TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • 00 Reagovat !

    foto

    06.05.00  17:43

    « Starlet

    Mate niekto skusenosti s toyotou starlet, r.v. 1986 a motorom 1,0 12V?
  • 00 Reagovat !

    foto

    05.05.00  10:02

    « ViLL Vi

    Na Periskopu jsem zahlédl obrázek nákupní tašky nazvané ViLL Vi.Nebo tak nějak.Nevypadá zle ale výkony nic moc.Co jí říkáte vy?
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.05.00  18:22

    « TOYOTA MR2

    Pokud máte zájem o výměnu poznatků a informace z provozu vozidla TOYOTA MR2 zanechte vzkaz a e-mail
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.04.00  10:44

    « Re: reklama

    Čaaau Matine, s tou reklamou máš pravdu. Já jsem na to koukal taky s rozpaky, ale nevím kdo to dřív vyrobil, ale já jsem rozhodně viděl dřív reklamu na to Clio i když si myslím, že v tak krátém časovém odstupu by to neokopíroval ani jeden od druhého. Mohla to být jenom náhoda.?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.04.00  10:40

    « Re: manuál

    Měl bych na tu novější, ale to ti asi nebude moc platný co?
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.04.00  18:53

    « reklama

    Zda se to i vam nebo jenom me, ze reklama na nove Clio sport je napadne podobna reklame na novou Corollu? Trosku jiny scenar a postavy hlavni akter zaplat panbuch take jiny, ale jinak rebelsky stejny!
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.04.00  13:57

    « manuál

    Sháním manuál na Toyotu Corollu 1990. Nemáte někdo na prodej? Může být anglicky nebo německy.
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.04.00  11:59

    « F1 - TOYOTA

    Tak panove toyota si najmula testovaciho jezdce a v roce 2002 do toho jde z ostra. Takze odhaduju prvni rok do tretiho mista ;).
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.04.00  09:19

    « nová RAV

    Četl jsem v nějakém časopisu, že ta slabší verze bude papat asi 6.5l to je až neuvěřitelný. Samozřjmě jsou to hodnoty které z nás by nikdo nedosáhl ;). Možná pan Lotus s kloboukem.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.04.00  08:34

    « Re: nova MR2

    TO Lotus:Ty mas satelit a oci??Kazdymu se libi neco jinyho, cim jezdis ty?Trabant, Skoda, seat?Ubozaky tveho razeni primo zeru
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.04.00  16:13

    « Re: nova MR2

    Nova MR2 je fakt cool, ale jeste veci pecka je nova RAV. 2.0 ma mit 4x4 a 100km/h za 10.3 to je dost slusny u takovyho auta a hlavne tam pry bude vic mista. Coz by bylo jedine dobre protoze v te predesle moc mista nebylo to uz na tom byl hur jenom kratkej Patrol. Tam to bylo fakt jen pro japonce.
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.04.00  14:16

    « Bez nadpisu

    Nová MR-2 je příšerná, viděl jsem jí před 14 dny na satelitu a stojí za velké p.. Jinak to tu zabalete, nemá to cenu!!!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.04.00  11:47

    « Re: neoriginalni dily

    určitě pošlu mail ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.04.00  11:46

    « Re: nova MR2

    Viděl jsem jí na Frankfuru a je fakt super. Kdybych byl sám tak už v tom jezdim, ale bohužel přeci jenom se mi stává poměrně často, že vezu víc než jednoho. Taky jsem si na to koupil auto cupe 2+2 :))
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.04.00  10:34

    « nova MR2

    Uz ste ji videli? (MR2) www.toyota.com
    Ja ji videl v rakousku a je super!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.04.00  10:58

    « Re: neoriginalni dily

    Ja se taky ucil hlavne Rusky, ale nouze me donutila naucit se Anglicky alespon tak abych rozumel psanemu textu bez problemu (potrebuju to do prace). S mluvenim je to horsi chybi mi praxe. Cenu i vice o koupi ti klidne napisu, ale napis mi tvoji mailovou adresu, nebo mi posli mail na adresu uvedenou na me www strance a ja ti rad odpovim.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.04.00  09:59

    « neoriginalni dily

    Hm to je tak když umí někdo výborně anglicky. Já sice taky najdu dost inormací na Netu, ale problém je v tom, že většina špičkových stránek je anglicky a já jsem učil hlavně rusky :-) takže si moc nepočtu. Samozřejmě, že si přeložím techn. parametry, ale to je tak všechno. Zajímalo by mě kolik jsi za tu MR2 dal na to, že takle vypadala to musela bejt fakt dobrá cena. Je mi teda divný, že to tam ještě prodávaj. Já jsem chtěl teďko prodat nějaký auta přes AAA a musim říct, že mi to festově zkontrolovaly a troufám si tvrdit, že s takovou pečliovostí při přebírání auta jsem se nesetkal. I když jsme se nakonec stejně nedohodly :).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.04.00  10:00

    « Re-Re: neoriginalni dily

    Vsechny informace jsou z Internetu a samozrejme ze jsem pri hledani narazil na informace o: Suprach, Celicach a Corolach atd., na mnoho testu nahradnich dilu vcetne olej. filtru, kde merili ucinnost filtrace (o tom mam trochu povedomi vyvyjim totiz software na zjistovani cistoty oleju - mikroskopem kouka na filtracni papir a pocita castecky + statisticke vyhodnoceni velikosti). O auta se zajimam jak moje manzelka rika (samorejme to neni pravda) vprvni rade teprve az potom je ostatni, ale vlůastni take motocykl NSU 250OSL r.v. 1936, ale je rozebrany v krabicich dohromady jsem dal zatim jen motor. Dodelam odkazy na me strance na ostatni Toyoty a dalsi zajimave stranky - budou tam tak do 14 dnu - ted nemam moc cas.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.04.00  09:28

    « Re: manžety

    Tak zkus koupit na vrakáči. Občas se dá sehnat z nějaký boračky fakt pěkný.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.04.00  09:12

    « Re: neoriginalni dily

    Tak klobouk dolů. To jsi mi docela vyrazil dech, je vidět, že jseš docela činorodej. Za prvé ty stranky jsou fakt pěkný. Skutečně jsem to nečekal, kde jsi sháněl všechny ty informace? Nechceš to udělat i u corolly a celici a .. :)). Za druhé jseš asi hodně zapálenej pro to auto a nebo tě příšerně se.. v servisech, ale je fakt, že se s tim vyblázníš co? Podle těch fotek musí být strašně těžký cokoliv dělat v motoru. Kdyby se tomu vytáhly blatníky tak by to bylo bez chyby.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…