??
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.10.99  11:57

    « Carina

    Me se to zda dost rozumny, ale priznavam, ze jsem v poslednich mesicich dost ztratil prehled o autech. Jeste je otazka jestli je to bazar / soukromnik, privezeny / prvni majitel? Pokud je to prvni majitel z CR, nebo ze zahranici se servisni knizkou sel bych do toho okamzite.
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.10.99  21:08

    « Prosím, poraďte.......

    Mám možnost koupit Toyotu Carinu E 2.0i 12V, nový model 93, servo, centrál, el. okna + zrc., rmgf + 4x repro, metal., kož. volant, ABS, sp. 6-7 l. Ujeto prej přes 100 000. Cena 138.000 Kč. Co vy na to. Mám to vzít????
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.10.99  19:05

    « Vejfuk

    S těma dílama nekecám - tři díly, ceny jednotlivych se nepamatuju, parohy byly nejdrazsi. V Toyote to fakt bylo 16tis, u Stangla skoro stejne (aftermarket). Nastesti jsem mel moznost to sehnat za VO ceny, s tou informaci jsem jel na do jedny dilny na Prosek, kde mi to samozrejme chteli osolit s vlastnima dodavatelema. Nakonec mi to udelali bez DPH, takze za zadni dva dily, vyvareni predniho a praci jsem platil kolem 6-7 tisic. Horsi je, ze ted budu muset asi sehnat parohy ... nejak to tam zacina rezonovat. Nemate nekdo napad? Je to 1.6 GTI Twincam, 1986, 3D HB? :-) Uznavam, ze s tou spojkou jsem mohl jeste leccos delat, ovsem zkusenosti prichazi az casem :-)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.10.99  16:42

    « Re: Re náhradní díly

    Je pravda, ľe u Toyoty koupíą jakejkoliv náhradní díl snad na kterýkoliv starý auto. Ale taky je pravda, ľe pokud je to na auto starąí cca 10-ti let, tak to bejvá pálka - pokud nejde o spotřebku. Já jsem zjią»oval cenu na jeden obyčejnej přepínač a řekli mi cenu asi 3000 Kč. Kdyľ ho půjdu koupit do krámu tak za něj dám tak 30 Kč - ale bude to v tom interiéru vidět, ľe to není originál. Na druhou stranu si myslím, ľe kdyľ ho před 12-ti lety vyrobili, pak leľel 12 let někde ve skladu, teď ho musí přes půl zeměkoule objednat, v Japonku ho někdo musí zabalit a poslat do nějaké bezvýznamné středoevropské zemičky, tak se té ceně vůbec nedivím. BTW zkouąeli jste někdy zjią»ovat ceny dílů třeba na Porsche 924 z roku 1982? To jsou teprv nepochopitelný sumy - i kdyľ to auto koupíte tak za cca 70 tisíc.
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.10.99  16:24

    « Cena nové Celicy

    Koukal jsem za louľi a cena Celicy 2000 bude cca 17 500 USD za GT (140 HP) a 22 000 USD za GT-S (180 HP). Pro zajímavost starý model začínal na cca 21 500 USD. Takľe ta nová by mohla být o něco levnějąí neľ stará - snad i u nás. GT-4 se zatím na americkém trhu nenabízí a ani se o ní nemluví. Rozdíl v cenách mezi GT a GT-S je poměrně značný, ale bude tam dost velký rozdíl i v těch autech. Namátkou motor (140/180HP), převodovka(5/6 rychl.), brzdy (velikost, GT vzadu bubny :-( ), kola (plech/hliník), výbava ... Je dost dobře moľné, ľe do evropy se bude dováľet jinak vybavený auto, osobně tipuju ľe to bude GT s kotoučema i vzadu + ABS a na hliníkovejch kolech.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.10.99  09:30

    « Re: Re náhradní díly

    Ta cena co uváděl Hop sedí mám to taky ověřený, ale úplně jsi mě vyrazil dech s tím vejfukem 16 tis. to si se snad překlepl. V jaký toyotě ti to řekli? Vždyť sportovní by tě vyšel na 10 tis.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…