TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.11.99  14:49

    « Re: Yaris

    No, to jste to teda vyhráli...... No, co se dá dělat, dopadlo to ,jak to dopadlo. A riso, bohuzel to vypada, ze to bude i pripad CR. Moc moc moc moc moc a moc se modlím, aby češi ukázali, že jim není cizí skutečně krásný a silný automobil a že bude vítězem v ČR HONDA S2000. nevypadalo by to skvěle? Ani ne tak pro Hondu (S2000 je asi poslední letošní novinka, která by potřebovala k prodejnosti ocenění Auto Roku), ale pro nás, pro Čechy, na které se západ dívá s despektem (jak by ne, když je nejprodávanější auto u nás mates, že jo?). Ale asi bude jen to přání.......
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.11.99  14:28

    « Re: Yaris

    Udelame tazeni Yarisu Cechama :O)))))) - muzu sehnat takovej ten velikej napis na bok auta... Ale na svy bych to nenalepil...
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.11.99  13:39

    « Yaris

    Tak jsme vyhrály s Yarisem. No tak teď to zbývá vyhrát ještě v čechách ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.11.99  18:15

    « Re: :o(

    pěkně. Akorát má hůř posazenou šaltpáku než Corolla.
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.11.99  13:54

    « :o(

    Toyotaci vymreli - heeej! Corollaci kde jste? a nemate nekdo Avensise??? Docela by me zajimalo jak to jezdi. Videl jsem ted peknyho cernyho kombika s nadhernejma chromovejma velikejma kolama.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.11.99  09:19

    « Re: Vykon corolla

    Tak to nebyl ten co jsem myslel na toho by jsi měl ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.11.99  11:29

    « Re: Vykon corolla

    Tak to už si fakt nevzpomínám, vím jen, že to nebyla pražská SPZ, byla trochu pomačkaná a nakřivo (ta SPZ), vzadu měla černé sklo, bez nápisu, myslím, možná trochu snížená. Toť vše. A stalo se to z kopečka mezi Újezdem nad lesy a Úvalama, což je těsně za Prahou, na Kolín. Ale z acco 2,0 bych ho určitě dostal, to si piš. Já ho chtěl trochu potrápit s feldou, i kdyby se mi vysmál, ale on, mrcha, odbočil na světlech do Úval.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.11.99  11:09

    « Re: to Andre:

    Asi jo - ale az ji uvidim tak teprve reknu ;o)
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.11.99  10:39

    « to Andre:

    Ty jsi tu Electrovu corollu neviděl hochu. Neodsuzuj něco co jsi neviděl. Myslim-že by jsi koukal.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.11.99  10:37

    « Re: Vykon corolla

    V servisu nedělám. Kupuju tady rozbitý /většinou/ corolly a skládám je. Mám to jako třetí zaměstnání. Jinak by mě docela zajímalo jestli si tu corollu nějak vybavuješ a byl bys schopnej jí popsat nějak detail kterýho jsi si všimnul. Neměla například trošku bouchlý zadní dveře. Já jen, že znám jednoho týpka z Prahy na kterýho to sedí. Jinak s tebou souhlasím s tim, že je to k nasrá.. když začneš předjíždět a ten blbec to zmáčkne. Mě se to stává dost často a vůbec to nechápu. Nejvíc mě to právě se.. u felicií a jí podobnejch když si ho v klidu dojedu a začnu ho předjíždět 2 000 ot/min a v tu chvíly on vystartuje já výkon nikde atd. Samozřejmě když jedu kudlu to je mi to jedno ;). Jinak jestli to byl náhodou tenznámej s tou corollou tak si z toho nic nedělej. I když budeš dobrej řidič jeho nezdoláš ani z dvou litrovym motorem. Boural akorát jednou a to na Karlově náměstí ve 140 km/h přepůlil Audi 80. Mimochodem s touhle corollou :))).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.11.99  07:51

    « Re: Vykon corolla

    Mám na felince něco úprav ,tak by mě docela zajímalo, jak by to dopadlo. Samozřejmě se nechci srovnávat s nějakým 85kW divichem, nejsem blázen. Zkoučel jsem to o víkendu s CRX a stydím se ještě teď. Ale rozdíl nebyl až tak velký. ale ještě štěstí, že nebyla prázdná silnice. Jo, povězte neználkovi, co je to Drag race?
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.11.99  19:59

    « to: Saab

    Kámoš má Mazdu 626 2.0i 16V, no prostě klasickou, a taky se na Corollu 1.6i 16V nečapal. Sice vcelku těsně, ale asi metr a půl mu chyběl. Pravda je, že mu to jede rychlejc (udělal s ní maximum 223, já s 1,6, ale Carinou, prže ta Corolla má tacháč jen do 180, "jen" 219).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.11.99  18:03

    « Re: Vykon corolla

    To mas peknou babicku Corollku :o))))
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.11.99  11:13

    « Vykon corolla

    Mam 1.6GTI z roku 86. Tady jsou technicky udaje 116 koni je 85kW, jestli se nepletu. Podrobnosti jinak najdes tady ... [odkaz]
    4A-GE DOHC 4/50 85-86 1587 112@6600 97@4800 3.19 3.03 9.4:1
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 14.11.99  08:19

    « to King

    Já jsem si koupil přesně tu Corollu co tě vytlačila. Mám ročník 89 s motorem 1.3 12V 52kW (bez katalyzátoru má tento model 55kW). Koupil jsem ji cca před 4 týdny a z toho 3 týdny byla v servisu a pak mi ji vrátili i s fakturou na 19.000,- kč. Takže už s ní týden jezdím a musím říct, že motoricky je živější než Felda 1.3 BMM 50 kW, kterou má bratr. Teď jsem musel ještě objednat lambda sondu za cca 5.500,- i s prací. A jakmile budu mít auto konečně v pořádku, tak budeme z bráchou dělat srovnávací test, takže ti pak napíšu jak dopadl.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.11.99  16:07

    « Re: to: andre

    Dobra dobra vzdavam to asi ma... 85KW
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.11.99  22:33

    « to: andre

    Jukni aspoň do nějakýho letáku... A netvrď mi, že nevim, co mám za motor...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.11.99  14:16

    « Re: Yaris - Meeting a mladý lidi

    Má 85 kW.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.11.99  14:03

    « Re: Yaris - Meeting a mladý lidi

    Corolla nema 85KW... max 80KW
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.11.99  13:26

    « Corolla vs Felda

    V základu felda nemá šanci ale upravená ... možná
    Není nad to si to zkusit.
    Bude ted´ někdy v dohlednu Drag Race ??
    Alf
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…