TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.11.98  09:12

    « Re: Australie

    Jo já jsem to tušil, že to takle dopadne. S tou penalizací se jim to taky nepovedlo :-( no bude to ještě legrace.
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.11.98  09:02

    « sraz

    Tak přehánějte, pište jakej byl sraz??
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.11.98  00:00

    « Re: Australie

    Pro ty, kteri to jeste nevedi: 1.Makinen, 2.Sainz 0:16.5, 3.Auriol 0:25, 4.McRae 0:31.6, 5.Kankkunen 0:56.1 6.Loix 3:54.2. Sainz na zacatku posledniho dne "dokazal" ztratit behem trech RZ 1:25 z naskoku na Tomiho.... Velmi dobry vykon predvedl Auriol. Smulu mel Burns, ktery byl 2 RZ pred cilem na ctvrtem miste se ztratou necelych 5 vterin na vedouciho jezdce a po predposledni RZ musel odstoupit.
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.11.98  10:18

    « Australie

    Protoze prave odjizdim na sraz TOYOTA Club, tak pouze telegraficky. CARLOS SAINZ JE PRVNI!!!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.11.98  10:15

    « Re: Disky

    Servismen TOYOTA
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.11.98  09:19

    « disky

    No hlavně, že jsi prodal ne :-))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.11.98  09:16

    « Re: Disky

    Nevim kdo to byl??? V telefonu "zněl" normálně vždyť si měl taky tel. Byl černej nebo teplej ??
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.11.98  15:36

    « celica

    Celicu už Vám můžu ukázat. Je u Přibramy v dílně. Dělá se na ní aspoň doufám :). Až ji doděláme tak se Vám přijedu pochlubit. Teda jestli budete chtít. Příští tejden bych Vám mohl zatim ukázat corollu G6 až pojedu přes Prag. I když při tom tempu jak to jedem teď tak to bude spíš tak za čtrnáct dní:(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.11.98  15:31

    « Re: RSVP 7.11. v 11:00

    To "jiskra jasná": Vis co tak si treba zustan doma :=( ;]
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.11.98  15:29

    « Disky

    Risa: Jo prodal, ale vis ty vubec kdo to byl? Koho jsi me poslal?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.11.98  15:19

    « Re: WRC

    Číst budu. Stejně je to jasný. Carloz je vítěz :-)). Jak jsi dopadl Martine s diskama. Koupil je?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.11.98  15:16

    « Re: RSVP 7.11. v 11:00

    Ach jo:(. Já jsem to tušil, že mě to akorát krásně nevíjde. Bohužel do Prahy pojedu, ale až v neděly. U mě je to hrozný v tom, že já nikdy nevim co bude zejtra natož něco plánovat na tejden dopředu. Se.. mě to, ale stějně bez toyotky bych si připadal jak bez rukej. Já vim, že jsem Vás asi velice potěšil, ale určitě to napravim slibuju jako jiskra jasná :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.11.98  10:53

    « WRC

    Ctete mistrovstvi sveta, tam budu psat prubezne vysledky z Australie.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.11.98  11:11

    « Re: RSVP 7.11. v 11:00

    Tak se nam to blizi. Zatim to vypada ze by nas tam melo byt 10. Coz si myslim ze je na prvni sraz docela slusne!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.11.98  17:07

    « Re: Yaris

    Docela pěknej kousek do města.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.11.98  08:55

    « Re: CarinaE 2.0

    Tak Carina je zrovna MOJE nejslabší auto z Toyot, ale nějaký peníze už ti tam napsal Hop. Takže já ti akorát můžu říct, že tu cenu jsme schopný hodně stlačit. Tim myslim DPH a clo :). Jinak věřim tomu, že jsem schopnej sehnat nějakou bouračku tak za 200 000,-Kč plus oprava tak max. za 50 000,-Kč a to už by vypadala fakt dobře. Slova bouračka se nelekej může to bejt taky jenom sedřenej bok. Prostě žádnej náraz do "rámu". Jsou bouračky a bouračky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.11.98  22:44

    « Yaris

    Panove, co rikate na novy prirustek do rodiny?
    www.yaris.de
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.11.98  22:42

    « CarinaE 2.0

    Ve svycarsku stojej v autorizovanejch servisech 15-25 tisic franku (21.3 Kc), maji najeto 7-90 tisic km. Clo je 25% a DPH 22%. Spravni poplatky za prihlaseni sou radove tisic. Tedy jestli dobre pocitam ofiko je to asi pul melounu 8<0 ... Ale myslim ze bychom to mohli umet levneji ;-) Mas li zajem hop@rallysport.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.11.98  15:07

    « Re: Mirek

    Mirek: K tomu se neda nic jineho rici, nez ze mas pravdu!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.11.98  12:09

    « Re: RSVP 7.11. v 11:00

    TO RISA: Ríšo, nemáš představu, kolik by stála taková pěkná TOYOTA CARINA E, třeba 2,0 sedan nebo kombi v současné době, kdyby se dovezla z ciziny a dovozce mi ji postavil na SPZ . Asi tak 2-3 roky stará. Díky.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…