TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.11.00  15:47

    « to prcek007

    Nechci ti kazit radost, ale řekl bych, že tím "vylepšováním" to auto dost pokopal chudáka (hlavně tím výfukem - jinak bokem: co nazýváš boost control?)... Jinak jestli máš na mysli opravdu Supru MKIII, tak ta má v turbu 333 hp sériově a taky sériově za 4.5 s stovku...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.11.00  20:08

    « Re: Žije Toyota Club ???

    Jo letadlo to je, známej - předchozí majitel do toho nacpal dost peněz, takže je půl práce hotovo: čip + boost control, K&N filtr, roura Remus. Údajně 300 PS. Chci to někde nechat změřit na brzdě, nemáte s tím někdo zkušenosti? (kolik peněz, kde jsou nejlepší, ...). Už se těším na jaro :-).
    Jinak Lexus 200 má 110kW, s tím opravdu závodit nemůžeš a ta elasticita je dána právě těmi 6 hrnci. To je jako 320i. Nedám na 6-válce dopustit - je to paráda. Ten novej má bejt ve stejný třídě jako 200? To by už bylo zajímavý.
    Chtělo by to klubový stránky - fotky, info o srazech, tipy&triky. Takhle ve fóru ledacos přehlédneš.
    Toyotám zdar (a sportovním zvlášť).
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.11.00  16:46

    « brutální Lexus

    Slyšel jsem hodně velkou chválu na IS 200. Já jsem sní tak trochu opovrhoval protože na šesti válec mi přišlo, že to auto má strašně malé zrychlení (9.5), ale elasticita je u něj prý bezkonkurenčí. Zeptat se chci na něco jiného, jestli nevíte někdo o novém modelu lexusu s motorem 3.0l? díky předem
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.11.00  16:26

    « Re: Žije Toyota Club ???

    Gratulace ke koupi letadla ;). Jinak Martin to inicializuje, ale občas se tu nezdržuje :o
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.11.00  13:31

    « Žije Toyota Club ???

    Zdravím všechny T. příznivce.
    Po asi 2 letém obdivování Supry 3. generace 3.0 Turbo jsem se stal jejím majitelem.
    Hledel jsem na netu nějaký český T. club a objevil jsem tohle disk. fórum. Žije club i normálně (vlastní www, srazy...), nebo jenom tady?
    Četl jsem že snad byly i nějaké 2 srazy.
    Jak jsem pochopil, tak to inicioval (iniciuje ?) Martin Dušek (doufám, že si to jméno pamatuju dobře). Rád bych mu pomohl, aby se to trochu hýbalo. Je mi jasné že Supra není tak časté vozítko, ale dohromady s Celicami a MR2 by to už mohlo být zajímavé.
    Díky za všechny odezvy.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.11.00  07:37

    « Re: Odfouknutá lišta

    Jestli jezdis pod 140, tak ti je ta lista k nicemu :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.11.00  01:38

    « Odfouknutá lišta

    Kdo má starší CARINU E( do cca 92 ) tak ať si kontroluje upevnění plastovélišty předního skla.
    Protijedoucí truck mi ji nárazem větru odloup jako perníček a na šrotišti jsem dostal informaci že takových nešťastníků se tam po náhradní liště poptává více.
    Šla by nějak "nová" až ji seženu víc fixovat?
    Kdo mi dá tip jak ten kousek plastu sehnat pod 1000 Kč?
    Kuptemi ji někdo na šrotišti v Němcích ... dík!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.11.00  18:40

    « Re: To Našrot:

    Ještě k těm nápravám. Zjistil jsem, že to dělá firma ZF, ale dělají jen řízení + čerpadlo, takže ne celý přední podvozek :o).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.11.00  18:38

    « Re: Tech. data a rozměry

    carpoint.msn.com - ale tam jsou data na americké modely, které se dost liší i v motorech. Možná je tam nějaký link na evropu, to jsem nezkoumal
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.11.00  15:14

