TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.98  11:10

    « Re: Zima

    Jasne, v zasade mas pravdu. Ono se dela takovych variant. Vite treba o tom, ze se delala i CarinaE 2.0 GTi. S bezmala 160PS. Me se hrozne libila, to bylo ukrutny delo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.98  09:10

    « Re: Odkud ze to jsi?

    No ten rekord "je fakt nechutnej" :-)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.98  09:08

    « Re: Zima

    Tak co já pamatuju tak celica se dělala pro evropu jen 1.6 a 2.0 /plus 2.0 turbo/ a to minimálně od roku 1986 až do roku 1994. Motor 1.8 se dělá až teď do "čtyřokejch". Před tim si nevzpomínám, že by v nějákem autě byl /ani v corolle/. Neberu to tak, že mám pravdu, ale fakt jsem se s 1.8 nikdy nesetkal až do roku 1994. Rád se poučim jestli máš jiné zkušenosti.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.10.98  18:32

    « 3 Stadte

    HOP: Tak jake to bylo? Jak jezdila Kahlemu Corolla?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.10.98  15:46

    « Re: Plechove disky

    V hlavni nabidce temat jsem zalozil Bazar. Zkus to placnout tam.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.10.98  21:19

    « Re: Odkud ze to jsi?

    Jeste k tomu rekordu, ja to merim z Usteka po ceduli Praha a to mam za 25min.
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.10.98  21:15

    « Plechove disky

    Prominte malou annonci, ale potrebuji prodat plechove disky na Corollu. Typ z roku 94. Jeden disk stal 1500,- ja vsak prodam vsechny ctyri za 2000,- Kc Disky jsou ve 100% stavu, nijak neznicene, ale to v pripade zajmu uvidite sami.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.10.98  21:08

    « Re: Odkud ze to jsi?

    Jo tak tu cestu moc dobre znam, protoze moje holka je od Litomeric a ja tam za ni jezdim kazdou chvilku!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.10.98  21:07

    « Re: Zima

    Omyl!!! Protoze jsi nenapsal jaky je to rocnik tak jsem nevedel. V historii se delali i 1,6, ale to je uz opravdu davna historie.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.10.98  10:06

    « Re: Jo jeste

    No to, že jsme tu jen mi tři a takle jsme to nahnaly tak to je skvělý protože je jasně vidět, že jsem "odborníci" :-)) a máme co říct. V ostatních rubrikách se stejně jenom dohadujou který auto je jak skvělý a mi jim to tam musíme vysvětlovat, že ten kdo nejel v TOYOTĚ jako by nežil. Teď trošku vážnějc. Je to škoda, že tak malo lidí zná spolehlivost a jízdní vlastnosti toyot. Já si myslím, že je to hlavně reklamou protože v Německu se prodávaj jako na běžícím pásu a u nás na to kašlou. Prostě jsme malej trh. Tady se snaží menší automobilky který se chtěj prosadit všude. Z japonskej hlavně Honda a Mazda. se přesvědčovat reklamou. Bál jsem se, že časem se spolehlivost toyoty utopí mezi ostatními. Prostě, že všechny auta budou super, ale opak je pravdou. Poslední dobou slyšim nadávat i na Toyota prostě spoléhá na to, že si to tady koupí pár lidí který už vědí do čeho jdou a nemusej do značky aut na který bych si netroufnul "šáhnout" myslim třeba mercedes a hlavně bavorák.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.10.98  09:53

    « Re: Odkud ze to jsi?

    Nový Bor :-)) nic Vám to neříká??? Okres česká Lípa to už by jste mohli vědět. ;-)
    Z celicou ideální cesta do Prahy samá zatáčka jede se to tak hodinku. Osobní rekord cca 40min. fuj nikde to neřikejte :-)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.10.98  09:48

    « Re: Zima

    JO jo čtyřoká. Přece 1.8 se dělá jenom čtyřoká, že bys to zrovna ty nevěděl tak tomu opravdu nevěřim :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.10.98  14:29

    « Jo jeste

    Vite vo tom ze v tyhle konferenci jsme aktivni akorat my tri. To je pr..l co tri lidi nakecaj!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.10.98  14:27

    « Re: Top Five

    Tak a jsme tam!!! ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.10.98  14:25

    « Odkud ze to jsi?

    Z jake casti nasi zeme te ta CELICA priveze?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.10.98  14:23

    « Re: sraz

    To risa, HOP: Me se ten navrh potkat se v Pruhonicich libi. Ja jsem pro!!! Podle mne i bez Supry to je idealni misto.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.10.98  14:21

    « Re: Zima

    To risa: Jestli je to ta nova s kulatymi svetli, tak se ti tam vejdou!!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.10.98  14:14

    « Top Five

    Tak jsem tak koukal na Top 20 a tahle konference je na sestem miste. Tak gdyz se budeme jeste chvilku snazit, tak se dostaneme do Top Five, co jsou na zacatku seznamu temat. Tak neflakame se a huraaa do toho :-))))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.10.98  13:03

    « Re: sraz

    To Risa: OK, az pojedes do Prahy tak se ozvi. Jinak tou zelenou fotkou se nenech rusit, to je nejakej prototyp a ma svetla z Corolly - cemuz je prizpusobenej celej cumak.
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.10.98  09:55

    « sraz

    Teď mě napadlo, že pokuď to neuděláme o výkendu tak by jsme se mohli sejít v Toyotě Tsusho Praha v Průhoncích apoň by jsme je ukecaly ať nám půjčej tu Supru aby opravdu vyděly co se z toho dá vytáhnout. /určitě na nás čekaj :-)/
    Jak je to teda s tou novou celicou na Netu je to ten žlutej a modrej obrázek? A co je teda to zelený auto na kterym je napsáno celica?
    Ta zelená se mi fakt nelíbý. To mi nemůžou udělat.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…