TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.05.03  19:43

    « Re: Dlohodobý test Avensisu NG ? ANO či NE ???

    Lubos1: bederní opěrka se teď nově zcela nesmyslně pumpuje podobně jako výška sedadla. Nevím, jestli jí má nastavitelnou i 1,8mička, ale 2litr to takhle měl. Jinak - ty v tom autě musíš ale zatraceně ležet, když máš před koleny jen 2cm - já měřím stejně a když si sednu v tomhle Avensisu za sebe, tak mám před koleny cca 8-10cm.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 05.05.03  13:25

    « Re: Dlohodobý test Avensisu NG ? ANO či NE ???

    Bol som sa na tom previezt. Bola to 1.8 VVTi sedan Tech Sol 02. Motor trochu slaby, ale staci. Velmi tichy. Podvozok vynikajuci. Vybava staci, tempomat sa da dokupit. Design zvonku nic moc, zvnutra je to OK. Mam 186 cm, po jazde som si sadol 'za seba' a pred kolenami som mal volne asi 2 cm. Priestor vynikajuci. Sedacky pohodlne, ale chyba nastavitelna bedrova opierka.

    Celkovy dojem velmi dobry. Urcite by som to uprednostnil pred Mazdou 6 alebo Nissanom Primera.

    Ale este je skoro na vymenu auta, musem este nejaky rok a pol pockat. V kazdom pripade je to voz, o ktorom budem premyslat.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.05.03  22:23

    « Re: Dlohodobý test Avensisu NG ? ANO či NE ???

    Tak to blahopřeji - koupils nejbezpečnější auto všech dob (zatím). A ještě jeho designově nejpřijatelnější variantu (tedy pro mě - jinak se mi moc nelíbí). Tu stránku bych rád viděl, jak se vyšplhala kvalita Toyot z anglie od prvopočátků výroby, kdy byla spolehlivost CarinE docela děs.
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.05.03  15:25

    « Dlohodobý test Avensisu NG ? ANO či NE ???

    Začátkem června bych měl mít nový Avensis Combi D4-D SOL 04. Přemýšlel jsem že bych vytvořil webovou stránku s dlouhodobým testem, kde bych uváděl zkušenosti, spotřeby, náklady za veškeré servisní úkony. Pokud se najde alespoň 20 zájemců, tak ji vytvořím. Zájemci o tyto stránky, hlaste se prosím na brazdic@volny.cz a do subjectu uveďte "Test AVENSIS NG". Jakmile stránky vytvořím, pošlu vám na ně odkaz do mailu. Honza
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.04.03  12:14

    « Litá kola na Toyotu Carinu E - na prodej

    Nazdárek lidi. Prodal jsem Carinu a zbyly mi 4ks moc pěkných litých kol Fondmetal 14" včetně pneu Goodrich 185/65 R14 H. Cena 1.700,-Kč/ks (pouze všechny 4 najednou). Foto pošlu e-mailem. Tel.: 602-263676 nebo e-mail: brazdic@volny.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.03  23:24

    « Re: Nová Toyota Avensis NG vs. Mazda 6

    Dneska jsem jel tím novým Avensisem taky a nemoh jsem se nabažit. Ale ten vnější design...
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.03.03  09:36

    « Nová Toyota Avensis NG vs. Mazda 6

    Měl jsem možnost se svézt oběma vozy a musím říct, že Mazda má dost dobrý podvozek, ale Toyota Avensis má bezkonkurenční podvozek. Ve srovnání s Mazdou je komfortnější a ještě líp sedí. Nechápu jak to udělali, ale Toyota se nenakloní ani v hodně ostré zatáčce a jede jako po kolejích. Odhlučnění Toyoty je také špičkové. Ve srovnání s Mazdou, do interiédu Toyoty neproniká téměř žádný zvuk ani ve vysokých otáčkách. Řekl bych že to bude pro Mazdu těžká konkurence.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.03.03  17:26

    « Re: Defend Lock

    Zavolej na 602357626 Auto Kaňák v Praze 8, Defend Lock mi montoval a určitě se sním dohodneš na nějakém řešení.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.03.03  17:15

    « Re: Defend Lock

    mám dojem že musíš mít doklad k DefendLocku jinak ti klíč neudělají.
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.03.03  16:27

