TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.98  15:24

    « Re: poradi

    Makáme na tom jako protržený:-)))))))))))))))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.98  15:20

    « Re: hop

    Neee, ja se ptal na toho Avensise, von to chce na drocku, ted rozbil Toledo TDi a chce neco novejsiho. Ma na to asi 350, ale kdybych ho zlakal tak si nekde puci. Urcite chce TDicko a rad by mel i klima a tak. Toho pasata chce protoze je to velky - jak dopada srovnani prostoru Avensis X Passat? Nemyslim kufr, to je mu celkem jedno, ale sedacky vzadu a tak.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.98  15:15

    « Re: hop

    Mám vw sice v benzínu sice starší, ale mám :-).
    Rok nevim sorry asi tak 92´má tu čtyřokou masku červenej, kombi hodí pěkně a cenu taky nevim :-)).
    Odhaduju tak kolem 100. Když bude zájem tak ti zjistim podrobnosti.
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.10.98  15:12

    « poradi

    TRETIIIIIII 8-))))))))*)))))))*)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.98  15:06

    « Re: Sraz

    Takze sraz zatim na 7. 11. ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.98  15:01

    « Re: Jo jeste

    Na design Subaru tak od roku 92 nedam dopustit. Je to stejne jako u Jagu nadcasovy design, ktery neurazi ani po 20 letech. Ale jinak chapu, ze je to otazka osobniho vkusu. I kdyz takovy SVXko se musi libit snad kazdymu. www.siue.edu/~efrankl/svx.htm
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.98  14:53

    « Re: avensis

    Zkus to napsat do diskuzniho fora Bazar, od toho jsem ho zalozil ;-) Jinak se poptam kolegy, on zbesile shani vw pasat TDi, tak za 350, mozna mu to zkusim vnutit. Posli mi prosimte podrobnejsi info (vybava, barva atd.) na hop@rallysport.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.98  14:42

    « Re: 3 Stadte

    Corolly WRC tam byly dve. No, je to takovy maly auto, prijede to do zatacky, odjedeto ze zatacky, cestou to dela takovy "vrrrrm" a to je cely. Vlastne hrozna nuda, akorat to furt vyhrava :-)))
    To Celicy jsou jiny kafe. Tam vydis jakou to da praci poskladat 1.3 tuny do zatacky. U ty corolly mas pocit ze ma zespoda magnet nebo co. Jinak rallye byla perfektni.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.98  14:37

    « Re: Martin

    Já než to napsal tak ti jsi tady vyšvihl tři články. Jak to děláš :-))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.98  14:33

    « Re: Mirek

    Tak za prvé Mirku na corollu jsme nic neřikaly protože jsme tady kecaly o svejch toyotách. Já bych se nerad opakoval, ale v nějaký jiný rubrice jsem to už psal. Corolla je podle hodnocení TUV nespolehlivější auto na světě. Jenom tak mimochodem toyota je v tomto hodnocení pořád na prvnim místě jenom v deseti letejch jí předběhlo Porsche, ale ve dvanácti letejch už je zase první toyota. To je hlavní důvod proč si kupovat toyotu i za NĚKDY vyšší cenu, ale máš jistotu, že nebudeš pořád v servisu. S corollou kolega přepůlil Audinu ve 140km/h na Karlově náměstí. Audina šla na vrakoviště on s corollou odjel/můžu ukázat fotky/. Já vim, že je to prase 140km/h v centru Prahy.:-))))). Jinak u Avensisu má kombi vnitřní prostor 530 až 1000litrů. Linea Terra má 2x air. Linea Sol má i boční. Obě maj ABS, boční vyhřívání zpětnejch zrcátek, elektornický předpínáče bezp. pásů plus omezovač tlaku, dálkový ovládání s centrálem, přední brzdy jsou kotoučové s vnitřním chlazenim. A konečně je úplně novej podvozek. Ten je fakt dokonalej i na to, že je to kombi tak se min. naklání /nový závěsi kol/ takže snese i trochu toho brutálnějšího zacházení. No a k tomu motoru. To víš, že ta 1.6 neni Supra, ale 81 kW neni málo a je fakt, že motory maj dokonalý. Na benzínovej motor jsem osobně viděl corollu která měla natočeno bez GO 480 000km a jela jen na seřízení ventilů. Tady se ti ty vložený prachy vrátěj. A jen tak mimochodem nech se svést s 1.6 Avensisem a myslim, že jsi neseděl v tišim autě to je fakt až neuvěřitelný. Jestli se rozhoduješ mezi corollou a avensisem tak je to jenom asi podle toho kolik času v autě trávíš. Avensis je přeci jenom už střední třída, ale kámoš má tu novou corollu G6 /šesti kvalt/ a je to fakt svezení i po rozmlácený Praze. Fuj to jsem se rozkecal, Martin a Hopem mě určitě doplněj případně opravěj. Klidně se ptej i na srovnání mezi jinejma autama a toyotou zkušenosti máme. Mi tě zradostí od jinejch aut odradíme ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.10.98  13:57

