TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.06.00  13:14

    « Re: tak všeobecně

    s tím tuningem jsi mě trochu odradil, asi se na to fakt vykašlu a koupím něco silnějšího. kde by se dala u nás sehnat přeplňovaná corolla ? (pokud vůbec). a za kolik ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.06.00  00:00

    « Re: TOYOTA =FUJ,FUJ

    Trošku by sa mohla Toyota zamyslet nad cenami a ponukou motorov. V ponuke motorou sú to največší žebráci! Chýbajú motory s poriadnzm výkonom .
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.06.00  18:27

    « a ještě to: jkl

    Nekupuj CarinuE, vyrobenou v Anglii, protože ty jsou těma anglánama strašně zmrvený. Ukazujou to i nové tabulky TUV, kde se CarinyE z počátků výroby v Anglii (myslím, že to je od roku 1996) umístily na 38. místě, což je neskutečné (nikdy předtím nebyla Toyota na horším než 8. místě. Její nespolehlivost můžu potvrdit, protože tatík jí má (r.v.1996, 1.6). Jezdí sice v celku hezky, i když už má ten zeslabenej motor (akorát ty dva roky, co snížili výkon ze 115 na 105 hp), jenže ve 20000 výměna kotoučů, ve 40000 opět, tentokrát už za japonské a ty už 100000 km držej. V 60000 výměna alternátoru. V průběhu 20000 - 80000 výměna všech "kostí" u stabilizátorů. A tak podobně, naštěstí se to všechno po... v záruce. Teď už je to prej ale v té Anglii v pohodě, protože vyházeli anglány a maj tam japonce a kritické díly dovážejí z Japonska, protože ty evropské jsou fakt dost nespolehlivé. Možná bych být tebou počkal do takového listopadu, kdy budou nové Avensis (s VVTi motorama) a lidi se začnou zbavovat prvních avensisů.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.06.00  18:15

    « ještě to: Martin

    "lámací" rok u Coroll byl 1992, měsíc červen přesně - mám totiž jednu koupenou v červnu, vyrobenou v dubnu a někdo občas nemůže pochopit, že mám ještě ten starší model
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.06.00  13:17

    « tak všeobecně

    Co řikáte tomu, že si žaponci už deset let soukromničej a pro sebe si od 91 dělaj corollu 1.6 turbo (170 hp/208 Nm/ 6,2 s na 100 / max cca 245 km/h) a 1,6 VVT-i 20V 156 hp /cca 190 Nm - ale ta se dávala i do CarinE GTi ve Švýcarsku...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.06.00  13:14

    « to cliff

    Už jsem tu strašně dlouho nebyl, tak se zase ozývám. Čet jsem, že si chceš nechat "tunit" corollu - jsem známý odpůrce tuningu, takže ti to nedoporučuju, vzhledem k tomu, že snížíš životnost motoru, popřípadě když si to necháš uděla u mnohých firem u nás, tak snížíš i výkon, protože to většinou dělaj lidi který tomu prd rozuměj. Jediný, co se dá udělat s motorem u corolly (budu počítat 1.6tku, motor 4A-FE) je, (abys to nezrasil) vyměnit hlavu, vačky, ventily atp. a sání za vršek motoru 4A-GE, který se montoval do 1,6 MR2jek a coroll sr5. Pak to má výkon cca 130 hp - blok je u těchto motorů shodný, nevím, jak je to s pístama. Ale nemá smysl měnit části jednotlivě, tim to akorát zmrvíš, protože když se ten motor navrhuje, tak se nepočítají namáhání součástí jednotlivě, ale kombinuje se to i s okolníma.
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.06.00  14:49

    « Bez nadpisu

    Ve sve tride.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.06.00  14:47

    « Re: Toyota Previa

    V MFDnes (17.5.2000) vysla recenze v rubrice "Nova stara auta". Ma povest jednoho z nejkvalitnejsich a nejspolehlivejsich aut.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.06.00  13:28

    « Toyota Previa

    Zdravim, nevite nekdo, kde bych mohl najit nejakou recenzi na ojeta auta o modelu Toyota Previa? Dik za info.
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.06.00  12:56

    « Destičky

    Budu muset koupit nový destičky.Máte někdo zkušenosti s neoriginály?Zajímá mě cena a kvalita.Nebo je nejlepší koupit originál bez ohledu na cenu?
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.06.00  09:04

    « Bez nadpisu

    Při větším dešti a stěračích puštěných naplno mi za jízdy pravý stěrač v dolní poloze pokaždé pořádně bouchne asi do rámu nebo co. Nevíte náhodou někdo, čím to je ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.05.00  21:59

    « Re: Previa

    Tak si kup bořenou a udělej si jí jako já.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.05.00  14:32

    « Re: Corolla x Citron 2,5 D,dodávka

    No tak aspoň si jí vyšlechtíš za prachy z pojišťovny.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.05.00  14:31

    « Re: Previa

    Corollu r.v.96, ale davam ji pryc a prave uvazuju o Carine nebo o Previi, ale u Previe me zrazuje cena. Protože 92 nechci a 95-96 je drahý.
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.05.00  14:56

    « Corolla x Citron 2,5 D,dodávka

    Tak mě před týdnem odrbal jeden důchodce s tímhle plecháčem.Mám nabořený oboje levý dveře a přední blatník.Ze zrcátka nic nezbylo.Ale von dopadnul až na to zrcátko hůř.Platí si to totiž sám,páč to zavinil.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.05.00  13:55

    « Re: Previa

    Byla bořená na LP bok a na L stranu. Koupil jsem jí za 190 000 a dal jse do ní 50 000. Mám tam Pioneer DEH-P8000R 4x45w. Celkem to má asi 200 Watů. Co máš ty?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.05.00  11:01

    « Re: Previa

    Kolik tě stála? Tuším, že pod dvěstě jsi se nedostal co? Jaká je v tom hudba?
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.05.00  18:15

    « Previa

    Kdo si myslí, že Previa je nejlepší?
    (mám jednu doma,1992,lednice,alu kola,klimatizace,pioneer na CD,spoiler...)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.05.00  08:47

    « Re: Corolla r.v. 1993

    No 93 to už je ten předposlední model, (nepočítaje facelit) a to je moc hezkej auťák. Cena je asi přiměřená na to, že je to combi s výbavou, ale těžko ti tady někdo může radit když jsme to auto neviděly. Mě osobně prošlo poměrně dost coroll rukama a můžu ti jediný poradit hodně dobře prohlížej...všechno. Nejhorší je totiž to, co tady lidi zmršej protože nemaj prachy na údržbu nebo opravy, tak to "lepjej" jak se dá.
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.05.00  08:38

    « G6

    Ten cenový rozdíl je možná ještě o krapítek větší, řekl bych 100 000,-Kč :-( bohužel.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…