TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.10.98  19:44

    « Re: API RALLY AUSTRALIA

    risa: Jen nech na hlave!!! Nechame se prekvapit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.10.98  19:41

    « Re: 7.11. v 11:00

    risa: No jestli se tam sejde vice hladovcu, neni problem kousek jsou Velke Popvice kde znam hospodu co dobre vari a za docela dobry peniz. Kdyby byla chut na neco honosnejsiho muzeme zajet do zamecke restaurace na Stirin. Tam bych mohl zaridit i mensi slevu na konzumaci.
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.10.98  13:56

    « Bez nadpisu

    Hoši, málo se snažíte, takhle první nikdy nebudete. Pěkný weekend.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.10.98  18:37

    « Re: 7.11. v 11:00

    Hmm, mate pravdu, chtelo by to nejakej ten program. Zkusim neco vymyslet.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.10.98  13:25

    « Re: Mirek

    TO Martin: Tak Martine ROZHODNUTO.
    Ve Vestci u Toyoty (paní Sýkorová) dneska nabízí Nový Avensis rv. 12/97 2,0 Sol (Terra není v nabídce) za 679 a Tdi 2,0 za 615 tisíc. Cena i pro bohatšího Skota. Ty auta mají VŠECHNO. Problém kombi lze vyřešit krásným a hezčím 4 dv. sedanem + tažným zařízenim za cca 10-15 kolíků. Nádhera. Dají i slušný leas. s nulovou pojistkou pro první rok! Zimní gumy navíc. Výkon = NÁDHERA. Všichni ostatní můžou jít do Háje. Jenom mne teďka nechte došetřit těch zbývajících X tisíc, co jsem měl připravený na Octávii 1,8 T v kombi. Jak jsem mohl dosud žít bez Avensise - nelze pochopit.
    A ostatní vyznavači jiných značek - běžte se podívat k Vašemu dealerovi TOYOTA.Můj život se dnes rozdělil na etapu před (BEZ) AVENSISU a po (s) AVENSISEM. Howgh.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.10.98  10:38

    « Re: Mirek

    hmm máš pravdu, že u nás reklama nic moc, ale to je hlavně tim jak jsme nezajímavej trh pro toyotu. Kdo tady má nový auto. Raději než by cpaly prachy sem tak udělaj pořádnou reklamu v německu. Jinak někde dál jsem nabízel Avensise s odřenym bokem ve sříbrný barvě, TDi PC přes 800 000,-Kč teď za 450 000,-.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.10.98  09:22

    « Re: Mirek

    TO MARTIN: Martine, díky za odpověď normálnímu smrtelníkovi, který potřebuje AUTO s NĚČÍM VÍC, než motorem a s podvozkem se čtyřmi koly. ALE Avensis 2,0 Sol nebo Terra to už je víc jak 700 tisíc a to je na mě moc. Takhle solidní splátky, ne zlodějský leasing, to by bylo něco jiného. Rád bych si potom připlatil bezpečnost a solidnost, abych potom někde v zatáčce, kde bych byl krátký na brzdy si něříkal, než to bouchne plech na plech: potřebuji brzdy, ABS, podvozek ALE RYCHLE!!!! než to tam napálím. No a potom někde na vozejku, nebo u hrobu........... proč jsem si to tenkrát raději nepřiplatil na AUTO!!!!!!
    Zdravím ostatní borce.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.10.98  09:14

    « Re: Mirek

    TO RISA:
    díky. hotovo. přesvědčeno. Mimo obraz:
    Hoši (prodejci) od TOYOTY se zatím při prezentaci AVENSISU moc neprojevili, pokud nepočítám akci z počátku roku.......plakáty , kde malý kluk čeká na 16. leden 1998..... AVENSIS! překvapení i pro tatínka. Protože jsem čekal už v lednu 1998 BOMBU od TOYOTY, tak jsem si stáhnul stránku od nějakého italského prodejce - snad AVENSIS. nouva. it, nebo tak nějak a tam bylo ÚPLNĚ VŠECHNO, fotkyx, technický data, ceny VŠECHNO. Jen tak pro srandu jsem se prokousal i italštinou a docela to jde (oirbag colateralle, imobilizero completto ...). Jo a pro zamyšlení - italové dají TOYOTĚ záruku 60 měsíců !!!!!!!!!!! to je teda DUVĚRA, KTERÁ ŘÍKÁ VŠE.
    zdravím ostatní borce, přeji hezké počasí na Váš sraz.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.10.98  08:32