    « Coralla

    Tahle nabidka co pisu Mirkovi, plati pro vsechny a je casove omezena. Corolla 1.4i Liftback bila, nebo cervena. Predni okna v el. + zrcatka, radio, imobilizer, otackomer, tusim lakovane narazniky, a hafo dalsiho. Porizovaci cena 440000,- ted po 1/2 s cca. 10-15000,-Kc za 315000,- Vcetne garanci a vseho co nalezi k novemu vozu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.98  13:52

    « Re: pořadí

    To Mirek: Avensis 1.6 v kombiku je slabej a rozhodne necekej nejake zavratne vykony. Coz je logicke a je to predevsim diky vaze auta. 1)Na Corollu nedam doputit, ne nadarmo se o ni mluvi jako o bezceleru. Uz je v prodeji asi 6 nebo 7 generace. Nevim co si predstavujes o neco nevnejsi, ale mam ted v placu par Coroll 1.4 Liftback 1/2 roku stare s 10-15000 Km za cenu 315000,- pricemz nova v teto vybave stoji 440000,- Kc. Samozrejme ze nebourane a zcela v poradku vcetne garanci!!!! Neni to co pozadujes, ale je to levnejsi. 2) Pokud chces sportovat, tak to tocit musis. Jestli ti staci svizna jizda tak je to vyhovujici. Motor 1.6 je velmi vykony a diky nove konstrukci sani, ktere pracuje neco jako turbo i kdyz turbo to neni! Nicmene tahle 1,6ka dokaze slusne zacvicit i s kombikem. Znam ji z liftbacku a byl jsem spokojeny! A rozdil ve vaze mezi kombi a liftbackem neni tak markatni. Co stoji slusne vybavena Corolla ti napisu vecer z domu, ty me zatim rekni co si predstavujes pod pojmem "slusna vybava"!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.98  12:55

    « Re: pořadí

    Špatně napsána druhá otázka:
    - stačí motor 1,6 na slušné ježdění s kombíkem ? nemusí se moc přetáčet, aby to jelo ?
    - není kombi corolla moc malé ve vnitřním prostoru ?
    - co stojí slušněji vybavená corolla v kombi 1,6 ?
    Díky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.98  12:04

    « Re: pořadí

    Chlapi, s nadšením sleduji Vaši debetu. Toyota je fakt asi skvělá značka. Budete mít čas na jednu radu běžnému spotřebiteli:
    potřebuji na jaro nové auto, určitě kombika, raději benzin s kterým se dá slušně a bezpečně jezdit. Rád bych si vybral Avensis v 1,6 kombi, ale ta cena je přece jenom dost vysoká. Teď otázka: 1) neexistuje něco trošku levnějšího /na corollu jste toho moc dobrého neříkali) 2) stačí
    za 1,6 (výkon je podle mne slušný, ale musí se dost točit).
    Díky
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.10.98  11:53

    « pořadí

    Jsme fakt ukecaný. Už jsme čvrtý :-)))))))))))))))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.98  11:44

    « Re: Sraz

    Aaaa sakra tak to jsi mi udělal čáru přes rozpočet. Já jsem právě myslel tehle výkend :-))). No tak to nějak vykoumáme na ten další. Ještě to upřesníme člověk kolikrát neví co bude dělat zejtra natož za čtrnáct dní. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.98  11:41

    « Re: Jo jeste

    No tak to souhlasim Hondu bych taky zkousnul jako druhou možnost po Toyotě. Subaru je skvělý auto, ale desing je takovej ala BMW pořád stejný. Já rozhodně chci rodíl mezi autem z roku 90 a nebo z roku 95 a to dělá výrazně jen Toyta a Honda. Mitsubishi mě vůbec nic neřiká. A jinak KDO NEJEL V TOYOTĚ JAKO BY NEŽIL :-)))
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.10.98  11:35

    « avensis

    Kdyby měl někdo zájem tak mám Avensis TDi najeto 8 000km. Novej s touhle výbavou stojí kolem 800 000,-Kč mám ho za 450 000,-Kč pouze sedřený bok. Je to fungl novýýýý. Případně corollka šesti kvalt najeto 5 000km imitace WRC /pouze motor je TDi/ nabořená ze předu oprava max. 50 000,-Kč cena 280 000,-Kč. V čechách určitě neni, fakt krasavec.
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.10.98  11:25

    « Sraz

    A kdy uz to bude? Ja se tesim jak malej kluk a nerad bych o neco prisel. Ted ve stredu musim odjet asi na tyden, takze at vas to ani nenapada v tyhle dobe neco podnikat!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.98  11:22

    « Re: Jo jeste

    No odbornici jiste jsme!!! Ale take jsme docela slusny drbny. Pises o Mazde, jaky je vas nazor na tuto znacku. Ve Svycarech jsem castokrat zaslechl nazor ze je to japonsky trabant. A o Mitsubischi ze je to zbytecne koplikovane auto. Ale i presto na mezi me dalsi oblibene znacky patri prave Mitsubischi. Vlasne kdybych si mel vybrat, tak jedine TOYOTA, HONDA, Mitsubischi a SUBARU.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…