TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.10.98  09:48

    « Re: Zima

    Tak to se dohodnem předpokládám, že jseš stějně jako Martin z Prahy takže nejlepší by bylo dát někde sraz. Já jezdim do Prahy tak jednou za měsic takže až pojedu tak Vám napíšu a Vy vyberete nějaký místo kde se srazíme.
    Nevim jestli se tam vejdou 205? Martine ty budeš určitě vědět. Já mám sice 8ks, ale letní ty jsem měl ještě na starý celice, ale tam mě škrtaly.
    Já jsem vysloveně "letní typ" :-)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.10.98  22:58

    « Re: Celica

    Co delas!!! Kazda TOYOTA je ten nejlepsi krasavec a to nejlepsi pod sluncem!!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.10.98  18:38

    « Re: modely 1999

    Obrazky budou az bude site. A site bude az ho udelame....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.10.98  18:34

    « Zima

    To Risa: Na cem ze to jezdis? Jestlis nikdy nezkousel rozdil mezi dobrejma zimnima a dobrejma letnima gumama tak pri -5'C tak si o moc prisel. Vzdycky kdyz jedu z pneuservisu tak mam pocit ze mi vymenili auto, a ne jen gumy. Mam ve sklepe jednu sezonu jety Fulda Kristal Rotego, to sou takovy ty s "V" dezenem. Jelikoz prodavam auto a na ostatni to nepasuje, tak ti je muzu pujcit. Kdyz budes spokojenej, tak se pak dohodnem na prodeji. Jestli ti teda budou pasovat - 205/60R15.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.10.98  16:11

    « Re: Celica

    potkáš napíšu ti maeil a dáme sraz, sice se budu se svojí 1.8 vedle toho tvýho nadělenýho dvoulitra jen krčit, ale aspoň budeš rád, že máš takovýho krasavce.
    Třeba tě ta 1.8 oslní. :-))))))))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.10.98  14:24

    « Re: Celica

    To risa: S jakou CELICou jezdis? Rad bych te nekdy s ni potkal. Adresa csisro@mbox.vol.cz To HOP: Paseo se prodava vsude v evrope uz 2 roky jenze u nas dostalo stejnej cejch jako starlet.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.10.98  13:45

    « Re: modely 1999

    hopeee obrázky obrázky. :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.10.98  10:15

    « Re: Celica

    To, že jsou ty žlutý a modrý stejný to jsem fakt poznal:-), ale mě tam spíš mate ta zelená a místo SPZ tam má napsano Celica tak jsem si myslel, že to je celica a ty ostatní fotky supra.
    No to mi teda řekněte co dáváte ze gumy když se tak těšíte na zimu. V létě tu celicu "neurvu" ani kdybych chtěl, ale v zimě hrabu a hrabu, že by to bylo těma letníma gumama :-))
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.10.98  00:00

    « modely 1999

    Tak se dostal do ruky katalog 1999. Takze sportovni modely pro evropu (objem/kone): Paseo (1.5/90), Celica (1.8/115), Celica GT (2.0/170), MR2 (2.0/170). Pro japonsko dtto + : Soarer 2.5 (2.5Turbo/280), Soarer 3.0 (3.0/230), Levin FZ (1.5/100), Levin BZ-G (1.6/165(!)), Celica GT4 (2.0Turbo/255), Celica Convertible (2.0/200(!)). MR2 GT (2.0Turbo/245), Supra RZ (3.0Turbo/280). Tedy zatim zadna MR-S a o nove Celice taky nic.
    Z terennich RAV4 na vsechny zpusoby, HiLuxy jen diesel (2.4D aTD/79 a 90), LandCruisery 90, 95 a 100. Japonsko tez 80GX (4.5/215) a MegaCruiser (4.1D/155). Posledne jmenovany je neco jako Hummer ale lepsi - pro ty kdo ho neznaji. Bohuzel :-((( tam neni nic o 4Runnerech, asi o nich uz neuslisime ...
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.10.98  14:05

    « Celi news

    Ty animace na strance o nove Celice jsou, krome toho ze na nich neni nic videt, pravdepodobne od auta, ktere se jmenuje Paseo. Prodava se jen v USA a Jap. a je to mensi nez Celica. Myslim, ze jde o chybu. ......... Jinak se taky uz moc tesim na snih.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.10.98  14:01

    « Supra, GT-Four

    Je pravda, ze v evrope se moc neprodavaji. V americe je to se Suprou o neco lepsi, ale taky to rok od roku slabne. Chtelo by to uz pomalu novy model. Jak je to tam s GT4 to nevim, ale asi se jich tam moc neprodalo. Taky MR2 se tam neprodava od roku 1995. V japonsku je zatim k dispozici vsechno, to je jedina utecha. Jenze Japonci maji volant na spatne strane ...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.10.98  13:40

    « Celica

    Riso, ty zluty jsou stejny jako ty modry nahore a je to Celica. Jen tam pisou, ze to ma cumak jako nejaka studie Supry, od te tam fotka ale neni. Bohuzel.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.10.98  11:39

