TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.01.00  15:59

    « Re: Jeste jednou naposledy HEEEEELP

    Tak to nemusíš bejt zrovna pitomej abys nenašel všechny pojistky. Jinak jsou zevnitř pod volantem. Pak je taky něco na pravo a samozřejmně v motoru jsou dvě krabičky relátka a pojistky. P.S Nejhorší je zkurvit si elektroinstalaci.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.01.00  15:56

    « Re: To saab

    Ve Slušticích 0602/238 788. Tam by ho mohli mít, zkus to.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.01.00  20:32

    « Re: Jeste jednou naposledy HEEEEELP

    Vidim ze ty dolary zabraly, zvysuju na 2000, ale vazne. Dik za projeveny zajem, ja sem tak pitomej ze neumim ani "najit vsechny pojistky" cili potrebuju klasickej manual / cestina or anglictina/ abych az prijedu k pumpe vedel kde do toho nalit benzin. Voni se manualy daji sehnat na inetu, ale problem je ze v anglickym venku model CARINA II neznaji. Zatim vsichni majitele, ktere se mi podarilo kontaktovat mi tvrdi ze se nic takovyho neda sehnat a me to stve z principu.
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 19.01.00  10:24

    « Re: To saab

    Bohužel mám rok výroby 1989. GO je drahá, takže sháním nový motor.
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.01.00  18:23

    « Yaris

    Tak jste me panove docela dost dobre pobavili, ty zvasty o Yarisu jsou fakt gut. Kam na to chodite? Hlavne s tema crashtestama? Uz me z toho boli branice!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.01.00  18:13

    « Re: Kdo jezdí s Yarisem?

    Tlučhoř: ja jsem jezdil s Yarise a dokonce jsem i vyzkousel crash test zevnitr!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.01.00  18:11

    « Re: Yaris

    King Of The Road - Zaplat panbuh!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.01.00  15:59

    « Re: Jeste jednou naposledy HEEEEELP

    Za 1000 baku .. no to by šlo. No dělám si * co potřebuješ. Mám možnost nakouknout do servisních CD jestli ti to pomůže.
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.01.00  15:56

    « To saab

    Pokud máš corollu r.v92 a novější tak jsi pravě vyhrál. Pokuď máš starší tak sorry.
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.01.00  01:32

    « Jeste jednou naposledy HEEEEELP

    Kdyz ani opevovany Haynes nema prirucku na CARINU II, tak prece nejaky majitel mi za 1000 dolaru necha udelat kopii. Kde jste majitele Cariny II /4A-FE , 5dv., r.v.91 /????
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 11.01.00  14:06

    « to hop

    Nevíš na kolik vyjde GO motoru u mé Corolli ? Motor 1.3 12V s karbecem, případně o kolik dražší by bylo převrtání na vyšší obsah (stačí mírně, max. 1.4). Dík.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.01.00  15:46

    « Re: info o toyotach

  • 00 Reagovat !

    foto

    07.01.00  21:02

    « info o toyotach

    Mohli by ste mi poradit daky dobry site kde by som nasiel dostatok informacii o starych a novych toyotach podla modelovych radov
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.01.00  12:10

    « Re: ladaH

    Vo jakej smrad vam jde ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.01.00  11:39

    « Re: ladaH

    víš jakej to musí bejt smrad. ladaH ti to určitě rád(-a) řekne.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.01.00  11:37

    « Re: Yaris

    to už fakt nevím, v jaké speed to bylo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.01.00  11:36

    « Re: ladaH

    no, s těmi bych se i svezl, no né?
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.01.00  11:34

    « ladaH

    ale pro lesbi taky není špatný
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.01.00  11:33

    « Re: Yaris

    Jo ale mám takovej pocit, že tam byl crash test pri vyšší rychlosti než 45km/h?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.01.00  11:31

    « Re: Yaris

    Nejlepší porovnání crashem by bylo proti sobě tyhle 2 auta pustit, pak by se vidělo, jak na tom je yaris, popřípadě fabia, ale pokud si vzpomínám, tak když se hodnotil crash feldy, říkali, že je s malými výhradami stejný, jako u pola - a to, bohužel yaris není ani zdaaaaaalekaaaaaa. viz. něm. Autobild pár měsíců zpět, je to v archivu na www.autobild.de - to pro ty, kteř ísi myslí, že ho tady bezdůvodně očerňuju.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…