TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.03.03  17:35

    « Re:

    Myslím, že všechny éčka jsou vyrobené v Anglii, stejně jako Avensisy. Teoreticky by měl VIN začínat SB1 - to je kód Anglie. S jejich poruchovostí to bylo většinou tak, že všechno, co bylo vadné, odešlo v záruce a pak je to v pohodě - aspoň takovou zkušenost mám já a co jsem tak slyšel. Nové Avensisy už jsou prý opět se spolehlivostí na stejné úrovni, jako japonské Toyoty.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.03.03  14:33

    « Re:

    JA jsem kupoval v ambrele a max spokojenost.
  • 00 Reagovat !

    foto

    05.03.03  13:30

    « Bez nadpisu

    Prosim jeste o laskavost. Jak je to s tema Carinama vyrobenyma v anglii? Mam nabidku rocnik 95 koupeno v CR ale Anglicka vyroba. Od kdy jsou ty Toyoty z Anglie stejne kvality jako z Japonska?
    Diky za info
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.03.03  13:28

    « Re: Carina e 2,0 GTi r.v. 95 170 ps

    Das mi prosim kontakt? Kde si byl spokojeny? Diky.
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 05.03.03  13:06

    « Re: Carina e 2,0 GTi r.v. 95 170 ps

    Koukni se na www.ambrela-toyota.cz. Jednu Carinu E tam mají - 2.0i, 1995, 152.000km, ČR za 158.000,- kč. Byla sice bouraná, ale je otázkou jak moc. Kdybych měl prachy, tak si tam koupím tu nádhernou Supru :-) Nebo se koukni na www.tipcars.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.03.03  20:15

    « Re: Carina e 2,0 GTi r.v. 95 170 ps

    Tak od toho bych raději dal ruce pryč,koukni se raději na nějakkou koupenou u v čr.Podle mě je lepší si trošek připlatit a mít jistý původ.
    Pokud by jsi chtěl dal bych ti dobrej tip kde jsem to koupil já a jsem myximálně spokojenej.
    Moje bylo po prvním majiteli a servisováno v Toyotě,taky kupní smlouva byla pro mě výhodná,žádné zbavování odpovědnosti prodávajícího ale záruka a solidní jednání.Taky o ceně se tam dalo docela schopně jednat.
    Prostě jsem byl spokojen a mohu jen doporučit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.03.03  11:07

    « Re: Carina e 2,0 GTi r.v. 95 170 ps

    Jen tak mimochodem. V tom Autobazaru maji uveden rok vyroby 1995 ale kdyz jsem v Toyota Motor Czech proveroval VIN tak mi rekli ze to bylo vyrobe v 6/1992.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.03.03  07:43

    « Re: Carina e 2,0 GTi r.v. 95 170 ps

    Diky za info. Tu co mam v oku je za 130 000,-. Nejde mi o zihadlo na silnici ale starsi vuz ktery je spolehlivy. Tak jsem se zameril na Japonce a Toyota to vyhrava. Byla to nahoda ze jsem ji objevil, zrovna ji dovezli takze nema jeste papiry. Omrknul jsem ji a vypada zdrave (plecharina, tesneni,atd) Ale ted procitam celou Vasi diskusi a mam strach o to kde byla vyrobena. Psal jsem i na Toyotu do Prahy tak snad se ozvou. JInak diky moc za Tvuj prispevek.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.03.03  06:49

    « Re: Carina e 2,0 GTi r.v. 95 170 ps

    GTI bych osobně nabral,je to sice trochu ostřejší ale jistě na výkon motoru,mám 2,0i a jsem max spokojenej.ZÁLEŽÍ ČEMU DÁVÁŠ PŘEDNOST.U toho dvoulitra se spotřeba pohybuje od6-10 lt,ale to záleží na stylu jízdy.Můj rekord je 5,45,ale to už snad nebyla jízda.K ceně se ti nedokážu vyjádřit, záleží na výbavě a td.Tento model jsem u nás moc neviděl tedy hodně málo.Znal jsem jednoho člověka,který ho vlastnil a ukradli mu ho.
    Já osobně bych radil koupit pouze 2,0i ale rozhodnutí je jen na tobě .Ceny r.v.95 se pohybujou od 140-180 tkč podle stavu a td.
    Nejlépe kup made in Japan!!!!!!!!!!
    Taky se dělaly ve francii ale to byly takový dosti holý kusy a moc jich třaky nebylo.
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.03.03  23:11

    « Carina e 2,0 GTi r.v. 95 170 ps

    Mam v planu koupit Toyotu Carinu e 2,0 GTi. Potreboval bych nejake (jakekoliv) informace k tomuto modelu. (spotreba, kde sehnat manual, atd). Je to dovoz z Nemecka Tak by zajimalo jak zjistim misto vyroby (Cetl jsem z snad z Anglie nebrat). Diky za jakoukoliv odezvu
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.03.03  22:38

