TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.09.00  15:19

    « Re: ahoj všichni

    Co konkrétně bys potřeboval?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.09.00  11:18

    « Re: Carina 2.0

    Zdraví CARINA. Podle zbytku, co tůstal jsem usoudil, že máš nějaký problém, při teplotách nad 30 stupňů. Zkus se znovu ozvat.
    Čau.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.09.00  23:17

    « Re: celica

    Jejej ty tu fakt jeste existujes? Koukam ze tu zvatlate o ctykolatejch celicach: Ja jsem si prave koupil jednu to snad vis, ne? Hele co udelame s tim srazem toyotaku dame to konecne dohromady. Nerikej ze si jeden den neudelas cas?!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.08.00  21:43

    « Re: Avensis

    Sériově asi ne, možná do toho ale budou dávat to, co dávali do CarinyE GTI (dvoulitr, 156hp, 0-100 cca 8s), ale to nevím jistě. Jinak nějak na podzim má být "faceliftovaná" Avensis s novýma VVTi motorama, tak uvidíme... Asi budem kupovat a tedy prodávat Carinu 1,6, takže jestli máte někdo zájem, navrhněte cenu (malý popis: rok uvedení do provozu 1997, výbava GLi, vínová mica, 1,6i 105hp, klimatizace, k prodeji cca v listopadu či na vánoce - cca 150tis. km)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.08.00  20:35

    « Re: Carina 2.0

    a nemáš třeba jenom zarezlé táhlo od plynu? Nebo někde zanesený, to by tomu tak nasvědčovalo. Strejdovi se to děje na Fafíkovi a řek bych, že to má nějaký zanesený, protože tím moc nejezdí a má na tom všechno nový... Ne že bych chtěl srovnávat Cariny s Fafíkama (taky jednu máme - 1.6), jenže ty co začali dělat v Anglii jdou děsně brzo do háje - máme jí od 97, najeto cca 130tis a už je nový alternátor, kotouče, stabilizátory, teď se hlásí o výměnu spojka, drobnosti nepočítám (jako že se sama zapíná mlhovka, něco se různě klepe, skřípe apod.). Nejvíc mě štve, že ty mrchy v Tsushu našli najednou nejvíc poruch až po záruce (např. ta spojka už blbne od 90tis.). Jediný co mě na tý Carině docela těší, je spotřeba, když se šetří: 78 km, z toho 10 po městě a zbytek po dálnici, za 4 litry (tedy cca 5,1 na 100km). Jenže když zase tu spolehlivost srovnám s naší osm let starou Corollou, na které se za 210tis km měnila akorát ve 200tis spojka a výfuk...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.08.00  09:06

    « Re: Carina 2.0

    r.92. Ročně najedu 30tis. Teď se ale problem neobjevuje, takže budu muset počkat do dalšího léta, nebo až budou denní teploty nad 30°C.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.08.00  15:55

    « Re: Carina 2.0

    jakej máš rok? co takhle lambda sonda?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.08.00  09:29

    « Re: ND TOYOTA - dotaz

    Velký vrakoviště je ve Slušticích.Maj tam všechny japonce,takže snad i Toyoty.
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.08.00  08:54

    « ND TOYOTA - dotaz


    Existuje v Praze, resp. v okolí Prahy vrakoviště vozů TOYOTA ? Může být i prodej použitých ND. Předem děkuji.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.08.00  22:26

    « Re: Carina 2.0

    Svíčky mají 12 tis. měněny v Toyota servisu v rámci pravidelné 15tis. km prohlídky. Po ochlazení a konci veder se situace vrátila do normálu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.08.00  08:23

    « Re: Carina 2.0

    a co takhle svíčky?
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.08.00  11:07

    « Carina 2.0

    Zůstává mi viset volnoběh ve vyšších otáčkách (1500-3000). Po jemné akceleraci se vrátí na nastavenou hodnotu, cca 700. Nevíte čím by to mohlo být?
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.08.00  17:34

    « TOYOTA COROLLA - 1,6 l - r.v. 1996

    Potřebuji vyměnit jednotku mechanické klimatizace. Víte někdo o něčem levnějším ? Zdravím !
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 17.08.00  15:14

    « Re: Vycistenie pristrojovej dosky

    Je tu uz v pohode, zobral som brusny papier, vvybrusil som to, vycistil a nastriekal farbou na plasty. Malokto spozna,ze to bolo upravovane.
    Inak to proste neslo.Skusal som vsetko.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.08.00  13:06

    « Re: Vycistenie pristrojovej dosky

    To budeš mít zřejmě stejně v * od toho lepidla, jestli to ten borec před tebou lepil sekunďákem.
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.08.00  20:50

    « Kotrmelec

    Hi, toyoťáci
    chvíli Vás už pozoruju, ale zatím nebylo s čím do diskuse. Už je, i když bych si tu zkušenost raděj odpustil. Cestou do Chorvatska jsem svou Carinu E Wagon ve stodeseti převrátil na střechu. (pokud má někdo podobné choutky, tohle auto vřele doporučuji, pokud Vám ho pak nebude líto jako mně)Zatímco rodina z toho vylezla bez škrábance, já teď vyškrabuju zbytky z konta a sháním plechařinu, abych to báječný auto zas dal dohromady. Jako největší problém vidím právě tu střechu, ty ostatní "legrácky" jako blatníky, světla, kapota, blinkry... se už trochu rýsují. Takže pokud někdo víte o nějaké nepotřebné střeše na tohle super AUTO, dejte prosím vědět. Rovněž pokud víte o "slušném" vrakovišti, nebo jiném dostupném zdroji dílů (mimo ELITu & spol, samozřejmě)dejte prosím vědět, buď tady nebo na J7@seznam.cz.
    P.S. Jak to leželo na střeše tak olej natekl (sáním?) do vzduchového filtru a vytekla baterka. (aspoň co zatínm vím) takže pokud máte někdo radu čeho se vyvarovat před nastartováním po vyčištění a opravě - každá drobnost vítána.
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.08.00  09:56

    « Avensis

    nevíte náhodou někdo, jestli se dělá nějaký sportovně upravený avensis (vyšší výkon, tvrdší tlumiče a tak) ?
  • 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 13.07.00  13:36

    « Vycistenie pristrojovej dosky

    Dobry den.Potreboval by som od Vas radu. Na mojej Corolle je (bola) imitacia dreveneho oblozenia na pristrojovej doske. Kedze sa mi zacala odliepat, tak som ju dal dole. Na stredovej konzole to islo pekne, bez problemov. Ale na obidvoch stranach to bolo horsie. Bolo to pravdepodobne lepene sekundovym lepidlom alebo chemoprenom. Ostalo tam zaschnute (akoby zazrate) lepidlo a sem - tam spodna cast tej imitacie. Rad by som to lepidlo dal nejakym sposobom dole, samozrejme aby som tym neposkodil plast. Mozte mi poradit nejake specialne prostriedky na cistenie? Nikto mi nevedel poradit nejaky specialny pripravok. Existuje jediny - "Scolla Tutto" - nejaky taliansky, ale ten sa k nam uz nedovaza. S roznymi chemikaliami je to problem, lebo poskodzuju plast. Mozte mi poskytnut nejake informacie? Dakujem.
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.07.00  15:02

    « ahoj všichni

    Máte někdo zkušenosti s Toyotou Yaris ???
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.07.00  14:55

    « Re: celica

    Tak dík! Do toho 90. roku by stačila. Kámoš má 87mičku, ale obyč 2.0. Takže jí tak trochu od vidění a svezení znám. Líbila se mi, ale jelikož jsem vysazen na "čtyřkolky", bral bych radši tu.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…