TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.12.98  21:00

    « Re: Altezza

    To je nastupce Camry nebo "sestricka"? Podle tveho popisu patri do stejne kategorie. Je to qideni nekde na netu?
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.12.98  18:52

    « Altezza

    Videli jste uz novou Toyotu Altezza. Dost me nadchnula. Ze predu vypada jako Avensis a zezadu jako Lexus GS 300. Fakt dost dobra! A podle me dostupnych informaci, by se mela delat s 3 litrovou V6 a 2 litrovou V6. Neco mezi Lexusem 300 a 200. Myslim si, ze jestli se dostane na trh i v evrope, tak to bude docela bomba. Myslim, ze docela slusne zatopi konkurenci, treba BMW s tou svou novou 3kou, bude mit co delat, kor kdyz ma potize s jizdimi vlastnostmi.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.12.98  11:29

    « Re: Brzdy

    No už je to hodně dávno,ale tušim, že snad 400-600,-Kč, ale je to těžkej odhad.
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.12.98  11:01

    « Brzdy

    Ak je za tri litre polstarek Toyota, kolko asi stoji predna bzdova dosticka na Celicu 86?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.12.98  15:34

    « Re: celica 2.0

    Za ty 3 000,-Kč co jsem se seknul se omlouvám, ale myslim, že při téhle ceně je to šuma fuk. Přemejšlel jsem co za ty tři litříky koupit od toyoty, ale fakt mě nic nenapadá. /Polštářek toyota/:-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.12.98  15:25

    « Re: celica 2.0

    Mozna, ze nejaky ten sterac navic.
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.12.98  08:47

    « Carloz

    ¨Zjistil už někdo proč jim ten motor blafnul?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.12.98  13:48

    « Re: celica 2.0

    Opravim cenu 1 037 000Kč.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.12.98  13:46

    « Re: celica 2.0

    Chlapi jsem tu novej vypada to tu dobre.Trefil jsem na ty spravny. Mam jednoho takovyho dablika
    doma. Bohuzel to neni v turbu. Je to cerny 2.0 GTI, je to takovy dracek se 155PS a vsim v el.
    Jinak se to da.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.12.98  12:12

    « Re: celica 2.0

    HOP: Presne tak!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.12.98  19:08

    « Re: celica 2.0

    Supra 255 hp je bez turba.
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.12.98  14:35

    « motor cafe

    Tak jsem si pročítal okolní rubriky většinou jsem se nezůčastňoval akorat snad "Japonci versus evropani", ale proč to píšu přečtěte si rubriku "Auto je lepší než vlak" nebo nějak tak. Co si o něm myslíte?? Takový silně ujetý :-)))). To musí bejt snad něčí slohová práce.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.12.98  13:15

    « Re: celica 2.0

    Risa: "Toyota Celica Turbo 4WD Carloz Seinz Limited..." Trochu doplnim - tohle je predposledni model, nasledujici je s oznacenim GT-Four a ta se v Evrope prodavala do konce roku 95 a stala (na prepocet) cca. 1,5 mil. Jeste pro zajimavost Supra stala 2,2 mil. po zavedeni MWS (ve Svycarsku). Zkoncila uplne stejne jako Celica. Cely prodej zkoncil z duvodu ze neni evropsky trh pro tyto vozy zajimavy, mala prodejnost. GT-Four i Supru a to jak v uprave s 255 PS, tak i s plnym vykonem 330 PS, muzes zakoupit v Americe!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.12.98  09:40

    « Re: CARINA

    Meku novou???? To už snad ne.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.12.98  09:39

    « Re: celica 2.0

    1.8 stojí kolem 760 000,-Kč. 2.0 ten už stojí 1 040 000,-Kč a v turbu nevim protože to už bude nad moje možnosti i jetá "Toyota Celica Turbo 4WD Carloz Seinz Limited...". Bohužel na tu už potřebuješ zbrojní průkaz :))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.12.98  09:38

    « Re: celica 2.0

    1.8 stojí kolem 760 000,-Kč. 2.0 ten už stojí 1 040 000,-Kč a v turbu nevim protože to už bude nad moje možnosti i jetá "Toyota Celica Turbo 4WD Carloz Seinz Limited...". Bohužel na tu už potřebuješ zbrojní pas. :))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.12.98  08:06

    « Re: beru te za slovo

    Tak jaké to bylo?
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.12.98  09:44

    « Future

    Znate nekdo nejaky site, kde by se pravidelne objevovovaly novinky od Toyoty? Ja znam akorat
    Celi-News - Table of contents.
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.12.98  09:39

    « e.com

    Mate nekdo nejake informace o Toyote e.com? Mel by to byt 2mistny elektromobil.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.12.98  17:50

    « Re: 2 VZAZY

    Hergot to je zitra!! Ja chci taky, nikdy a zadnou TOYOTou nepohrdnu!!
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…