    « Re: Re:martin

    Jo jasne :-) emigroval jsem k TOYOTAe ale realita je ta ze prodejce nejsem. A v zime jezdim rad a jezdi se me dobre.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.10.98  09:44

    « Re: Re:martin

    Tak teď jsi mě zmátl jako lesní "fčelu :-)"
    Já jsem četl v nějaké rubrice pod tvym jménem cituji"Peto! Jsem byvali profesionalni prodejce BMW a emigroval jsem k TOYOTA." Takže promiň jestli jsem to nějak špatně pochopila :-), ale asi mám dlouhý vedení nebo spíš krátký.
    Jinak jsem se tě chtěl zeptat jak se ti jezdí v zimě. Nic moc.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.10.98  21:57

    « Re: Re:

    Jak jsi prisel na to ze je prodavam? protoze ja je neprodavam i kdyz jsem absolovoval staz u TOYOTAy tak bohuzel. Take bych rad intervenoval, ale muzu jedine tak na lamparne, oni by me asi jinde neposlouchali. Jinak s tim nahonem vsech kol je to slozite. TOYOTA uz asi pred 2 lety prohlasili ze Evropa neni ten nejlepsi trh pro auta typu Supra, GT-Four. Uvidime co se bude dit v Americe.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.10.98  08:55

    « Re:

    Čau hope já mám pocit, že ty žlutý fotky to je právě supra a ta jedna nebo dvě fotky to je bohužel celica a jen tak mimochodem s tim zadkem alá prelude máš pravdu /bohužel protože toyota dělá nejhezčí sportovní auta/.
    Martine ty je prodáváš a určitě umíš perfekt anglicky tak jim napiš a rozmluv jim to. :-))
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.10.98  14:28

    « Bez nadpisu

    Byl jsem par dni OUT, takze az ted. Novou Celicu jsem si prohlizel a nektere veci se mi libi a nektere ne. Potiz je v tom, ze na te strance na celi-news jsem prilis nepochopil, co je posledni verze. Me osobne se nejvic libi ty zlute fotky. Libi se mi totiz ty vyrazne prolisy na dverich a jejich napojeni na zad. Mimochodem ten navrh zade "ala Prelude" je dost slusnej uuulet. Avsak design neni to nejdulezitejsi co mne na teto strance zaujalo. Dost jsem se totiz podesil, ze mozna Toyota nebude vyrabet 4WD Turbo. To by me totiz dost mrzelo. A taky se proslicha ze s budoucnosti Supry to taky neni ruzovy. Tak teda nevim nevim. Pocet a rozmanitost sportovnich modelu me na Toyote bavil nejvic. Jesteze MR2 nahrazuje MR-S... Jinak s tim klubem - asi by to chtelo se sejit a domluvit se. Ja nevim, odkad kdo jste, ale asi bude nejlepsi, kdyz si vymenime tel.cisla a dohodnem se. Nebo mate jinej navrh? Jinak moje adresa je hop@rallysport.cz.
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.10.98  16:01

    « Martin/pavka

    Pavko díky za radu buď si jistej, že se jí pokusim vyzkoušet. Už teď se těšim jak malej Jarda :-).
    Jinak jsem se díval na tu novou Celicu mnoo hmm já nevim Vám se líbý mě upřímě moc ne ta supra je slušná, ale řekl bych, že tojotě docházej nápady a nebo jsou těžce nadčasový. To je možný protože celica r.v. cca 90-94 to bylo nejhezčí auto na světě /bez přehánění/ a když jsem viděl poporvé celicu 94-98 tak se mě taky moc nezdála, ale tahle nová je fakt taková jednoduchá na pohled. Já jí neodmítám, ale asi si na ní budu muset zvykat.
    Jinak s tim "clubem" toyota je to dobrej nápad a já bych ho možná ani nijak netřídil. Já jsem třeba na sporťáky, ale rád se podivám na jakou koliv toyotu a klidně si o ní pokecám.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.10.98  15:08

    « Re: Corolla

    Ne, to neni kus pro pujcovny.
    Tehle SRACU mame ve firme 7 (sedm).
    Z toho, ze tam nemuzu najit cyklovac, jsem byl tak hotovej, ze jsem si myslel, ze je to moje chyba a jel jsem za dealerem (jinym, nez kterej mi to prodal). No a on my to potvrdil. Takze je to vec Toyoty. Ale jinak je to pohoda - podvozek je proste skvelej a ten motor vzhledem k objemu taky
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.10.98  10:03

    « New Celica!!!

    Vydeli jte jiz novou Celicu, ktera vyjede na jare 1999. Ne? Tak se podivejte sem [odkaz] Vite o tom, ze primo TTE bude vyrabet malou serii mutace Corolla WRC pro bezneho uzivatele. A nato, co to auto dovede, tak to neni drahy. Vse najdete na uvadene adrese a pak bych si predstavoval nejakou diskusi ci Vase nazory. A to i na tema meho prvniho prispevku.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…