TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 29.03.01  10:34

    « Re: Budicek!

    185/65 samozrejme
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 29.03.01  10:33

    « Re: Budicek!

    Mam Dunlop SP Sport 200e(185/64/14),celkom som s nimi spokojny.Elektrony nemam, ale chcel by som si ich dokupit.Mozno kupim nejake starsie.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.03.01  13:17

    « Re: Budicek!

    Jasne, zase sa skosilo. Inac ake letne dunlopy jazdis? mas ich na liatych diskoch?
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.03.01  10:39

    « Toyota v F1

    Když Toyota v příštím roce vstoupí do F1, bude muset koupit nějakou stávající stáj, nebo se stávající počet rozšíří? Slyšel jsem, že počet stájí je omezený.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.03.01  09:33

    « Re: Dva karburátory - jak na ně ?

    S karburatorama ti neporadim, tam jsme na tom stejne. Ale 4A-GE RWD Corollu najdes v Annonci asi tri, je to vetsinou oznaceny jako Corolla Coupe, rv. tak kolem 86-88, ceny kolem 40 tis. Nebo zkus www.tipcars.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.03.01  14:17

    « Re: f1

  • 00 Reagovat !

    foto

    27.03.01  13:21

    « f1

    Finsky jezdec Mika Salo havaroval behem nedelnich testu v novem voze formule 1, s nimz chce japonska staj Toyota vstoupit pristi rok do serialu mistrovstvi sveta. Salo narazil v rychlosti 220 kilometru za hodinu do zdi na okruhu Paula Ricarda nedaleko Marseille, z nehody vyvazl bez zraneni
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 27.03.01  09:24

    « Re: Budicek!

    Ja si este zimne pneu aspon do Velkej Noci necham, clovek nikdy nevie.Ale uz sa na to tesim na moje letne Dunlop,jazda na zimnych gumach je priserna.
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.03.01  09:53

    « Budicek!

    Chlapi, jar je tu, (kytky smrdej a ptaky rvou jak kravy :-(( ), takze hrrrr na prehliadky, vymenu olejov, pneu a pod.
    A pripadne by nezaskodila nejaka diskusia o skusenostiach a poznatkoch z tejto oblasti nie?
    Alebo som tu ostal sam :-( ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.03.01  09:40

    « Re: Statistika TUV

    saab ti ji posle, nebo na www.idnes.cz dat do hledani TUV .... porád .....
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.03.01  08:41

    « Sakra chlapi,

    přece to nepošlem do archivu...
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.02.01  13:08

    « Statistika TUV

    Prosim Vas, neviete nahodou, kde by som mohol najst statistiku TUV (ADAC,...) o kvalite a spolahlivosti aut?
    Dakujem
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.02.01  20:01

    « Re: Dva karburátory - jak na ně ?

    Karburátory - nevím. A Corollu na zadek? Tedy mrkačku.. to bude v Čechách asi dost složité, protože se dovážely snad jen do Švýcarska. Jednodušší by asi byla čtyřkolka sedan a nebo třídvéřák 4A-GE...
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.02.01  07:39

    « Dva karburátory - jak na ně ?

    Mám motor 2T-B, tedy šestnáctku se dvěma karburátory. Nevíte, kdo by je dokázal seřídit ? Pokud možno někdo, kdo už je někdy seřídil. Už jsem narazil na "odborníky", kteří mi tvrdili, že "nějak to seřídíme" a chtěli mi to seřizovat jen tak za volnoběžného chodu šroubovákem přímo na ulici. Tak takový nechci.
    Zároveň bych chtěl koupit Corollu 1.6 s náhonem na zadek a motorem 4A-GE, nevíte o něčem ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.02.01  15:51

    « Re: SUPRA

    Mě tam ty Boschky vydržely opravdu asi 40t km, akorát to auto jezdilo neustále hůř a hůř a asi se tim na něm i něco po.., protože teď když je studený motor, tak je to nějak nezvykle hlučné. uvidíme..
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.02.01  15:49

    « Re: kola

    Tak to asi ty lidi co dělali ten katalog, co mám doma zastřelim (ještě štěstí, že jsem od nich žádný kola nekupoval :o))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.02.01  08:54

    « Re: SUPRA

    K novým svíčkám ti můžu jen říct, že nemusíš nic kontrolovat protože když nedáš originál, tak ti vydrží HODNĚ dobrý tak 10-14 dni. Brisk (nebo jak se jmenuji) vydrzi přesně tři dny. :))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.02.01  08:52

    « Re: kola

    Diky už mám. Jinak rozteč je 5x100 a středová díra 55mm podle ofi. tabulek 54,6mm. Jen kdyby to někdo potřeboval.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.02.01  12:45

    « Re: SUPRA

    Když ti měnili svíčky, tak se na ně radši podívej, jestli ti tam dali správné, protože většinou v těch servisech šetří a dají ti tam nějaké Boschky do Feldy a naúčtují ti správné NGK. A pak to samozřejmě pořádně nejezdí (už s tím mám bohužel své zkušenosti, ale jen u Corolly - dali mi tam právě Boschky do Feldy a auto mělo zátah jen kolem 4tis otáček, teď jsem je vyměnil za originál NGK a už si musím dávat pozor jak pouštím spojku, protože to na suchu hrabe i bez plynu...).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.02.01  09:08

    « Re: SUPRA

    Dik za radu...hovoris, ze do motora radsej nesahat...hm, to si asi vezmem k srdcu, ved ono to aj tak ide dobre...ja mam r.v. 91, takze starsiu, ale teraz idem menit spojku, predne loziska v kolesach, olej, sviecky a podobne veci...vyratali mi to v servise na cca 40.000,-Sk, takze mam radost...a chcel by som este vymenit panel, co sa s nim ovlada klima za model 91, je krajsi...no este sa uvidi...
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…