TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.02.00  21:32

    « Re: VRAKOVIŠTĚ

    Ja mam docela dobry zkusenosti se Slusticema. Nektere jine znacky tam stoji za h...o, ale ten kluk co dela Toyoty je podle me dobrej.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.02.00  08:49

    « Re: VRAKOVIŠTĚ

    To na Kutnohorské v P-10 není dobré?
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.02.00  00:00

    « VRAKOVIŠTĚ

    Netušíte náhodou někdo, kde bych našel vrakoviště na Toyoty? Nejlépe poblíž Prahy.
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.02.00  14:17

    « Carina II

    Nemáte někdo zkušenosti s výměnou předních světel. Chtěl bych místo stávajících světel, které už nejdou regulovat a nejsou nastavitelné z místa řidiče, dát nastavitelná světla.
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.02.00  11:01

    « New Corolla - motory VVTi

    Po dlhsom case opat tu. Ta nova Corolla ma zaujala a je vidiet, ze upustili od tej blaznivej myslienky "za kazdu cenu originalny". Mna to tesi. Este viac ma tesi, ze aj toyota zacala pre normalnych ludi robit motory s premenlivym casovanim ventilov (po vzore H-civic). A teraz fakty: obsah 1,4 16v VVTi - 71Kw zhruba o 13% viac ako konkurecia v triede. Maximalka 185, zrychlenie z 0 na 100 za 11,6 s. Priem. spotreba 6,6l (vyrobcom udavana). Pokial mam svoje skusenosti tak to nebude ani tolko. Takze konkurencia ma co robit... Este k tomu faceu, moje poradie: sedan, kombi, hatch. Liftback by potreboval este dotiahnut zadnu cast, tak ako to tu ktosi spomenul.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.01.00  13:42

    « Re: Nová Corolla

    Na auto.cz jsou už fotky a vypadá opravdu výrazně líp, ale VVT-i motory jsem nikde nenašel.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.01.00  08:58

    « Re: Nová Corolla

    Prej je někde na "živo" mám pocit, že u Duby.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.01.00  10:59

    « Re: Servis ...

    Diky, zajedu tam.
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 28.01.00  09:44

    « Re: Nová Corolla

    Já ji viděl zepředu v Lidovkách. Připomíná mi Avensis. Je fakt dobrá, jinak ten starý liftback se nelíbil ani mě, ten zadek měl takový divný, sedan už byl v pohodě.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.01.00  09:39

    « Re: Nová Corolla

    Ve světě motoru jsou snad nějaký obrázky a ve středeční mladé frontě. V příštím čísle světa motorů prý bude na hlavní straně a nějaký článek. Ještě jsem jí neviděl, ale pár lidí už mi volalo a zatim spokojenost. Můj osobní názor je ten, že to asi s tou extravagancí opravdu přehnaly. Tří dvéř je slušnej i combi, ale pěti dveř.. na ten si prostě nezvyknu.
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 28.01.00  09:17

    « Nová Corolla

    Nevíte něco o faceliftované Corolle ? Zajímali by mne hlavně parametry motorů 1.4 VVTi a 1.6 VVTi.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.01.00  08:47

    « Re: Servis ...

    Ja jsem docela spokojenej u PP Car, Mendiku v Nuslich. Trvá jim to, ale dělaj fakt poctivě. Jezdim tam už 4 roky a zatim max. spokojenost.
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.01.00  08:45

    « http://www.tte.de/ToyotaFormulaOne/complete-intro-internal.h

    Cau, skvela stranka. Pochopil jsem to dobře, že vyjedou na trať v roce 2002? P.S. Hope ja jsem se na tu corollu ještě nestihl podívat. Má to ještě vůbec nebo už je to pryč?
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.01.00  17:02

    « Servis ...

    Potrebuju opravit vejfuk na my 1.6GTI Corolle(vymena parohu) a hledam sci-fi servis, kde by mi to udelali levne a dobre (radeji kvalitne nez levne, par stovek mi nestoji za pozdejsi problemy). Pokud mozno kolem Prahy 10, jeden sice znam na Proseku (SPEI), ale to je dost z ruky. Doporuceni prosim jen z vlastni zkusenosti. Diky!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.01.00  02:50

    « Re: Re:

    Ne, na stopě jsem nebyl, my byli v MonteCarlu. Na stopě měl teoreticky bejt Martin.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.01.00  19:05

    « Re:

    Nazdar Hope, nebyl jsi náhodou na Po stopách Valašské zimy minulý víkend. Sem to nestih + bylo opravdu neskutečné počasí. Ses se dostával z Humpolce do Brna večer asi 4,5 hodiny, opačný směr byl zavřený do rána.
    Zdědil jsem nový auto po nejvyšším - Hyundai Sonata 97 - škoda mluvit. nechápu, jak si to může někdo dobrovolně koupit. Je to sice jako nový a oktávka již měla přes sto t.km ale....
    Víš co je to žárovka H7 ? Příště vysvětlím.
    Čau.
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.01.00  18:55

    « Bez nadpisu

    Dlouho jsem tu nebyl, takľe jestli jsem někomu neodpověděl tak sorry.

    Dnes jen dvě nové adresy:

    [odkaz]

    [odkaz]

    pro toho kdo tam jeątě nebyl ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.01.00  12:57

    « Re: Pojistky

    Stropní světlo je uzeměno přímo na kostru a mohou být problémy s kvalitou uzemění. Vyřešil jsem je tenkým měděným drátkem omotaným kolem samořezného vrutu, který zajišťuje ukostření.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.01.00  12:52

    « Re: Jeste jednou naposledy HEEEEELP

    Od Haynese odepsali, že manuál nemají a v nejbližších 6-8 měsících neplánují reedici manuálu pro Carinu II. Existuje sice "Pocket Mechanic For Toyota Carina II From 1990 Russek, Peter ISBN: 189878020X"
    na [odkaz] , bohužel je vyprodána.
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.01.00  07:51

    « Pojistky

    Já si vyhodil pojistky když jsem měnil árovku od
    stropního osvětlení.Nejdřív jsem prohlídnul všechny pojistky vevntř protože logicky vnitřní osvětlení-vevnitř..Nakonec byla ta pojistka v pixle
    s relátkama u motoru.Stálo mě to 3 hodiny pokusů ,ale našel jsem i 2 pojistky omotaný drátem,i když je jinak auto v perfektnim stavu.Byly to pojistky od světel+přídavný dálkový
    a mlhovky.Jinak to sropní světlo nemé deflektor
    ani izolaci od střechy tak pozor.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…