TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.02.03  06:46

    « Bez nadpisu

    skus vyměnit svíčky,něco podobného se stalo před časem .Vyměnil jsem svíčky ale musíš dát originál!!!!Skoušel jsem dát Brisky ale motor kolísal,tak jsem namontoval Denza a problém byl vyřešen .
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.02.03  22:22

    « Problém s motorem - SOS

    Mám již 5 let Toyotu Carinu E 1,6 a nikdy jsem neměl jediný problém. Teď mám najeto 135 tis. km a motor mi najednou začal za studena chcípat. Diagnostika v autoservisu údajně nic neobjevila, i když se jim závada po nastartování také projevovala. Závada vypadá takto: po nastartování běží motor ve větších otáčkách (sytič) a po té když se rozjedu a zastavím třeba po 1km někde na křižovatce, spadnou otáčky a motor okamžitě chcípne. Když se ale auto zahřeje na provozní teplotu (cca 5km jízdy) je po problému. Auto bylo pravidelně servisováno ve značkovém servisu! Byl bych rád za každou radu. Díky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.02.03  20:25

    « Re: YARIS nebo Fabia?

    Ty máš přece Oktávku, tak bych jako známku dobrých vztahů chtěl po dealerovi nějakou exklusivní nabídku a šel bych do Fabie. Pokud bych šel do jiné značky, měl bych obavy z nového budování vztahů se servisem atd. Já jsem třeba s NH Carem v Praze 9 maximálně spokojený a potom ačkoliv mě třeba moje auto v něčem již funkčně neuspokojuje (žádné technické problémy nemám) raději neměním, zejména po všech příbězích v rubrikách Ford, Peugeot, atd.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.02.03  19:13

    « YARIS nebo Fabia?

    Pánové prosím o radu. Chci mojí polovičce koupit nějaké menší vozítko. Jí se nejvíc líbí YARIS, já bych dal přednost Fabii 1,2. Podmínky pro malé auto jsou: 2x airbag, posilovač řízení, klima. Fabka ma při stejné ceně navíc ještě ABS a o něco lepší výbavu.....
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.02.03  13:21

    « sraz

    Byl někdo na Toyota srazu v Hořovicích????
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 12.02.03  13:42

    « Re: new avensis

    Nove info od slovenskeho importera: Avensis s 1.8 bude v ponuke aj na Slovensku. V plnej vybava (s tymto motorom bez kontroly stability a trakcie) okrem koze, navigacie atd... by mala stat okolo 850 000 Sk. S dieslom 85 kW by mohla byt cena do 950 000 Sk aj so spominanymi systemami.Takze lacnejsie ako Nissan Primera aj ako Mazda6.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.02.03  16:07

    « Re: new avensis

    asi preto, aby som si toyotu konecne mohol kupit ja ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.01.03  18:57

    « Re: new avensis

    Lubos1: to bude spíš marketing "evropských vůdců", že by museli dávat 1,6tku moc pod cenou, aby 1,8mičku prodali - takhle nebude zase tak velký rozdíl mezi 1,6 a 2litrem. Osobně ale musím řict, že podle obrázků se mi zrovna dvakrát nelíbí, akorát kombík vypadá fajn. Jinak je to takové moc "poskopčáčtěně nabubřelé" a tenhle styl designu se mi nelíbí - nechápu proč nemohli zůstat u starého dobrého japonského konzervativně provokujícího designu (něco jako minulá Camry nebo Corolla s kulatýma očima)
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 23.01.03  15:33

    « Re: new avensis

    Mam nejake oficialne informacie o novom Avensise. Cena by mala byt nizsia ako Nissan Primera (o kolko asi neviem). Problem je, ze sa na slovensky trh (takze asi ani cesky) nebude dovazat benz. motor 1.8. Nechapem preco, ved prave o tento motor by bol predpokladam najväcsi zaujem.


    Vozidla budu vystavene na Bratislavskom autosalone 18 - 23 marca 2003
    Prve vozidlo pride koncom 02/03 ako predvadzacie.


    Ak vsetko pojde OK a predam o dva roky P307, tak sa budem orientovat na novy Avensis alebo Mazdu6. Uvidime podla cenovej politiky.


    V kazdom pripade to musi byt auto, ktore je na trhu min. 2 roky, aby som sa vyhol nejakym detskym problemom.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 22.01.03  20:05

    « Re: new avensis

    Pozeral som ceny stareho Avensisu, takze 2l VVTi benzin sedan 844t + 11t metaliza. Nevidel som tam ale ESP ani tempomat. Pri novom Avensise by mali byt v ponuke 3 benzinove motory: 1.6, 1.8, 2.0. Takze mozno sa aspon priblizne zachovaju ceny, co sa tyka sucasneho 2.0 l a buduceho 1.8. Pochybujem, ze pojdu nad ceny Mazdy6. Ta s motorom 1.8 v strednej vybave (bohato staci, je tam prakticky vsetko) je za 874 900 Sk.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 22.01.03  19:47

    « Re: new avensis

    Primera je moc draha, keby sa dalo v slusnej vybave s 1.8 benzin do nejakych 900t Sk, tak by som to mozno potom zobral.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.01.03  16:52

    « Re: new avensis

    urcite. ako nova primera. +100 tisic od starej.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 22.01.03  09:41

    « Re: new avensis

    Inak tiez o nom premyslam, ale az o dva roky :(
    Bolo by fajn, keby sa cena napr. 1.8 udrzala na urovni sucasneho modelu 2.0. Ale skor predpokladam, ze ceny sa budu pohybovat ako pri Mazde6.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.01.03  22:53

    « Re: potrebuju help znalcu

    :o))) teď jsem si teprve všim, že odpovídám na rok starou otázku... :o)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.01.03  22:51

    « Re: potrebuju help znalcu

    Je tam jedno turbo pro nízké otáčky a druhé pro vysoké otáčky - tedy dá se to nazvat sekvenční.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.01.03  20:41

    « sraz toyoty

    více na www.toyotaclub.wz.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.01.03  19:11

    « new avensis

    co hovorite na novy avensis? v akych cenovych relaciach sa bude predavat? mate niekto informacie?
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.01.02  20:28

    « potrebuju help znalcu

    jaky typ turba ma supra mkiv TT?je to nejaky sekvencni,nebo sou tam dve klasicky turba?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.01.02  17:22

    « Re: to našrot

    pošli jak velký chceš a napiš cenu!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.01.02  13:57

    « Re: to našrot

    hele, jak velké ti ty fotky můžu poslat (1024x768 nebo až 2048x1536 (cca 1,4 MB))? Mě je to naprosto fuk, já jen jestli to budeš stahovat modemem, nebo rychleji. Akorát nemůžu odeslat e-mail větší než 8 MB...
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…