    « Re: AVENSIS 1,6

    Já jsem nepřítel nafty ;), ale za 15,-Kč/l se ze mně stane asi přítel. Uvidim jak ta 1.6 bude jezdit mám z toho právě trochu obavy, že to bude liný, ale pokusim se ho rozhejbat :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.11.00  15:11

    « Re: To Našrot:

    no ten link dost * :). zkusim něco od Foliatecu určitě to dopizdim, ale zkusim to :)
  • 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 20.11.00  12:02

    « Tech. data a rozměry

    Nevíte někdo kde se dají sehnat technická data a rozměry Toyot? Jde mi hlavně o mou Corollu. Někde je uveden výkon 55kW, někde 53kW/6200 a jinde zase 52kW/6000. Motor s karbecem a katalyzátorem 2E (model EE90L). Dále by mě zajímal točák, zrychlení, spotřeba, rozměry (liftback 5/1989) atd. Díky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.11.00  11:01

    « Re: AVENSIS 1,6

    Avensis docela doporučuji, máme ho doma 1.6/81 kW, sice to není žádný závoďák, ale rozumná spotřeba ( jezdí s ním táta, dlouhodobý průměr 6.5 l/100 km), pokud porovnávám třeba s Octavií, tak je v Avensisu o 200 % víc místa a je asi tak o 150 % pohodlnější. Není to špatné auto, u nás ale nedoceněné a i docela drahé. Táta intenzivně vybíral auto cca. půl roku a porovnával snad vše co je na trhu v ceně okolo 500 tis. Myslím si, že vybral dobře. Samozřejmě každý si chválí svoje, ale tohle auto s klidným srdcem doporučuji. Já sám jsem "přítel" dieselů, mám Astra 1.7 TD 60 kW a nedám na ní dopustit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.11.00  13:40

    « Re: To Našrot:

    Zkus třeba www.ms-design.com, oni stejně dělají všichni stejné doplňky, takže nakonec máš to auto jako všichni ostatní :o). Jeden náš soused má Avensise zcela sériovou 1,6 a jediné, co s ní udělal bylo, že tam dal 16" šestipaprsková kola s hodně tenkými paprsky (originál Toyota) a vypadá to úplně perfektně i bez mračítek a spoilerů, i když ten zadní bych jí dal...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.11.00  10:40

    « Re: To Našrot:

    Přesně nepotřebuju spíš mě to zarazilo i když je pravda, že jsem teďko viděl VW a byla to kompletně toyota. Bylo to něco jako toyota Hi-lux nevzpomenu si na jméno. Jinak nevíš o nějakým odkazu, případně jestli nemáš obrázek úpravenýho avensise. Chtěl bych trochu vylepšit vzhled. motor 1.6 tam není co vylepšovat ten je prostě chorej od narození :).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.11.00  20:09

    « Re: To Našrot:

    Přední závěsy. Jestli chceš vědět kdo přesně, tak to budu vědět příští týden, protože ty materiály nemám teď doma.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.11.00  14:24

    « Re: AVENSIS 1,6

    Nepotřebuju Combi, to už mám.....
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.11.00  10:46

    « bazar ;)

    Doufám-že Vás nenaštvu když sem napíšu jestli někdo nemá zájem o corollu r.v.98 1.8 4x4 a nebo Supru r.v.90 3.0 turbo. :o
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.11.00  10:43

    « To Našrot:

    Podvozek na Avensis dělají němci??? Kdyby jsi to nepsal Ty tak tomu vůbec nevěřim :). To chceš říct, že už naše toyoty bude jenom paskvil? Něco angláni něco němci a teď začnou ještě ve Francii.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.11.00  10:39

    « Re: AVENSIS 1,6

    Jestli chceš tak mám možnost za ty samé peníze combi kromě kůže je tam všechno. Koupené v CR.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…