TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • 00 Reagovat !

    foto

    13.03.00  16:09

    « F1

    já se jenom těšim až tam nastoupíme ;o a všechny pobijeme nebo poblijeme
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.03.00  16:07

    « Re: Tak jsme v p.....

    tak jo budeme psát jako "kdekoliv ...přes 200km" všechno 2x :))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.03.00  16:07

    « Re: Tak jsme v p.....

    tak jo budeme psát jako "kdekoliv ...přes 200km" všechno 2x :))
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.03.00  11:53

    « Tak jsme v p.....

    Podařilo se nám spadnout z výsluní Motorcafé.
    Snažte se přece trochu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.03.00  11:51

    « Tak jsme v p....

    Tak se nám podařilo spadnout z výsluní Motorcafé.Snažte se přece trochu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.03.00  09:36

    « Re: Celica ?????

    Nerad bych se v tom nějak babral, ale do Celici jsem se vešel bez problémů. V Hondě jsem se díval přes přední okno a kolena jsem měl v úrovni náboje volantu. Bohužel ani metr by mi nepomohl. Největší rozdíl proč to tak je, není v uchycení sedačky, ale v tom, že u celdy se dá sedačka hodně zklopit což u hondy /potažmo téměř u žádnýho roadstaru/ nejde. Nic to nemění na tom, že je S2000 úžasný auto, ale jen pro normální lidi ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.03.00  07:10

    « Re: Celica ?????

    Zkus ty dve auta obejit s metrem. Pozrravuj multiplu:-))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.03.00  07:05

    « Re: Celica ?????

    No, pokud je ti prijemnejsi mit nad hlavou spis 5 cm, nez 10, tak je to OK. Vis, brouku, mozna sis mel nechat u S2000 natahnout strechu. Mozna bys zjistil, ze ma v oblasti hlavy vrchol zaobleni. A navic ma sedacku az na zemi, na rozdil od celicy. V tom to bude.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.03.00  08:57

    « Re: Celica ?????

    a v tom jsi se probudil. Já jsem si vždycky myslel, že krmíš protože jseš zaslepenej, ale u tebe je to horší protože ty víš, že lžeš, ale věříš tomu. Takovouhle blbost můžeš vypustit jedině proto, že se chceš opravdu hádat a já jako blbec /ano opravdu jsem/ ti rád vyhovim. Kdyby jsi napsal, že se ti nelíbý nebo výkon je chorej, tak už si tě nevšimnu protože ty vidíš jenom hondu, ale to, že je dvoutisícovka větší něž celica to už je nesmysl jenom uspořádáním roadstaru a cupe. Mimochodem radeji si koupim novou celicu než prelude protože ta né, že se nepovedla. Ta překonala i multipu. Tak co nepůjdeš raději od toho forda :))
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.03.00  08:02

    « Celica ?????

    Cau tojotaci, uz si asi zase rikam o hadku, ale ..... Byl jsem se podivat v Zeneve na Celicu. Sami vite, ze jsem tlumil vase rozpaky nad designem s tim, ze to neni tak zle. Problem ale byl v tom, ze jsem se posadil dovnitr - a byl jsem v dost velkym shocku - razeni sice OK, volant taky - ale VNITRNI PROSTOR?????? Tohle auto bylo postaveno jako konkurent Opelu Tigra a Fordu Puma. Tak prtavej interier jsem uz dlouho nevidel. Co to ma byt? Psali jste, ze kdyz jste sedeli v Honde S2000, ze vam prisla mala. A v celice jste sedeli? Proti no je S 2000 luxusni limo. A podruhe jsem byl sokovam, kdyz jsem si sedl do MR2. je totiz prostornejsi, nez cela celica, ale furt je jeste mensi, nez S2000. Jdete do jiny znacky:-))
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 06.03.00  07:54

    « Re: Porovnání cen ND

    V & V Jan Vykoukal

    Rovnice 2

    691 41 Břeclav

    Tel.: 0627/326 042
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.03.00  22:06

    « Re: Porovnání cen ND

    To:SAAB Ty ceny jsou víc než dobrý. Tak bych si prosil adresu jestli by to teda šlo.
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 04.03.00  21:56

    « Re: Porovnání cen ND

    Nevíte něco o firmách TRW (Made in Germany), která patří pod Federal-Mogul S.A. (Switzerland) a Ajusa (Made in Spain) ? Protože od první mám ty kroužky a od druhé těsnění pod hlavu. Zajímalo by mě jestli jsou kvalitní.
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.03.00  11:58

    « Anténa

    Poškodila se mi anténa na Carina II. Nevíte někdo, kterým prutem by se dal originální prut nahradit? 1700Kč za orig. je trocho hodně, když jiné náhr. pruty stojí 200-300 Kč. U stěračů to jde (orig. 750Kč/ks, neorig. 250Kč/ks).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.03.00  08:34

    « Re: Porovnání cen ND

    Hodně štěstí ;)
  • 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 03.03.00  07:01

    « Porovnání cen ND

    Takže ND už mám :-) A dokonce jsem i hodně ušetřil oproti originál Toyotě:

    Pístní kroužky:

    Toyota: 3826,-

    Já (TRW-made in Germany): 1260,-

    Guferka ventilů:

    Toyota: 12 x 187,- = 2244,-

    Já: 12 x 38,- = 456,-

    Těsnění pod hlavu:

    Toyota: 1421,-

    Já: 474,-

    Takže jsem celkově uštřil 5.301,- Kč !!!

    A to je na všech napsané, že jsou jen pro Toyotu !!!
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 02.03.00  12:01

    « Re: Konec?

    Nakonec jsem se rozhodnul, že to nechám opravit. Tak jsem zajel k tomu mechanikovi a ten mi řekl, že potřebuji nové kroužky, guferka ventilů a těsnění pod hlavu. Tak jsem to zkoušel sehnat a Elit i Auto Štangl zklamali. Tak jsme na doporučení mého známého zašel do takového malého obchůdku s náhradními díly v Břeclavi. V pondělí jsem se zeptal jestli to jsou schopni sehnat a oni mi řekli že ano. V úterý jsem tam zajel s Toyotou aby věděli přesný typ. Včera jsem tam volal jestli to bude a oni řekli že ano, tak jsem to všechno objednal a dneska si pro ty díly jedu :-) Takže během 4 dnů mám náhradní díly a to ještě navíc komplet o cca 3.000,- levněji než kdybych je objednal v Toyotě :-) Takže se dneska domluvím s tím mechanikem a Koyot půjde do opravy :-) Už se těším až mi to nebude při rozjezdu poskakovat jako začátečníkovi a nebu to chcípat na semaforech :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.03.00  08:42

    « Konec?

    Jestli to nechcete tady nechat chcípnout tak se někdo ozvěte. Sice sem můžu cvíli psát dotazy, a ve"výzvě pro corolláky"si na ně sám odpovídat, ale to bude jěště horší než to tady ukončit.Tak se nad sebou zamyslete a polepšete se.
    To:SAAB-jak to máš s tím motorem?
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.02.00  14:57

    « Bez nadpisu

    Nevíte někdo, kde bych sehnal levný hliníkový disky na Corollu ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.02.00  16:08

    « nova corrola

    prave som videl novu corrolu live - nadherne auto, obvzlast v predlzenom hatchbacku, ci ako sa to vola ;) nemci so svojimi unifikovanymi fauveckami mozu ist do * ;)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…