TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.01.99  09:17

    « Re: hop, Martin

    Ale ne, HOP ma plno prace a ja se taky neflakam.
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.01.99  08:29

    « hop, Martin

    Tak co je s Váma nějak jste ochořely? Jste ještě naživu? Konečně je "teplo" a dá se jezdit i u nás a Vy nic?
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.01.99  08:53

    « hop*Martin

    Tak kdy dorazíte, na ty hromadky :-) ??
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.01.99  09:28

    « Re: sainz

    Uplne super, zustal jeste Auriol a dalsi kteri jezdili na chvoji toho nejlepsiho!! Je to samozrejme velka smula, ale co se da delat. Prvni vyhrani z kapsy vyhani - vsak si vzpomen na minulou sezonu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.01.99  09:13

    « G6

    Tak právě jezdim s Corollou G6 a musim říct, že mě to auto rozhodilo. Jezdí to jak s praku. Motor je 1 332cm a jede to neuveritelnych 190km/h. Spotřeba od malo po nic :-). Octavia 1.6 se nechytá a felicie už vůbec ani 1.4 ani 1.6. Tomu říkám za málo peněz hodně muziky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.01.99  09:04

    « G6)

  • 00 Reagovat !

    foto

    22.01.99  08:26

    « Bez nadpisu

    VTIP PRO DNEŠNÍ DEN NA TÉMATU KDYKOLIV KDEKOLIV HLAVNĚ PŘES 200 Km/h. TOP TÉMA NA TOP SERVERU !
    VTIP KAŽDÉ RÁNO KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN !!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.01.99  09:21

    « sainz

    Tak to je teda k nasr...Jestli jste se někdo díval a rozumíte cizáckým jazykům, napište sem co na to říkaly chlapci od Toyoty. Jsem zvědavej až se vrátíte jak se Vám líbilo Monte Carlo bez Toyot.
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.01.99  08:49

    « rally

    Tak to ti přeju hezký zážitky. Doufám-že jsem napíšeš jaký to bylo. Jinak já jedu opravdu zítra.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.01.99  15:32

    « Re: Návštěva Pragy

    Myslim ze my dva s HOPem mame na sobotu a nedeli vystarano, zitra odjizdime na Rally Monte-Carlo.
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.01.99  08:38

    « Návštěva Pragy

    Co děláte chlapci v neděly? Pojedu se podivat co je v Praze nového, takže by jsme si mohly očíhnout svoje auta :-). V sobotu jsem napíšu kdy přesně /teda pokuď se sem ozvete /.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.01.99  08:58

    « Re: Lexus 200

    Noo, koukal jsem na nej. Pravda, ve srovnani s ostatnimi Lexusy pusobi jako chudej pribuznej, ale je to asi otazka ceny. Kolik ze to vlastne stoji?
    Mimochodem koukal jsem taky na toho novyho Jaguara, a to bych sel radsi do toho Lexuse, i kdyz je to jina kategorie. Kdyz uz bych si teda chtel koupit nejakej sedan (coz nehodlam)...
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.01.99  08:37

    « Lexus 200

    Co řikáte na ten novej Lexus co je na obalce auto.cz. Nic moc upřímně co?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.01.99  17:49

    « Re: ford

    Uz jdu domu, cau v pondeli.Vlasta.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.01.99  16:16

    « Re: ford

    Sory ze pisu jako anonym, ale nebavi me se prihlasovat.Vlasta.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.01.99  16:16

    « Re: ford

    Jasny, 1/2 faradovej cap je na 2 veci. Kdyz uz, tak 1F asi za 6.000,- a baterku Optima, a auto vubec nevi, ze tam nejakou hudbu mas.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.01.99  15:32

    « Re: ford

    hmm tak to je slušný ;). Tak to stavíš alternativní pohon na muziku :-)). Když budeš chtít tak ti můžu poslat fotky s popisama clarionu a denon. Za super ceny, ale to ty víš. Nezapomeň na kondenzátory při takovym odběru je to fakt nutnost aspoň půl faradaiové /tak nějak se to píše/. Doufám-že to uslyšim až to bude hotový??
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.01.99  10:06

    « Re: ford

    Jo, to je fakt s tou zivotnosti. Ale co chces, 10000 otacek netoci jen tak nejaky motor. K hudbe: zatim mam jenom Kenwooda radio, ten Clarion zesik, Kenwood zesik(600W sin.). Musim jeste koupit 2x sub(asi Em-phaser nebo Cerwin Vega) a repracky pro Clariona(az podle rozmeru auta).Vlasta.
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.01.99  08:49

    « ford

    To je bohužel trochu nemoc Fordů, myslim samozřejmě spolehlivost a to platí i o závodních hodně jezdců chodí od nich pryč protože "moc" nevydržej. Jinak napiš co už máš všechno na muziku do káry. Předpokládám, že to bude brutální :-)).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.01.99  08:42

    « Re: celica

    No to snad neee. Tim mě chceš říct, že budeš kupovat turbínu??? Já musim přijet abych viděl ještě tuhle co máš. Jinak mám možnost dovést Mitsubishi /nebo jak se píše :-)/ 3 000GT r.v.97 za půl melounku i když to není naše značka tak je to fakt bomba kára, ale to jenom tak naokraj kdyby někdo nevěděl co ze zlaťákama :-)))
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…