    « Re: API RALLY AUSTRALIA

    Jen aby jsi se moc netěšil na tu bitvu protože největší boje bejvaj před závodem tiskový zprávy. Jak to toyotě přeju, tak mě přesvědčí až vítězství. Proč nejely "kudlu" pořád? Teď vede Carloz "jen" o dva body. Na co čekaj aby byl konec napínavější?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.10.98  08:25

    « Re: 7.11. v 11:00

    No předpokládám, že když tam chvíly vydržíme tak dostanem hlad takže já bych byl pro zajed se někam nadlábnout co vy na to?
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.10.98  11:48

    « API RALLY AUSTRALIA

    5. - 8. 11. Teste se!!! Carlos Sainz a vubec cely TOYOTA CASTROL TEAM se nechal slyset ze hodna prave v Australii vyhofit ze sedadla Tommiho i Colina vcetne jejich teamu v poharu konstrukteru. Auriol rekl ze cely svuj zavod povede tak aby co nejvice pomohl Carlosovi k tytulu. Panove to bude bitva!!! Uz se tesim, skoda ze je to tak daleko, hned bych tam jel.
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.10.98  11:26

    « ?!?!

    Tak se vam panove priznam ze zacinam mit slusne zamotanou hlavu z toho kolik jezdi modelu zavodni Corolly. Toyota Corolla Seca RV ve skuoine N3,  Toyota Corolla AE92 ve skupine N2. Take jsem si vsiml ze v Polsku startuje Corolla G6. Kolik tech modelu vlastne je? A to vsechno je podomacku delany, nebo je v tom namoceny TTE?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.10.98  18:05

    « Re: 7.11. v 11:00

    risa: Sorry za mensi prudu, ale ocekavam seriozni navrhy!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.10.98  16:57

    « Re: 3 Stadte

    Těch fotek jsem vybral 18. Honzo, akorat proti svetlu za sera se asi neda fotit s tim filtrem,
    protoze kdyz jsem to vytahoval gama korekci, tak
    se to nedalo pouzit, skoda - ty skoky musely byt perfektni. Jak budeme mit ten druhy Olympus, tak me s tim stejne musis naucit poradne zachazet.
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.10.98  15:07

    « pořadí

    Tak jsme druhý pánové a to my od Toyot určitě neradi takže jdeme na první.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.10.98  15:04

    « Re: 7.11. v 11:00

    Protože jsem abstinent tak navrhuju se ožrat. :))
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.10.98  14:52

    « 7.11. v 11:00

    To je datum a cas naseho srazu! Dejme tomu ze se tam zdrzime tak hodinku kvuli opozdilcum, ale co pak dal? Kam pojedem, co budeme delat? Mozna by to chtelo nekam do tepla!?! Mate nejake navrhy?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.10.98  14:42

    « Re: Čau všichni...

    Pavca: je to uz pevne dane 7.11. v 11:00 u Tsusha v Pruhonicich
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.10.98  12:43

    « Čau všichni...

    Všechny Vás zdravím a doufám, že bude toto téma co nejrychleji na prvním místě. Jak naplánujete ten sraz na nějaké definitivní datum, tak se na Vás přijedu podívat. Čau Pavel P.S. já sice nemám toyotu, ale mám auto ve kterém tepe japonský srdce. Lantra 1,8 GT, původně je to motor od mitsubischi a chodí to s tím jak pila. Tak čau.
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.10.98  12:39

    « Čau všichni...

Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…