TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.11.98  12:07

    « Re: Mirek

    TO MARTIN: Martine, samozřejmě jsem viděl oficiální webovou prezentaci Avensis - viz. LINX automagazinů. ALE byla to slabota. Nehledě k tomu, že se člověk musel ptokousávat přes nesmyslné otázky typu : Kdy vznikla Thonetova židle apod. NA TO NEMÁM JAKO SPRÁVNÝ DRIVEMANN VUBEC ČAS. No a jinak si rád vzpomenu na oficiální prezentaci TOYOTA CARINA v Německu, tak asi 6 let zpět. Byly to krásné opičky na stromě a celý prales se divil - TOYOTA CARINA E - nic není nemožné !!!!!!!! byla to krása.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.11.98  09:46

    « Re: RSVP 7.11. v 11:00

    Ja budu taky dva možná tři. To je dva možná tři.
    :))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.11.98  17:30

    « Re: RSVP 7.11. v 11:00

    Ja budu asi dva. To je dohromady zatim dva.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.11.98  17:29

    « Re: sraz

    Urcite prijed, i kdybys mel prijet na kole !!
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.11.98  15:09

    « Martine

    Mam kupce na ty tvoje disky.Posilal jsem ti poštu, ale protože nevim jestli to dojde tak ti to pisu i sem. Kdyby ti nic nedoslo tak mi tady nech e-mail.
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.11.98  10:56

    « RSVP 7.11. v 11:00

    Panove a to i vy pozorovatele co nejste aktivni dopisovaci!!! Muzete se ohlasit a dat tim vedet ze se chystate na nas sraz!!! Ja jen abychom meli predstavu kolik se nas sejde. Take by jsem ocenil kdyby jste se priznali zda prijdete sami ci s doprovodem kamarada/ky. To to je pouze pro organizacni ucely. Abych vedel kolik se nas tam sejde!!! a podle toho zaridili program. Uznate ze je rozdil v priprave programu pro 2 lidi a nebo pro 15!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.11.98  10:47

    « Re: sraz

    Risa: No to jses fakt vytahnul, nic lepsiho jsi uz udelat nemohl!!!! Prijed tak jako tak, nam zalezi na tom pro koho ti bije srdce a ne cim jezdis.
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.11.98  09:18

    « sraz

    Tak jsem právě Celicu prodal. :-( Takže na sraz už s ní nepřijedu, ale žádný strachy už je na cestě jiná. Samozřejmě to bude chvíly trvat než jí dám do pucu. Takže zatim jsem se stal chodcem :-) a za čtrnáct dní bych mohl mít aspoň corollu. Takže tehle výkend určitě nepřijedu a ten příští bych to viděl tak na 50%. Jedině,že bych přijel nečim jinym, ale na sraz toyota clubu mi to přijde fakt blbý.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.11.98  09:04

    « Re: Celica

    ne ne to já nejsem.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.11.98  21:34

    « Re: 7.11. v 11:00

    Souhlasim s Diplomatem, protoze uz bude asi pekna kosa. Zkusim to tam domluvit.
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.11.98  17:17

    « Celica

    Riso, ted jsem pri mich cestach do Litomeric videl nekolikrat stat zelenou 1,8 Celecu ve Straskove Vodochody pred mistnim motorestem a mela Litomerickou SPZ. Nejses to nahodou ty?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.11.98  00:00

    « Re: sraz

    risa: No jasne :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.10.98  09:07

    « sraz

    Mám kámoše co má Daihatsu CUROE. Ten by mohl přijet taky né? Vždyť už to už je taky Toyota :).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.10.98  09:03

    « Re: : driverman

    To že budem první to je jasný. Tam jde spíš o to aby zase nějak pošuk, jako v rubrice kdo bude mistrem, nenamlátil x-krát jednu větu pořád dokola.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.10.98  08:55

    « Re: Re:pořadí

  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.10.98  20:11

    « Re:

    driverman: Zadny strach, pockej az se vsichni rozepisem o nasem srazu!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.10.98  20:10

    « Re: 7.11. v 11:00

    HOP: prave ze me to napadlo a tak jsem nad tim jiz premyslel. Sam bych si to predstavoval tak ze bychom tam mohli pockat nejakou hodinku chvilku si povidat seznamovat se atd. to utece jako voda. Pak bych videl nejaky obed jak jsem jiz risovi. A pak bych hodil nejaky ten zadov. Protoze ulice neni to nejlepsi, tak jsem jsem myslel na motokary. Bud Dzban, nebo Diplomat kdyz by prselo. Asobne bych se priklanel v jakem koli pripade pro Diplomat, prece jen uz neni venku takove vedro a ja ted zapasim trochu s chripkou a nevim jak na tom budu za tyden.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.10.98  20:04

    « Re: Mirek

    Mirek: Je nadherny cist tvuj 2 prispevek, doufam ze si vyberes a budes spokojeny. Nejradeji potkavam lidi co maji radi TOYOTAu. Ted kdyz jsem ti psal odpoved na tvuj prvni prispevek me napadlo se zeptat po nejakem vracem leasigu nebo po nejeke predvadecce. Muj kamarad (mozna taky prijede na sraz) si takle koupil u Emila Freye Camry 2,2i v nelepsi vybave (bez kuze), 1/2 roku starou s 15000 km za necelych 700 tis.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.10.98  19:55

    « Re: Mirek

    Mirek: Rad ctu ze dbas na bezpecnost, kdyby takle premysleli vsichni bylo by mnohem min mrtvich. To ze 700 tis. je na tebe moc - na me taky. Timto vsim chci rict jenom to, ze Avensis neni levna hracka, pro normalniho Cecha, ale za ty prachy je i linia Terra docela slusne vybavena. Hlavni rozdil mezi linii Terra a Sol je v komfortu, coz se za i obcas ozelet, bezpecnost nikdy!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.10.98  19:49

    « Re: Mirek

    Hlavni stranka pro prezentaci Avensisu je www.avensis.com Jinak mas bohuzel pravdu marketing ceskeho importera je na ........ a kdyz se jich zeptas proc tak ti reknou ze to je strategie. Jenze tohle rikaji uz od roku 1992 kdy jsem s nimi mel snad prvni kontakt. To jeste meli sidlo za Domem zeleznicaru.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…