    « ojetá Toyota

    Nazdárek "toyoťáci" :-)) mám dotaz, nevíte náhodou kolik si tak může pápnout Carina e 2,0GTi z 95 roku? kolik by tak mohla být její cena s najetými 126 tis.km?? díky za odpověď.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.03.03  21:43

    « Páčky pod volant

    Nemáte někdo náhodou nějaký tip, kde sehnat (nejlíp Praha a okolí) páčky pod volant (blinkry a stěrače s cyklovačem) na Corollu sedan do roku výroby 1992? Pasují tam i z Camry a Cariny z té samé doby a i ty novější (tlusté). Ovšem dost z nich má podobný problém jako moje - nejde jim blinkr doprava. Ve Slušticích a na Kutnohorské v Dol. Měcholupech jsem už neúspěšně byl...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.02.03  22:47

    « Re: Problém s motorem - SOS

    Koukal jsem se na to, co to mohlo dělat u nás - v tu dobu jsme měli vadnou lambdu (to ale žere víc benzínu - 1,6tka brala průměrně cca 11 l/100km/h), dál vodní pumpu a termostat a myslím, že to chcípání bylo lambdou - byl u ní přetržený kabel. V servisu (Tsusho) jí zřejmě při prohlídce omylem vytrhli z konektoru a o hnací hřídel se předřel její kablík.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.02.03  18:17

    « Re: Problém s motorem - SOS

    Budu moc rád když mi někdo poradíte. Svíčky a veškeré běžné věci nechávám pravidelně měnit ve značkovém servisu v autocentru DUBA. Pravděpodobně mám prý špatnou Lamda sondu a tak mi jí objednali, ale myslím že to bude něco jiného. Původně zase říkali že to vypadá na čidlo volnověžných otáček a nebo čislo sání vzduchu. Ještě jednou prosím o každou radu. Díky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.02.03  21:22

    « Re: YARIS nebo Fabia?

    Je vidět, že ZhmotněnýDuchCleanera nikdy v Yarisu na zadních sedadlech nejel, protože je na nich stejně místa, jak vzadu v kokotávce, možná i víc...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.02.03  12:30

    « Re: YARIS nebo Fabia?

    Pokud někdo volí Yarise, znamená to že nepotřebuje místo na zadních sedadlech, v tom případě by stál za zvážení i SMART...................
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.02.03  12:27

    « Re: YARIS nebo Fabia?

    tak jo, jedu se projet ještě v Polu (kvůli testu motoru 1,2 47kw) a s největší pravděpodobností jí koupím YARISE. A bude pokoj (možná mě odveze i z "vycházky"). Díky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.02.03  20:04

    « Re: YARIS nebo Fabia?

    na toto mám ten samý názor jedině Yarise
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.02.03  19:48

    « Re: YARIS nebo Fabia?

    Samozřejmě, že Yarise ;o) No, vážně bych to viděl takhle: Fabka je asi o 300 kg těžší než Yarda a o 10kW slabší, tedy dle mého názoru auto na zabití (18,5 s na stovku u Fabky oproti 11,5 u Yarise myslím hovoří za vše, zvlášť když je to auto pro ženskou a prakticky jde jen o rychlé se rozjetí, když někde bude překážet ;o) ). Vnitřní prostor je větší v Yardovi, má sice menší kufr (o něco málo), ale když tím pojedou 2, tak posunou zadní sedačky dopředu a místa je tam víc. Navíc bych řekl, že do toho Yarise se toho naloží víc, protože nemá tak blbě nakloněné zadní sedačky, jako Fabka. Pokud jde o klimatizaci, tak se do Yarise montuje teď snad dokonce zadarmo a ten litr jí utáhne - cítit to samozřejmě bude, o 3 kW míň je o 3 kW míň a jsou cítit i na 1,6tce, ovšem tvoje žena asi nebude závodnice, které by to vadilo ;o) ? O klimě ve Fabkách 1,2jkách jsem slyšel, že je třeba jí i do mírného kopce vypínat, aby to auto vůbec jelo, i když pořád lepší než Fabie v litru... Výbava mi přišla podobná (akorát u VW Skoda vypisují každý šroubek), ABS u Yarise nebývalo nebo za příplatek, jak je to teď, nevím. Teď jsem akorát koukal, že v základu s klimatizací stojí asi 260tis., což je jen o něco málo víc, než osekaný 1,2 Junior. Asi bych poradil, ať se obojím sveze aspoň 20 km (u většiny Toyoťáckých dealerů si může auto projet sama, ať si s ním dělá co chce a nikdo jí do toho nekecá) a uvidí - mojí matince se taky sice Yaris strašně líbil, ale když s ním jela, tak zjistila, že by jí vadil tachometr a ukazatele uprostřed a menší zadní okno, než na jaké je zvyklá.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.02.03  19:29

    « Re: Problém s motorem - SOS

    Taky se nám to na té samé Carině stávalo, ale bohužel si nepamatuju, čím to bylo... zkusím to nějak zjistit.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…