TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.12.01  20:18

    « Re: Celica

    modrou jsem v Praze ještě neviděl - jen dvě stříbrný a jednu tmavě zelenou. Jenže to bohužel byly všechno automaty, což naprosto nechápu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.12.01  20:18

    « Re: Celica

    je to hodne tezky.u nas jich sice par je,ale vetsina je znicena.ale par by se jich naslo a dyztak se daj dotahnout z nemecka.
    jinak nevite o nekom kdo ji ma taky?
    a dneska sem videl krasnou modrou supru s prazskym cislem,neznate ho nekdo?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.12.01  00:00

    « Re: Celica

    jojo, já jsem si přečet, že nemáš GT4ku. Jen jsem prostě říkal, že je také pěkně složité GT4ku sehnat.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.12.01  18:26

    « Re: Celica

    ja nemam Gt-4.ja mam Gt.to je 2,0L bez turba.vykon 175Hp.Pohon na predek.jinak sem do cech dovezlo asi 50 kusu celic 6.generace
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.12.01  15:55

    « Re: Celica

    Ono totiž sehnat pravou GT4ku je poměrně problém, protože mrkaček bylo vyrobeno jen asi 8000 a čtyřoček už jen asi 4000...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.12.01  15:46

    « Re: Celica

    stejne je to uchylka:-)
    byla za pul mil.docela dobra cena.je jako nova.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.12.01  10:15

    « Re: Celica

    No, ja by som zdielal rad uchylku do japoncov, ale zatial nemam Celicu ani MR2 a do corolly to az tak velka uchylka nie je :o). Mozem sa spytat..za kolko si kupil tu celicu?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.12.01  16:31

    « Re: Celica

    tak vas tady zdravim.sem tady uplne novej,takze AHOJ:-)
    jinak sem konecne nasel sprizneny duse i u nas,jiz podle nazvu je poatrne ze jsem majitelem celici GT,rv 99,cerna,zatim v serii,az na gt-4 kridlo.
    doufam,ze se najde par nadsencu s kteryma budu moc sdilet uchlku do japoncu:-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.12.01  12:43

    « Re: Celica

    Asi ne, poněvadž po českých silnicích jich jezdí docela pomálu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.11.01  15:07

    « Celica

    Našrot> GT4 bych bral taky, ale to bych nejdriv musel prodat svoji 2.0 GT.
    Je tu nějak mrtvo. Copak na celým českým internetu neexistuje něco o Celicách? Ach jo...
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.11.01  23:33

    « Nepřehlédni!!!

    Mám doma navíc 4 ks plech disků rozměr: 5ti dír, rozteč 100,střed 54 mm,šíře 6 palců. Hodí se na Camry,Celicu,Avensis,Carinu. Určitě se dohodnem když zavoláš na tel. 0776087930. Max 2000 Kč za všechny.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.11.01  22:28

    « Re: Nováček

    Já tedy ne, ale jednu mrkačku GT4 nebo ještě lépe čtyřočku GT4 bych bral... :o)
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.11.01  10:29

    « Nováček

    Ahoj! Má tu někdo vás Celicu?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.10.01  15:32

    « Re: Corolla Combi

    a o kolik to máš zvýšené?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.10.01  08:57

    « Re: Corolla Combi

    Tak a uz to mam hotovo,byl jsem s autem na laserove geom.a vse je naprosto OK.Takze si sve reci nech,ale presto dik:)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.10.01  17:17

    « Re: Corolla Combi

    Se změnou světlé výšky se změní úhel, který svírá zavěšení s rovinou silnice - tudíž kola budou více vybočovat vrškem ven.


    Jízdní vlastnosti možná nevadí tobě, protože při běžném ježdění to nepoznáš, ale auto se bude jinak kroutit, bude mít jinou brzdnou dráhu apod.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.10.01  13:01

    « Re: Corolla Combi

    So sv.vyskou sa nemeni geometria,takze o vetsim sjizdeni kol nemuze byt rec.Jizdni vlastnosti je vec druha a to mi nevadi.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.10.01  22:34

    « Re: Corolla Combi

    A nebudou ti vadit horší jízdní vlastnosti, větší sjíždění kol a opotřebení kloubů apod.?
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.10.01  18:30

    « Corolla Combi

    Zdarec,potrebuji tech.pomoc,chtel by jsem zvetsit sv.vysku cca o 30-50mm.Jak na to?Diky moc.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.10.01  03:15

    « Re: Predaj Corolly '96

    to je pravda,ak mate japonske auto vyrabane v EU,dost dielov je europskych,a tie su viac poruchove.Na mojom Avensise som 3x menil brzdove kotuce.Pri tretej vymene mal iba 80 tis. takze to bolo v zaruke,ale predajca uvazoval ze ak sa to este raz zopakuje objedna kotuce z japonska.A mal tom uz takyto pripad presne s Avensisom a ten tiez menil kotuce 3x.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…