TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.07.00  08:55

    « Re: celica

    To si piš, že existuje. Do roku 90 koupíš max. za 120-130 000,-Kč to je modelový rok 86-90. Modelový rok 90-94 (poslední mrkačka) koupíš určitě přes 200 000,-Kč a rok 94 a výš je kolem 700 000,-. Nová stojí hodně přes 2mil. P.S. Ty modelové roky se můžou lišit plus mínus rok. Záleží který model kdy vyjel. Například v roce 92 a 93 se dělala limitovaná série Carloz Sainz. Vypadá skoro stějně jako "normální" turbína až na maličkosti ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.07.00  08:48

    « Re: Toyota sraz - ANO či NE ?

    Ano sraz se pořádá a měl být v této době, ale protože má málokdo čas tak je zatím předběžně domluvený na září.
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.07.00  17:26

    « celica

    Mám dotaz. Prý existuje Celica 4x4 full time, 2.0 Turbo. Pokud ano (a jako že asi jo), za kolik se dá koupit tak od r.v. 90 a výš? Díky!
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 05.07.00  20:22

    « Re: Toyota sraz - ANO ci NE ?

    To by bolo fajn.
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.07.00  19:30

    « Toyota sraz - ANO či NE ?

    Chci se zeptat, zda se pořádá také u nás v ČR nějaký sraz majitelů značky Toyota. V Německu je to celkem běžné. U nás se pý také něco pořádá, ale nevím podrobnosti a nevím, zda je to skutečně pravda.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.06.00  13:29

    « Re: to našrot

    Doplňuji o údaje pro Carinu 2.0, 89kW:
    mimo město 6.0, město 9.5 l v létě a 10l v zimě, půměr 8 l / 100 km
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.06.00  16:34

    « Re: to našrot

    průměr po městě je asi děsnej, to jsem radši nepočítal, ale řek bych, že když za den po Praze najedu tak 200 km, tak mi na to stačí necelá polovina nádrže (podle ukazatele), jenže ten ukazuje nelineárně, ale tipoval bych tak opravdu těch 20 l, tedy cca 10 na sto (to je děsný číslo). když je to mimo město a šetříš to, tak se dá jet i za cca 6,3, 6,7 litru. A když to mimo město nešetříš (jak po okreskách, tak po dálnici), tak to jede tak za 8, 8,7. Kámoš měl Mazdu 626tku 2litra a pod 10 se nedostal...
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.06.00  08:34

    « to našrot

    Jakou máte asi spotřebu? Já bych vzal určitě raději 2.0, ale jak se to zatím vyvíjí tak to vypadá na naftu (3x fuj), ale za ty prachy? Jsem z toho prostě našrot :).
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.06.00  09:09

    « Já se smál.

    Tuhle jsem byl s Corollou v myčce.Nedělám to často,radši meju sám.Přede mnou tam stál maník s Audinou.Nějaká starší 80-ka.Myl a drhnul,šamponoval a zasedrhnul,stříkal a drhnul.Vše růčo,protože na tom střepu měl asi 6(slovy-šest)antén.A když tu naleštěnou a osamolepkovanou káru dosušil a chtěl zmizet,tak jsme ho musely spolu s ostatníma chlapama co jsme se za ním nahromadily odtlačit.Myslím že ať jsem dělal,co jsem dělal,poznal na mě že se sqělě bavím.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.06.00  17:37

    « Re: ještě to: risa

    jenže ta Tundra zase tolik nejezdí, to je fakt jen dodávka do terénu (něco jako HiLux). V té Carině máme 1,6, bohužel už zeslabenou na 105 HP, takže to byl fakt "kauf" :o(. Jede to sice docela pěkně (maximálně 219 z kopce, 210-215 do kopce), akorát akcelerace trochu zaostává (tak těch 10,9, 11s na stovku, bouhužel) - strašně dlouho jí trvá, než zareaguje na jedničku, to musí mít aspoň 3000 otáček. Pak mi na ní ještě trochu vadí šlatpáka, protože má jedničku vlastně přímo uprostřed toho tunelu a pětku u kolena spolujezdce (to u Corolly mám pětku v místě jedničky u Cariny)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.06.00  17:47