    « Defend Lock

    Zdravim, jsem novy vlastnik ojete Corolly sedan 1.4, r.v. 2000. Mam ji z bazaru, je tam Defend Lock na radici pace, dostal jsem vsak k tomu pouze jeden klic. Chci si nechat udelat nahradni. Jde to nekde v Praze na pockani?
  • 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 24.03.03  09:43

    « Novy(a) Avensis

    Bol som sa pozriet na autosalone v BA na novy Abensis. Podla mna vyzera vacsi na obrazkoch ako v skutocnosti je. Kvalita vyzera byt vazne vynikajuca. Sedacky pohodlne, ale vadi mi, ze nemaju bedrovu opierku. Ceny celkom fajn. Vybava slabsia, kombinacie nemozne. Napr. tempomat je iba v uplne najvyssej vybave aj to nie so vsetkymi motormi. Ale celkovy dojem dobry. Uchvatil ma zvuk zatvarania veri. Nieco podobne ako Mercedes S. :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.03.03  19:37

    « Nový Yaris

    Co říkáte na nového Yarise TS turbo? 150hp, 0-100km/h za 7s...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.03.03  14:57

    « Re: Toyota Carina Mark II, 2.0, r. v. 1998 - porucha

    něco podobnýho měl známej sice to bylo na jiný značce,ale stačilo napnout rozvodovej řemen a bylo po závadě.Ale Carina má kladky tak si myslím,že toto odpadá.Na dálku ale je těžko poradit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.03.03  23:12

    « Re: Toyota Carina Mark II, 2.0, r. v. 1998 - porucha

    A jakého typu to klepání je? Jako na dutou plechovku, kov na kov, ostré, tupé...? Může to být v podstatě cokoliv. Na ty vymezující podložky bych to moc neviděl, ty by cvakaly do zahřátí motoru. Běh na 3 válce bys poznal tak, že by ti to jelo jako 1,3jka felda (prostě nereagovalo by to na plyn tak jak má) a zvuk by byl trochu hlubší při větším zatížení.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.03.03  11:14

    « Re: Toyota Carina Mark II, 2.0, r. v. 1998 - porucha

    Nejspise jde o opotrebovany "hydrostel", ktery vymezuje (ma vymezovat) ventilovou vuli. Tech hydrostelu je tam stejny pocet jako ventilu a prakticky se neda zjistit, ktery z nich zlobi. Proto se meni vzdy cela sada a to je uz poradna financni rana. Pokud se to vsak projevuje pouze kratkodobym cvakanim po nastartovani, vubec bych to neresil.
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.03.03  09:47

    « Toyota Carina Mark II, 2.0, r. v. 1998 - porucha

    Ahoj všem,
    prosím o radu. Především v zimě po startu a tak ještě 2 min. po něm se ozývá z motoru lehké klepání... Neběží jen 3 válce? A co s tím? Vítány jsou i užitečné rady a tipy a technické údaje, či odkaz na www stránky. DÍKY. Radek.2002@post.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.03.03  14:59

    « Re: Toyota Carina E 2,0 GTi

    Tak ať ti ta honda slouží.Tvoje rozhodnutí nekoupit auto s tímto původem ti schvaluji.
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.03.03  10:20

    « Toyota Carina E 2,0 GTi

    Tak jsem se rozhodl, ikdyz bylo tohle auticko vyrobeno v Japonsku (dle VIN) odradila me nejasnost ohledne roku vyroby (Toyota Motors Czech rekli ze v 92 a prodejce tvrdil ze 95). Nakonec jsem si poridil Hondu Civic 1,5. Po prvnim majiteli se servisni knizkou atd. Toyota se mi sice libi vic, ale bohuzel. Vsechny jsou v Cechach a pro me neni realne jet do Cech se mrknout na auto a pak jet zpatky do OV. Presto vsem dekuji za vsechny rady ktere me provadeli pri vyberu auta. Diky moc.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.03.03  21:50

    « Re: Re:

    Závady "anglických" Toyot se v rámci záruky řeší výměnou porouchaných dílů za obdobné, ale "made in Japan". Pak je klid. Smůla ovšem, když se něco původem "made in Europe" porouchá po záruce. Zdroj informace: značkový servis Toyota (nikoli v ČR).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.03.03  17:39

    « Re: Carina e 2,0 GTi r.v. 95 170 ps

    Saab: ta Supra je fakt pěkná, taky bych jí bral, jen kdyby nebyla v automatu. Naprosto nepochopím, jak si někdo může koupit sporťák s automatem...
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…