TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.10.00  14:12

    « Re: Toyota Corolla 1.3 Liftback (r.v. 1991, karbec)

    Ty karbece dělali jen do 03.1990.Já mám 1,3 stříkačku 12V v kombi a tam zase světe div se není otáčkoměr ale "jen"ekonoměr.A maximál má psanej 165 a hnal jsem jí přes 170 jen to hvízdalo.Reduktor se přitom neozval ani na 4-ku.A to na kombík není špatný.Rok výroby 11.1991.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.10.00  13:14

    « Re: Toyota Corolla 1.3 Liftback (r.v. 1991, karbec)

    Toyoty mají bohužel omezovač otáček na pětku jinde, než na nižší rychlosti (na 1,2,3,4 cca 7300, na pětku cca 6200) a víc to pak fakt nepojede. Taky jsem si řikal, že bych moh z CarinyE 1,6 vytáhnout alespoň 225, ale při 219 to chytil omezovač a víc ani ťuk. Ale je fakt, že to jede i do kopce (když se s ní jede delší dobu rychle - tak po 50km).
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.10.00  12:54

    « saab

    No, ja jsem se te chtel puvodne "zastat" vice, napr. jsem chtel nekterym pripomenout drivejsi prispevky, ktere by se daly pojmenovat "nezatezuj ostatni", ale ... Ja se rad vykecavam a ver mi, ze mit podobnou zkusenost, psal bych o podrobnostech mnohem detailnejsich, kdo nechce, at necte. Stejne ale mam pocit, ze kdyz budes chtit nyni napsat neco o pozadi prodeje, budes mit furt v hlave otazky, jestli o tom mas napsat, aby to zase nekomu nevadilo. Napis.
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 17.10.00  11:59

    « Re: Toyota Corolla 1.3 Liftback (r.v. 1991, karbec)

    Nechci strašit, ale vypadá to, že jsi dopadl podobně jako já. Já taky kupoval 1.3 karbec liftback 1991 než mi v Toyotě řekli, že rok výroby je květen 1989. Když jsem si pak zjišťoval informace, tak jsem zjistil, že 1.3 s karbecem se dělala jen do 9.1989, od tohoto data se dělala jen se vstřikováním. Dá se to poznat i podle toho jestli tam máš otáčkoměr, protože karbec ho nemá a stříkačka zase ano (teda pokud to nedělali za příplatek). Jinak když jsem ji koupil, tak jsem z ní dostal max. 155 km/h (dle tachometru), ale to byla ještě ve velmi špatném stavu, od té doby jsem to nezkoušel, ale jede fakt super.
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 17.10.00  11:50

    « Re: Re:

    to lama & mfilip: díky za podporu
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.10.00  10:17

    « Re: Toyota Corolla 1.3 Liftback (r.v. 1991, karbec)

    Ta 1.3 jezdí fakt super, ale 1.6 nemá chybu protože má dřív točky a hlavně déle. To je právě jediný co mi trošku vadí a to je, že toyoty málo točí alespoň ty menší obsahy i když uznává, že pro mě auto s menším motorem jak 2.0 nemá cenu ;)
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.10.00  09:45

    « Toyota Corolla 1.3 Liftback (r.v. 1991, karbec)

    Kurna, nebudete mi to verit, ale z tyhle kocicky, ktera ma v provedeni
    liftback vyjimecne dobrej podvozek (na svou dobu), jsem vyzdimal neco
    malo pod 200, tusim asi 195, to jen pri vykonu 55kW! Pruser je v tom, ze
    by jeste jela, ale uz byla oprena rucka tachometru, takze jsem to
    nechtel trapit. Ale furt tam byla rezerva vic jak 2000 otacek za min.
    Myslel jsem si, ze by to mohla bejt odchylka, zpusobena spatnym rozmerem
    kol a pneumatik, ale ty jsou spravny. Takze Toyoty jsou fakt super. A to
    nemluvim o tom uzasnym (na 1.3 l) zatahu po prekroceni 3000 ot/min-1.
    Tocit lze az tak do 7500, ale uz pri 6200 ma max vykon. A je to
    karbec...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.10.00  09:43