    « Re: Sháním KLIMATIZACI na TOYOTU Carinu E

    Dejte mi prosím nějaký kontakt, ozvu se a dohodneme se. Od 30.6. do 11.7. jsem na dovolené.
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.06.00  10:51

    « MR2

    Doporučuju všem příznivcům této značky zakoupit nový časopis T3.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.06.00  15:25

    « Re: ještě to: risa

    a co toyota Tundra to by mohla bejt docela slušná kára, ale to bude taky chlastat jak tank. Vy máte co za motor v té Carině?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.06.00  15:21

    « Re: našrot

    Já se o diesly taky nikdy nezajímal až do té doby co stál benzín 30kč a naftu můžu mít za 13 Kč, ale upřímně nafťák u mě není auto to je zoufalství ;). To, že půjde Avensis s cenou dolu to je jasný, ale právě až na podzim i když při mém rozhodování už si počkám na VVT-i :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.06.00  15:14

    « Re: Sháním KLIMATIZACI na TOYOTU Carinu E

    Máme v podstatě jednu přebytečnou Carinu E s klimatizací :o))
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.06.00  20:14

    « Sháním KLIMATIZACI na TOYOTU Carinu E

    Pokud někdo máte přebytečnou klimatizaci na TOYOTU Carinu E, dejte mi prosím vědět na brazdic@volny.cz KOUPÍM !!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.06.00  15:33

    « Re: ještě to: risa

    ta spotřeba (podle oficiálních údajů Toyoty) je cca 13 l ve městě a 11,5 na dálnici (přepočítával jsem to z mílí na gallon, tak to není úplně přesně), ale rozhodně do českých cenových oblastí to není :o)). S tim nakláněním je to asi fakt, ale zase je pravda, že to sedí líp než oktávka, který v ostrých zatáčkách lítá ve vzduchu zadní vnitřní kolo :o))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.06.00  15:29

    « Re: našrot

    bohužel s tou Carinou E po r.v. 1996 je to fakt takový, jaký píšu. Právě i podle těch tabulek jsou tyhle anglánský nějaký sabotovaný :o)) A to jsme jí kupovali opravdu úplně novou a za měsíc, po pěti tisících, tam byla na výměnu "kostí" u zadního stabilizátoru. O diesly se moc nezajímám celkově, takže to ti neporadím. Ty avensis půjdou podle mě tak koncem roku dolů, protože bude na trhu novej model (no... facelift s novýma motorama).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.06.00  15:52

    « Re: ještě to: risa

    Jo to jsem viděl někde na Netu, ale to je fakt pro amíky protože tohle tady asi neuživíš. Musí to chlastat tak 12-15 litrů a to jsem asi ještě optimista. Sice se to bude asi fest naklánět. Spíš určitě, ale ta akcelerace je fakt very gut.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.06.00  15:48

    « Re: našrot

    Bohužel pro mé sportovní srdce to vypadá opravdu na Carinu, ale dám na tvojí radu a nekoupim Made in briťouši. Co se týká kvality sám dobře víš moc dobře, že zrovna Cariny vycházejí v průměru jako vůbec nejspolehlivější. Takže je opravdu divný, že se ti takle ser. Vy jste jí kupovaly novou? Jestli ne nemohli být nějaké závady způsobené předchozím majitelem? Mám kamaráda který prodával Felicii která měla najeto 28 000km a byla úplně v *, úplně všechno totál. Jinak by mě zajímalo jestli dělaly i TDi protože jak pátrám v hlavě v ČR se oficiálně neprodávaly. Co si pamatuju tak se prodávaly jen ty 2.0 v naftě, ale turba dávaly až teď do Avensisu. Do coroly to bylo na 100% bez turba, ale třeba v Belgii nebo ve Švýcarsku to mohlo být jinak. Avensis bych bral, ale nechci vykrvácet všema prachama do auta a pod 400 000,-Kč jich moc nekoupíš a nebo jsou ...divný ;o
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…