TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.11.99  12:36

    « Re: Yaris - Meeting a mladý lidi

    Já mám Corollu 1,6, 85kW základ. Dneska mi přibyl další přírůstek do aut, který mě v "drag racu" nedostanou - Neues Passat V6 synchro. :-)) Takže nevim, jak by to bylo s tou feldou...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.11.99  10:59

    « Re: Yaris - Meeting a mladý lidi

    Toyota vyrabela kolem 1990 motory do Corolly 1.3 12v/50-55KW nevim presne ale pak nejak hned prechazela na 1.6.16v/80kw takze na tu starsi by ses mozna s Felinou chytal ale asi tezko...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.11.99  10:33

    « Re: Yaris - Meeting a mladý lidi

    S mým bourákem na feldu? V pohodě - to už si řeklo víc lidí, kteří si pak prohlídli mou samolepku se šnečkem na 5. dveřích a chromovou koncovku výfuku za 3 stovky. Já se tu ptal na motorizaci corolly, ne na tvůj názor na mojí feldu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.11.99  10:10

    « Re: Yaris - Meeting a mladý lidi

    s Feldou na Corollu asi nikdy... ;o)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.11.99  10:03

    « Re: Yaris - totalka

    nalozena trojka cca. 90-100
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.11.99  09:58

    « Re: Yaris - Meeting a mladý lidi

    ta akcelerace byla totiž dost dobrá.....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.11.99  09:57

    « Re: Yaris - Meeting a mladý lidi

    riso, děláš někde v servisu? Já že to by se vždycky mohlo hodit. Jen tak na okraj, Včera mě jeden * s corollou (červenou) když jsem ho objížděl (vyhasil si to z vedlejší) pěkně zmáčknul, protože místo toho, aby mě nechal předjet, tak to přišlápnul, když jsem byl na jeho úrovni a já musel na brzdy a za něj. Chtěl jsem si ho podat po výjezdu z města (nebo to alespoň zkusit), ale uhnul. Tohle je jediná věc, která mě dokáže rozžhavit do běla, zrychlující předjížděné auto. Ale k věci: jak výkonné byly corolly (nevím ročník) s designem podobným nissanu sunny, nebo minulé generaci civicu (strmá krátká záď a mohutný C sloupek). já jen, jestli bych se s feldou chytal.....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.11.99  09:44

    « Re: Yaris - Meeting a mladý lidi

    Mám úplně stejný zkušenosti. Dnešní auta jsou velice bezpečná a hlavně proto vypadají po bouračce vždycky dost hrozně. Rád ukážu crash zony u corolly jak r.v.92-96 tak u té nové. Teď mám fajnovou corollu, chlapík vletěl do lesa přerazil s ní dva stromy a o třetí se zarazil :). Představte si, že se mu nic nestalo a všechny dveře jdou otevřít, ale zavřít už ne :))). Martine dneska se ozvi na ICQ.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.11.99  07:17

    « Re: Lambda sonda

    Kamos jezdi s Xedosem 1.6 se spatnou sondou a jezdi normalne pres 10 - takze asi je to normalka
  • 00 Reagovat !

    foto petous

    petous 10.11.99  22:08

    « Yaris 1.3VTi

    Četli jste už určitě, že do Yarise Verso dávají 1.3. Tak včera jsem objevil, že už ho nabízejí i v normálním Yarisovi s výbavou Linea Sol. Je to motor 1299ccm, 86HP, 126N.m. Z 0-100 za 10.6, max. rychlost 175km/hod. Průměrně papá 5.9l/100 mix. Slušný ne?
  • « 00 Reagovat !

    foto petous

    petous 10.11.99  22:04

    « Re: Yaris - totalka

    Upřímnou soustrast. Je škoda takového pěkného auta. Hlavní je, že se ti nic nestalo. Jakou rychlostí si ten sloup nabral ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.11.99  19:16

    « Yaris - totalka

    Tak panove, dnes jsem prisel o Yarise. Na Zenklove ulici cca. 400 m pod Stirkou me vytlacila zelena Felicia na sloup od troleji. Rana jako brno! Auto je totalka a nema cenu spravovat. Kdo chce tvrdit, ze Yaris nema zadnou vydrz tak s nim se budu hadat do krve. Sedet v jinem aute tak jsem hotovej! A take z dnesni zkusenosti "vzdy se poutat!".
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.11.99  17:44

    « TOYOTA

    vŠECHNY TOYOTY JSOU NANIC, AŽ NA CELICU GT4, NEBO CORROLU WRC, JINAK JE TO HNUS !!!!!!!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.11.99  16:53

    « Re: Yaris - Meeting a mladý lidi

    Tak to já jsem viděl předevčírem bouračku Mercedesu A a Sierry Kombi, skoro úplně stejná situace a ten mecedes z toho taky nevyąel dobře. Holt dneąní auta jsou sice bezpečnějí, ale na úkor "výdrľe".
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.11.99  09:02

    « Re: Yaris - Meeting a mladý lidi

    pokud jezdí v yarisu same mlade holky, tak na ten sraz prijedu taky, klidne i s felicií (alespon byste videli, jak ma jezdit maly auto, a o 40 000 levnejsi hahaha)Já ale viděl v yarisu samé staré dědky. Jinak jsem videl yarisí bouracku s vectrou ve meste (nedáni prednosti v jizde vectrou, v rychlosti cca 40 (yaris) ku 15 (z boku vectra). yaris byl tak akorát na vrakáč. Zmuchlaný až po A sloupek. Fakt bych ho chtěl. Jinak ten článeček o MR 2 je super. Lexus taky, ale trochu moc "volízanej" (ale furt lepší, než od hondy, která žádný nemá). Včra jsem viděl v Praze na Václaváku Stříbrnou supru .Ještě teď slintám.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.11.99  08:26

    « Re: Lambda sonda

    To by mohlo odpovídat :)))
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 10.11.99  07:43

    « Lambda sonda

    Nevíte někdo kolik žere Corolla 1.3 r.v.89 bez Lambda sondy ? Protože s ní jezdím 130 km/h po dálnici a žere 11,7 litru !!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.11.99  13:54

    « Re: Yaris - Meeting a mladý lidi

    Je fakt ze jsou auta neumerne drahy. Ale presto jsem zatim videl jezdit Yarisem jen samy mlady . Mozna az na 1-2 vyjimky.
    Ale to prece neva - ze ji ma tvuj tchan - puc jsi ji vem nejakou pritelkyni a sejdeme se na srazu udelam to podobne :o)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.11.99  13:51

    « Re: Yaris - Meeting

    No, ja si ani nedovedu predstavit nejakou seslost v tomhle pocasi - takze jaro by byl dobrej termin.
  • « 00 Reagovat !

    foto petous

    petous 08.11.99  15:18

    « Re: Yaris - Meeting a mladý lidi

    No já zase samé skorodůchodce, např. mého tchána. Jemu to rozměrově vyhovuje a výkonu má na jeho schopnosti dostatek. Počítám, že tak cca 2 roky před důchodem na něj taky budu mít.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…