    « Re: TOYOTA SRAZ

    Taky se tesim
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.10.00  07:50

    « Re:

    Mě taky ne. Naopak. Pokud má někdo s něčím nebo někým dobré nebo nedobré zkušenosti ať to ventiluje. Ostatní alespoň budou tušit do čeho jdou.
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.10.00  07:21

    « Bez nadpisu

    Mne saab nezatezuje. Rad se dozvim okolnosti pribehu.
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 17.10.00  06:47

    « Re: Podraz

    Podraz za podraz. Jde tu hlavně o to aby nenaletěl někdo jiný. Oni se tím prodejem vraků totiž zabývají a určitě nebudu jediný a pokud to odradí alespoň jednoho, tak budu rád. Je to totéž jako celá rubrika o AAA Auto Praha.
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.10.00  22:59

    « Podraz

    Saabe,chapu Tvuj problem a je mi te docela lito jak si naletel.Nechapu vsak na co vsechny ty osobni udaje lidi se kterymi jsi ve sporu.Podle me je nechutne rozmazavat soukromy problem na motorcafe.Kazdy by si mel vyresit svuj problem sam, tedy pokud nejde o nejake obecne ohrozeni apod.Bud chlap a pust se do ni jak se patri, ale nezatezuj tim ostatni.
    kamil*
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.10.00  22:37

    « TOYOTA SRAZ

    Tak co, bude nejakej ten toyotackej sraz ?
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 16.10.00  15:18

    « Re: Corolla

    Takže v létě ji asi koupím v provedení 5 dv. a motor 1.6.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.10.00  13:43

    « Re: Corolla

    Tak tohle je skutečně nejhezčí corolla. Ta novejší je hezká jenom tří dveř. Prodavájí se kolem 130-150 000,-Kč. Tří dveř ti doporučuju jestli rád sekáč zatačky protože v zatáčkách je tohle auto fakt super. Pokud by jsi šel i do 1.6 tak máš auto který v zatáčkách nedohoní ani Octavia v turbu a hlavně se nesere jako Octavia ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 16.10.00  07:13

    « Corolla

    :-)

    Dal jsem jí poslední šanci. Jinak její švagr (nebo co to je) se převozem těchto vraků zabývá. Dle mých zdrojů po něm dokonce jde finančák. Jmenuje se Karel Bartovič (630722/0513) ze Znojma, takže ve Znojmě bacha na něj.

    Teď ke Corolle, nevíte za kolik se dá sehnat Corolla Compact 5dv.(od roku 1992). Mě se totiž tato líbí, tedy pokud to je ona, fotka je na [odkaz] a nevíte jak vypadá ten liftback ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.10.00  09:17

    « Come and join our group!

    I would like to invite you to join our ICQ Interest Group - Toyota Celica (any year).
    By becoming a member of the Toyota Celica (any year) ICQ Interest Group you can join us for a chat, get to know people who share your interest, and become a part of the best and up to date community on the Web!
    Join our group at: [odkaz]
    Hope to see you soon in our group,
    Martin Du?ek
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.10.00  15:32

    « Re: to: saab

    pošlu jí SMS z Netu ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.10.00  15:31

    « Re: to: saab

    Tak to je mi tě skutečně líto. Všeobecně lidi proboha vezměte si sebou někoho kdo tomu hoví takhle stočený tachometr je nepřehlédnutelné. To, že to nedáš k soudu to je právě bordel v tomhle státě, že na to každý spolehá, ale pokuď to máš přes právníka a je to opravdu neprůstřelné tak bych do toho šel, ale to, že někdo tě chtěl podvést vědomě se těžko prokazuje. Pokuď soud vyhraješ tak ti bude platit i toho pravníka.
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 13.10.00  11:34

    « Re: to: saab

    Jestli si s ní chcete pokecat, tak mobil na ni je 0603/374068.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…