TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.11.98  15:29

    « Re: Celica

    Diky moc.
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.11.98  09:29

    « carloz

    Nevíto co se jim k sakru s tim motorem stalo? Diky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.11.98  14:51

    « Re: Celica

    Tady máš nějaký tel.
    1.Volat 02/748051 nebo Tel. 0416/74 10 62
    Tady zavolej na to druhý číslo a chtěj pana Stránku.
    2.Kutnohorská, P10. T:02/7075392
    Když neseženeš tak jsem ještě napiš.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.11.98  14:34

    « Re: Carloz

    Jo je v ceně, ale nevim jestli u tý Sainzovy. To víš musí šetřit každej ;-). Aspoň /nám/ to vydrželo déle než u Subaru. :-)))
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.11.98  11:39

    « Celica

    Nevíte o šíbru na Celicu (1986)? Nějak mi začíná rezivět okraje... i z bouračky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.11.98  17:17

    « 350m

    Pánové je docela škoda, že u Toyoty se jim nepodařilo vyrobit motor, který by něco vydržel. Je fakt blbý skončit 350 metrů od pásky. No nic třeba se jim bude příště dařit lépe. Ono to holt chce umět konstruovat. :-)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.11.98  15:21

    « Re: Carloz

    Je u nove Toyoty hasici pristroj v cene ? ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.11.98  12:26

    « Re: Carloz

    Bůůůůůůůůůůů, bůůůůůůůůů :-((((
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.11.98  09:28

    « Re: Toyota Carina E XLi 1.6 SPOTŘEBA

    Honzo mi to víme:). Toyota - nic není nemožné. Já když jel do Francie, Toyota Celica 1.8, tak jsem jel na dálnici průměrně 160-170km/h a spotřeba necelejch 7l.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.11.98  09:00

    « Re: Carloz

    Věř mi Hope chtělo se mi brečet, 350 metrů před cílem. Tak tomu řikám smůla. Tohle se, ale stane maximálně jednou za deset let :). Příští rok jim Carloz s Didiem natrhnou zadky ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.11.98  17:27

    « Re: Carloz

    Riso Riso, tys to zakrik. Sainz "odkouril" motor a tim nadeje pro Toyotu skoncily.
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.11.98  14:47

    « Toyota Carina E XLi 1.6 SPOTŘEBA

    Byl jsem v létě v Chorvatsku, a s plně naloženou Carinou + 4 osoby jsem celou cestu tam i zpět absolvoval za 5,7l/100km. Řekl bych že je to neuvěřitelné, ale je to tak. Celou cestu se jede po dálnici (jel jsem 130-150) a zbytek cesty jsou hory cca 400km. Očekával bych tak 9l.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.11.98  13:47

    « Re: Carloz

    "Didie" uz nejede. :-| Spojka .... ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.11.98  09:23

    « Carloz

    Tak jsem včera koukal na Eurosport a s potěšením oznamuji, že McRae na Subaru odkouřil motor. Jako již pokolikáté Toyota ukázala proč je nejspolehlivější auto na světě. Skvěle zajel "Didie" řekl bych, že by to měla toyota vyhrát.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.11.98  09:16

    « Re: TLC 90

    :-))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.11.98  22:24

    « Re: TLC 90

    No, V8 4,7 litru - tam se snad neda hovorit o nedostatku sily... Ale ja jsem celkem mirumilovny a jemny clovek a prirode s snazim ublizovat co nejmene. No a na ty kolemjedouci auta plati spis zrezle spinave a otlucene blatniky a narazniky nez vykon motoru. Je totiz fakt, ze od te doby, co jezdim v offroadu, tak mam taknejak automaticky prednost ....
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.11.98  16:18

    « Nazdar

    Panove, bohuzel se musim na par dni odmlcet protoze odjizdim na par dni mimo. Drzte pozice, piste a drzte palce Sainzovi, ted po 18 RZ jede na druhem miste za McRaem. Makinen, pokud jeste nevite, tak odstoupit, protoze vcera zcele urazil prave zadni kolo o betonovy sokl. Sainz ted musi dojet nejhure ctvrty aby zistkal titul. VIVA TOYOTA - SAINZ s pozdravem Cago
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.11.98  13:35

    « Re: TLC 90

    No když neprojedeš tak si uděláš místo. Síla i výkon je nebo snad ne? :))
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.11.98  17:44

    « Zlevnovani Toyota

    Vcera jsem bojkotoval sluzby, tak cetli jste tady o tom zlevnovani. Myslite ze se to capne?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.11.98  14:20

    « Re: TLC 90

    No prave, ta 100 (80ka) je uz moc velka. Bojim se ze bych s tim nikde neprojel. Vzdyt je to asi o 15 nebo 20 cm sirsi! Uz takhle s tim mam obcas problem ;-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…